[Eventy] Alternatywa dla zadań ''przejmij prowincję" i "opracuj technologię".

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak.

    Głosy: 12 80,0%
  • Nie.

    Głosy: 2 13,3%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 1 6,7%

  • W sumie głosujących
    15

DeletedUser7795

Guest
Witam,
zgłaszam pomysł aby w każdym evencie dla zadań:
- przejmij prowincję
- opracuj technologię
dodać alternatywę.

Na moim przykładzie:
mam odkryte dwie prowincje na mapie postmodernizmu. Aby puścić zwiad muszę je najpierw przejąć. Muszę posiadać towary do pokojowego przejęcia prowincji, bo tak silnego wojska nie mam.
Nie jestem w stanie skończyć eventu, bo ludzie z InnoGames zajmujący się eventami nie pomyśleli nad tym aby dać alternatywę dla tych zadań.

Obowiązkowo musi być alternatywa dla tych zadań aby każdy gracz mógł ukończyć event.

pozdrawiam
Mateusz
 

Kaluta

Wójt
Witam,
zgłaszam pomysł aby w każdym evencie dla zadań:
- przejmij prowincję
- opracuj technologię
dodać alternatywę.

Na moim przykładzie:
mam odkryte dwie prowincje na mapie postmodernizmu. Aby puścić zwiad muszę je najpierw przejąć. Muszę posiadać towary do pokojowego przejęcia prowincji, bo tak silnego wojska nie mam.
Nie jestem w stanie skończyć eventu, bo ludzie z InnoGames zajmujący się eventami nie pomyśleli nad tym aby dać alternatywę dla tych zadań.

Obowiązkowo musi być alternatywa dla tych zadań aby każdy gracz mógł ukończyć event.

pozdrawiam
Mateusz


Zgadzam się, że powinna być alternatywa do tych zadań. Tylko jeżeli chodzi o ten aktualny event to już po ptakach. Ale dla przyszłych eventów jak najbardziej!
 

DeletedUser7795

Guest
Im to trzeba sto razy tłumaczyć. Dla technologii dali alternatywę ale dla przejęcia prowincji już nie. Powinniśmy teraz zapytać support o jakąś alternatywę dla zadania "przejmij prowincję" abyśmy mogli ukończyć event.
 

DeletedUser10716

Guest
kup surkę za PR :D i problem z głowy :) w przypadku technologii chodziło o przepychanie na siłę do kolejnej epoki, z prowincjami nie ma takiego problemu , dobrowolnie godzisz się na ich odkrywanie, zdając sobie sprawę z większego poziomu trodności lub większych kosztów :) ostatecznie nie musisz brać udziału w każdym evencie :)

jeśli chodzi o te prowincje, przejęcia i odkrywanie, to powinno być to uzależnione od przejścia do kolejnej epoki, czyli:
-jeśli nie wejdziesz do nowej epoki na drzewku, nie masz możliwości odkrywania prowincji, zadania są zaliczane z automatu, jesli masz odkryte wszystko w swojej epoce, dotyczy to technologii zwiadów i przejęcia prowincji;

-dodatkowo nie powinny wchodzić zadania z lini głównej dla graczy, którzy nie chcą wchodzić do kolejnej epoki, zajmują tylko wolny slot na wykonywanie zadań pomijalnych, a z drugies strony, gracz który nie wchodzi do kolejnej epoki, nie powinien mieć możliwości wygrywania nagród przypisanych do tej epoki...
 

DeletedUser7795

Guest
@pequ idąc Twoim tokiem rozumowania to powinni perły graczom pokasować, bo przecież perły są z wyższych epok niż epoka gracza.
 

DeletedUser10716

Guest
no ale wy chcecie za to alternatywy dla każdego zadania, które wam ciężko zrobić, jeśli ciężko, to nikt nie karze wam robić tych zadań xD a jeśli chcecie, to trochę wysiłku trzeba włożyć :) macie pr, więc proponujecie alternatywy w postaci wydania pr, bo to są zadania za darmo, bo i tak wrzucacie te punkty w perły, a może tak tracić te pr, zrobić alternatywę w postaci "oddaj 20 pr" czyli ładujesz 20 pr na pasek i przy zaliczaniu zadania te punkty Ci znikaja xD ciekawe czy wtedy ktoś korzystałby z tego
 

DeletedUser7795

Guest
jeśli chodzi o te prowincje, przejęcia i odkrywanie, to powinno być to uzależnione od przejścia do kolejnej epoki, czyli:
-jeśli nie wejdziesz do nowej epoki na drzewku, nie masz możliwości odkrywania prowincji, zadania są zaliczane z automatu, jesli masz odkryte wszystko w swojej epoce, dotyczy to technologii zwiadów i przejęcia prowincji . . .

I tak powinno być zrobione.
Zadania zaliczane są automatycznie dopiero po zbadaniu wszystkich technologii i po przejęciu wszystkich prowincji na wszystkich mapach.
 
Do góry