[Inne] Aplikacja Mobilna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18334
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za zmianą okna Tawerny na symboliczną grafikę tak jak w opcji wsparcia

  • Tak dobry pomysł

    Głosy: 2 100,0%
  • Nie,obecnie jest ok

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    2

DeletedUser18334

Guest
Witam. Chciałbym podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami na temat zmian w aplikacji mobilnej. Co jakiś czas pojawiają się aktualizację aplikacji po których często gęsto nie działają jakieś funkcje gry. Nie wiem czemu tak się dzieje bo wprowadzając coś nowego chyba nie rusza się tego co działało? W ostatnim czasie pojawiło się sporo zmian graficznych które moim zdaniem nie ułatwiają grania na telefonie lub tablecie takie jak wizualizacja okien. Moim zdaniem użytkownik powinien mieć dokładny wybór czy chce mieć klasyczne menu ze zwykłymi oknami czy woli wodotryski i bajery. Po części mamy taką opcję z której pewnie sporo osób korzysta ale można by zwiększyć ten obszar. Uwagi mam również do panelu działań . Motywacja jest szybka i prosta bez wyskakujących okien, ale juz odwiedziny tawerny generuje wielkie okno, a można by zrobić jak wsparcie z symboliczną sygnalizacją zdobycia srebrników lub punktu rozwoju.Co sądzicie na ten temat?
 

DeletedUser7795

Guest
Jestem zdecydowanie na Tak. Można to wprowadzić nie tylko do aplikacji mobilnej ale i do wersji przeglądarkowej. Wyskakujące okno tawerny na pół ekranu gry trochę denerwuje. Można zrobić tak jak napisałeś, czyli jakieś małe okienko, takie jak ze wsparcia.

Dodaj proszę ankietę do pomysłu.
Narzędzia tematu >> dodaj ankietę.
 
Do góry