[Budynki] Alcatraz po likwidacji GVG

Czy jesteś za tym aby Alcatraz co najmniej 81 poziomu dawał towar?

  • Tak

    Głosy: 4 15,4%
  • Nie

    Głosy: 22 84,6%

  • W sumie głosujących
    26

laki9799

Szlachcic
Po likwidacji GVG Alcatraz będzie produkował o wiele z dużo wojska temu dobrze by było aby od 81 poziomu dawał towar dla gracza albo do skarbca gildii. Temu od 81 poziomu bo niższego poziomu dla wojska potrzebny.
 

deliryk

Wicehrabia
są przypadki, gdy alcatraz jest dla niektórych trochę mniej potrzebne, sam mam taki przypadek
ale to związane jest z tym, że wiocha produkuje mi 30 łotrów bez alcatraz i 40 innych jednostek
gdy gram do oporu 50 to prawie nic nie trace a wymieniam jednostki ranne na zdrowe

w przypadku gdy ktoś ciśnie opór większy to po prostu więcej traci

jak wyobrażasz sobie teraz zmianę takiej perły, gdy sporo graczy ma lvl mocno powyżej 80 i sporo pr w to zainwestowali?

od towarów są inne perły
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Nigdy w tej grze niie ma sytuacji, że wojska jest zbyt dużo. Jeżeli ktoś otrzymuje więcej używa, to znaczy, że nie wykorzystuje w pełni swoich możliwości w trybach gry.
zamiast zrobic opór 120, zatrzymuje sie na 100, etc.
 

Dixaroc

Baron
Nie jest to dobry pomysł. Na wyścigach tracę dużo wojska, bo nie mam czasu na wymianę. Fakt, jak nie ma wyścigu to wymieniam każdą ranną jednostkę i dzięki temu "oszczędzam". Jeżeli masz tak dużo wojska, że zostaje, to na GPC nie walczysz najwyraźniej. A na pewno nie w diamencie.
 

laki9799

Szlachcic
Jak macie za mało wojska to zróbcie Alka na 147 poziomie lub wyższym. Ja o ile mam moliwości 110 - 120 poziom kar robię - zależy co stoi w obronie. Robię GVG i mi starcza.
 

Marik

Książę
Jak macie za mało wojska to zróbcie Alka na 147 poziomie lub wyższym. Ja o ile mam moliwości 110 - 120 poziom kar robię - zależy co stoi w obronie. Robię GVG i mi starcza.
Jak masz za dużo wojska to podziałaj coś z oporem. Masz alca na 147 lvl a robisz tylko 120 oporu? Coś tu się nie klei, takie wysokie alca bez mocnego ataku?
 

laki9799

Szlachcic
Jak masz za dużo wojska to podziałaj coś z oporem. Masz alca na 147 lvl a robisz tylko 120 oporu? Coś tu się nie klei, takie wysokie alca bez mocnego ataku?
Jestem w EP i jak na ilość miejsca w mieście to mam spory atak a pomysł był aby od 81 poziomu Alcatraz dawał dodatkowo coś jeszcze niż teraz bo jeśli nie zmajstrują dokładania woja do obrony to będzie za wiele. Alcatraz robiłem do momentu gdy dowiedziałem o końcu GVG. Po likwidacji GVG może na GPCh zacznę mordować wojsko. Na razie za wiele nie tracę
 
Mam Alka na 114 i robię 140% oporu i nie sadze że 147 lvl cos mi pomoże aczkolwiek każda dodatkowa jednostka się przyda
A towaru wpada mi parę tysięcy dziennie więc nie narzekam i zastanawiam się po co ci więcej towaru w EP bo w Tytanie to rozumiem
 
Do góry