[Inne] Aplikacja mobilna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15181
  • Data rozpoczęcia

Możliwość oddania punktów rozwoju z paczek do perły

  • TAK

    Głosy: 7 100,0%
  • NIE

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    7

DeletedUser15181

Guest
Chciałbym żeby programiści dodali możliwość wrzucania punktów rozwoju z paczek do pereł, czyli jestem u kogoś w perle klikam na + i mam możliwość dodania PR z paczek i kupienia za złoto, teraz jest tylko możliwość za diamenty.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Ankieta skoro jest wymagana do tematu, to też nie może być zrobiona tak, żeby można było być jednocześnie za obiema odpowiedziami.
Choćby dlatego, że ktoś może przez przypadek zagłosować na obie jednocześnie.

Poprawiłem ankietę i proszę następnym razem nie zmieniać nic przy ustawieniach limitu odpowiedzi :)
 

DeletedUser

Guest
może suport wypowie się na ten temat czy coś jest planowane na wersje mobilne? nagle cicho się zrobiło na temat mobilnej wersji
 

DeletedUser8110

Guest
Z każdą aktualizacją dodajemy do aplikacji mobilnej nowe elementy. :) Dopiero co, dodaliśmy do niej upragnione przez Graczy gildie, więc ciężko powiedzieć, że temat wersji mobilnych ucichł. ;)
Jednym z większych problemów aplikacji mobilnych jest ograniczona powierzchnia ekranu smartfonów. Może jednak tego typu mały plusik udałoby się jeszcze gdzieś dokleić... Jakiś graficzny pomysł, gdzie dokładnie miałby się takowy przycisk znajdować? :)
 
Do góry