Alternatywa Plądrowania - Gwiazdka Minusowa

  • Rozpoczynający wątek PCSernik
  • Data rozpoczęcia

Chcesz więcej opcji przy rabunkach?

  • Tak, chcę wybrać metodę ukarania przeciwnika trolololo

    Głosy: 11 57,9%
  • Nie

    Głosy: 8 42,1%

  • W sumie głosujących
    19

DeletedUser

Guest
Gdy napadnę gracza i wygram bitwę, mogę splądrować jego budynek, tyle że mogę wybrać 1 budynek dziennie...
Proponuję dodanie do gry opcji gwiazdki minusowej - po splądrowaniu budynku budynek by był o 50% mniej wydajny niż normalnie (można zrobić albo oddzielnie dwie opcje 1. plądrowanie 2. gwiazdka minusowa albo dodać bonus gwiazdki minusowej do opcji plądrowania)

W późniejszych etapach gry -50% do wydajności danego budynku to na pewno spory cios dla osoby napadniętej, o wiele większy niż plądrowanie :)
 

DeletedUser1017

Guest
Odp: Alternatywa Plądrowania - Gwiazdka Minusowa

no fajnie fajnie ;) a co jeżeli ja pilnie potrzebuję tego surowca a ten biedny koleś jest moim jedynym źródłem ?? niefajnie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Alternatywa Plądrowania - Gwiazdka Minusowa

Jeśli jest źródłem surowca to go grabisz dalej, natomiast możliwość zmniejszenia wydajności budynku o 50% zaszkodziłaby jemu a nie Tobie :D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Alternatywa Plądrowania - Gwiazdka Minusowa

Pomyśl: pokonując przeciwnika masz do wyboru albo zgarnięcie surowców albo obniżenie mu produkcji w 1 budynku... Przecież 99,99% graczy wybierze tą pierwszą opcję. Obniżenie produkcji do 50% za wiele nie zaszkodzi, a Ty stracisz okazję zyskania surowców.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Alternatywa Plądrowania - Gwiazdka Minusowa

Myślę, i jeśli 10 graczy mu obniży produkcję to będzie mieć bube :D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Alternatywa Plądrowania - Gwiazdka Minusowa

Myślę, i jeśli 10 graczy mu obniży produkcję to będzie mieć bube :D
To na pewno, ale zmień myślenie: bardziej się opłaca wziąć jakieś surowce, niż komuś obniżać produkcję.
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Alternatywa Plądrowania - Gwiazdka Minusowa

Pomyśl: pokonując przeciwnika masz do wyboru albo zgarnięcie surowców albo obniżenie mu produkcji w 1 budynku... Przecież 99,99% graczy wybierze tą pierwszą opcję. Obniżenie produkcji do 50% za wiele nie zaszkodzi, a Ty stracisz okazję zyskania surowców.
Tak jak napisał marrszoo POMYŚL zanim coś zaproponujesz żeby to miało rece i nogi a jak nie masz żadnego pomysłu to też dobrze.Tu za pomysły się nic nie dostaje. Nie trzeba więc na siłe nic wymyślać żeby tylko było , bo koledzy mnie wyśmieją że oni wymyślili a ja nie :D ;) Jestem oczywiście na nie bo nic to nie wniesie. Jak mapisałeś marrszoo 99,999 wybierze zgarniecie surki.
 

DeletedUser766

Guest
Odp: Alternatywa Plądrowania - Gwiazdka Minusowa

a mi się ostatnio coraz bardziej ten pomysł podoba, choć na początku byłem sceptyczny. Teraz myślę jednak, że zmusiło by to graczy do wstawiania wojska na obronę, bo wszyscy tego unikają, żeby nie nabijać pkt.pvp przeciwnikom. Wtedy walki pvp może byłyby ciekawsze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Alternatywa Plądrowania - Gwiazdka Minusowa

Aby ludzie wystawiali armie do obrony, należało by zrobić tak, że po splądrowaniu budynek nie może zostać użyty przez 4 h. To by gracza zabolało :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Alternatywa Plądrowania - Gwiazdka Minusowa

Według mnie beznadziejny pomysł , masz ładnie rozbudowana wioskę i nagle kilku czy kilkunastu graczy z strefy się umówiło żeby cie atakować i co wtedy ? tracisz 50% wydajności budynku ,powiedzmy połowy budynków produkcyjnych w mieście i w ten sposób nie masz możliwości się w żaden sposób rozwinąć czy budować wojska ( brak w zaopatrzeniu ) po dłuższym plądrowaniu twojego miasta kończysz gre .

Na pewno ktoś tu wspomnie ze zawsze się można bronic wojsko itp ,tylko jest jeden problem że aktualny system walk między graczami
nie umożliwia nam sterowania wojskiem w trakcie bronienie miasta a system auto walki jest beznadziejny.

Po 2 system walk umożliwia nam branie tylko 8 jednostek wiec walka jest naprawdę losowa.

Po 3 nic nie wspomniałeś jak długo ten efekt będzie działał i jak ( 12h ,24h czy jeszcze więcej ) przypuśćmy ze aktywny będzie 24h i po kilku czy kilkunastu atakach już nie będzie co obniżać w wydajności budynków , następnie ty będziesz chciał taką osobę zakatować i co dostaniesz 50% zasobów z plądrowanie budynku który ma nadany negatywny efekt ? czy dodasz kolejny negatywny efekt na budynek i zamiast 50% będzie 100% ??

Nie przemyślany pomysł według mnie ;p gra w tej konfiguracji umożliwia nam spokojne granie i zabawę czy rywalizacje w turniejach lub "Plądrowaniu miast" bez możliwości zmuszenia drugiego gracza do skończenia gry i to jest najlepsze w tej grze ;p wiec nie zmieniajcie tego ^^
 
Do góry