Aktualizacja statystyk dla budynków z Osad kulturowych ?

Don Flamingo

Baronet
Sami wiecie jak trudno zdobyć budynki kulturowe oraz jak wiele czasu trzeba poświęcić, aby je uciułać na maksymalnym poziomie. Trwa to wiele miesięcy.
Czas natomiast leci do przodu, wychodzą coraz lepsze budynki eventowe przy których budynki z osad kulturowych zaczynają wyglądać dość mizernie.
Czy InnoGames planuje odświeżyć statystyki dla tych budynków? Czy czeka je niebyt i zapomnienie w inwentarzu?
Tak ze 3x możnaby je podkręcić, patrząc na trudność w ich zdobywaniu oraz parametry aktualnie wypuszczanych budynków specjalnych w eventach :)
Wprowadzenie zmian w kodzie gry to dla programistów raczej kwestia kilku minut ?
Te pytania kieruję do współtwórców gry. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
wikingowie, egipt i mongołowie - budynki są super, wysoko stoją w efektywności.

pozostałe - jaki kto ma styl gry (a tak bardzo o swobodę zawsze walczycie)

Wiec nie za bardzo widzę które budynki tak odstają.
 

Don Flamingo

Baronet
wikingowie, egipt i mongołowie - budynki są super, wysoko stoją w efektywności.

pozostałe - jaki kto ma styl gry (a tak bardzo o swobodę zawsze walczycie)

Wiec nie za bardzo widzę które budynki tak odstają.
Super? Wręcz przeciwnie - bardzo osłabły w porównaniu do aktualnie wychodzących.
Wytłumacze Ci łopatologicznie - weźmy takie aegean resort dla par, w wenus daje w sumie 156 czerwonych/niebieskich bonusów do ataku/obrony.
156 / 20 kratek = +7,8 bonusu / 1 kratkę
dla porównania Wikingowie = 30 ataku / 9 kratek = 3,3333 bonusu do ataku na 1 kratkę xD
Aegean Resort zdobyłeś w miesiąc, podczas gdy drzewko wikingów na max poziomie w 7-8 miesięcy, jak dobrze pamiętam
Także wg. mnie siła budynków kulturowych jest w tym momencie mizerna.
Jedna Majestatyczna zimowa piramida cudów, którą zdobyliśmy w miesiąc robienia eventu, jest ze 2 lepsza od drzewka wikingów, biorąc pod uwagę wszystkie bonusy oraz fakt że produkuje armie :D
Budynki z osad kulturowych powinny być lepsze i bardziej wydajne od budynków eventowych.
Stąd moje pytanie do szefów gry o ich aktualiacje :)
 
Ostatnia edycja:

Marik

Książę
eee nie.

ygdrasil jest lepsze od masy budynków. Dlaczego miałoby być najlepsze?
Jak masz w mieście szajs to tak budynki z osad są ok. Yggdrasil jeszcze daje rade, ale to już długo nie potrwa np. królewskie łaźnie poza tym że ładnie wyglądają to strata miejsca, shinto to samo bo nic dobrego nie daje, świątynie słońca właśnie kończe, ale nie postawie bo jest słaba i szkoda mi na nią miejsca, o Mogolach nawet nie będę pisać, bo pożal się Boże. Fakt jest taki że jak robisz taką osade 2 miesiące, to gra powinna być warta świeczki. A obecnie mamy sytuacje w której trzeba poświęcić ogrom czasu na monotonne zadania i zdobycie g*wnolitu, który czeka na końcu. Tak to przykre, ale niestety obecnie tak to wygląda
 
Osady są tylko jedną z wielu rzeczy, które potrzebują reworku. Sam osobiście zrobiłem na głównym świecie Wikingów, Japończyków (bo szybko się robi), i Azteków. Na pobocznym nic. Od paru miesięcy więcej nie robię, bo nie wiedzę sensu. Latająca wyspa też wyleci jak tylko będę potrzebował miejsca ja cos lepszego i zrobię to bez żalu (40 poz więc nie jakoś wysoko stoi).
 

Auraya

Hrabia
osady byly dobre na swoj czas. teraz sa zaniedbanym elementem i raczej nie mozna sie spodziewac szybkiego reworku. wazniejsze dla tworcow sa najazdy gildyjne a i tak wychodza z poslizgiem...
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Jak masz w mieście szajs to tak budynki z osad są ok. Yggdrasil jeszcze daje rade, ale to już długo nie potrwa np. królewskie łaźnie poza tym że ładnie wyglądają to strata miejsca, shinto to samo bo nic dobrego nie daje, świątynie słońca właśnie kończe, ale nie postawie bo jest słaba i szkoda mi na nią miejsca, o Mogolach nawet nie będę pisać, bo pożal się Boże. Fakt jest taki że jak robisz taką osade 2 miesiące, to gra powinna być warta świeczki. A obecnie mamy sytuacje w której trzeba poświęcić ogrom czasu na monotonne zadania i zdobycie g*wnolitu, który czeka na końcu. Tak to przykre, ale niestety obecnie tak to wygląda
10 jednostek z królewskich łaźni warte wszystkiego... tak samo piramida cudów - 12 jednostek.
 

Urielek

Baron
Ex-Team
Osady są tylko jedną z wielu rzeczy, które potrzebują reworku. Sam osobiście zrobiłem na głównym świecie Wikingów, Japończyków (bo szybko się robi), i Azteków. Na pobocznym nic. Od paru miesięcy więcej nie robię, bo nie wiedzę sensu. Latająca wyspa też wyleci jak tylko będę potrzebował miejsca ja cos lepszego i zrobię to bez żalu (40 poz więc nie jakoś wysoko stoi).
LW jest akurat GIT, daje dużo przedmiotów użytkowych ^^
 
Do góry