ale jaja !!!

  • Rozpoczynający wątek yakiii
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Przekazanie gildii z rąk do rąk jest ok wobec regulaminu ?
zamykanie tematu , bez prawa rewersu jest ok ?
to może ta gra stała się idiotyzmem wobec rgulaminu , który piszecie a sami nie bardzo rozumiecie ?
tak , madame tu uwaga to twojej wypowiedzi i akceptacji przekrętu !!! więc kolejne moje pytanie powodowane powyższym jest takie można kontami "handlować:" ? tu proszę o odpowiedź kompetentnych (bez zamykania utajnionego)
 

DeletedUser15227

Guest
Przekazanie gildii z rąk do rąk jest ok wobec regulaminu ?
zamykanie tematu , bez prawa rewersu jest ok ?
to może ta gra stała się idiotyzmem wobec rgulaminu , który piszecie a sami nie bardzo rozumiecie ?
tak , madame tu uwaga to twojej wypowiedzi i akceptacji przekrętu !!! więc kolejne moje pytanie powodowane powyższym jest takie można kontami "handlować:" ? tu proszę o odpowiedź kompetentnych (bez zamykania utajnionego)

W regulaminie nie ma punktu, który zabraniałby założycielowi gildii przekazać ją w "dobre ręce". Mało tego, gdy założyciel jest nieaktywny przez dłuższy czas, system sam przekaże uprawnienia któremuś z członków tej gildii. To po pierwsze. Po drugie, nikt nie chciał handlować gildią, ani nie sugerował sprzedaży konta. Po trzecie, autor tematu ma prawo zażyczyć sobie by jego temat został zamknięty (a ja jestem tu po to by wykonać jego życzenie)...więc nie sugeruj jakiegoś tajnego zamykania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15227

Guest
Widzę, że dyskusja zaczyna schodzić na niewłaściwe tory. Temat zamykam, jeśli autor zażyczy sobie ponownego otwarcia proszę o PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry