Animacje dla palm

Czy jesteś za

  • TAK

    Głosy: 1 14,3%
  • NIE

    Głosy: 6 85,7%

  • W sumie głosujących
    7

riko17526

Wicehrabia
Jak zauważyliśmy w barze plażowym ruszają się podczas produkcji palmy można by dodać takie animacje do pozostałych budynków z palmami
(słomiana chatka , zamek z piasku , palma )
 

DeletedUser3876

Guest
W barze plażowym, owszem ruszają się (nieznacznie ale jednak) palmy, tancerze etc ponieważ ten budynek jak inne budynki produkcyjne posiada animacje.
W przypadku budynków mieszkalnych czy ozdób animacji tych nie ma i nie jestem do końca pewny nad sensem wprowadzenia tejże nieznaczącej zmiany:)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Popieram Szczupczusia. To byłoby także dodatkowe obciążenie, gdyby tak się wszędzie palmy trzęsły i dygotały, jak ... szczupak na wietrze ? :p
 

szachimat

Wicehrabia
popieram i Szczupczusia, i Hikarusię. Pomysł jest zbędny, niepotrzebny. Hmmm, a może od razu niech zrobią animacje do reszty wszystkich ozdób, budynków mieszkalnych, wojskowych i do Ratusza? wielu komputer ledwie dyszy przy aktualnym obciążeniu graficznym, więc po co dodawać dodatkowe ciężary??
 

DeletedUser9756

Guest
Popieram Księcia Hikariego :p

Gdybyśmy mieli na wszystko animacje, to byśmy nie mogli się zalogować do gry, nawet przy najlepszym kompie :)

I zastanawiam się... czy takie pomysły mają służyć do nabijania sobie postów, czy nikt nie może wymyślić niczego mądrzejszego :p?
 

DeletedUser9756

Guest
To by trzeba było siedzieć cały dzień w ustawieniach...

"wł.wył animację: dróg; drzew; menhirów; kamiennego kręgu; domków (tu każdy wymienić po kolei); ratusza; pór roku; innych miast; prowincji........"

Ja to tak widzę ;) Może być :haha:?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
To by trzeba było siedzieć cały dzień w ustawieniach...

"wł.wył animację: dróg; drzew; menhirów; kamiennego kręgu; domków (tu każdy wymienić po kolei); ratusza; pór roku; innych miast; prowincji........"

Ja to tak widzę ;) Może być :haha:?

Z tego co wiem, animacje posiadają : domki, budynki produkcyjne i towarowe, studnia, drogi, kominy, zamek z piasku, Latarnia z Faros, zegar słoneczny ...
 

DeletedUser

Guest
A ma.
Na zegarze siedzi jakiś dziadek i karmi ptaki, pewnie gołębie, tfu, ale ze względu na skalę to nie będę się zarzekać. Mogą być kury :p Dziadek i kura się ruszają, więc jest to animacja ;)
 

DeletedUser

Guest
Jeśli byłaby opcja włączenia i wyłączenia animacji, to jestem za, jednak mimo wszystko propozycja nie jest zbytnio potrzebna, i tak mamy sporo ruchu w mieście.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Chyba nie... Bo fajnie by było jak by wszystko świeciło ludzie by plotkowali i zachowywali się rożnie (własna wola) fajnie by było jak po palmach skakały by małpy z fabryk po zakończeniu produkcji wychodzili by ludzie... Fajnie by było ale ta gra nie wytrzymuje walk a co dopiero wolną wole jednostki:/
 

DeletedUser

Guest
O ile jestem jak najbardziej za ładną grafiką, to wprowadzanie tego typu animacji uważam za zbędne.
 
Do góry