Aktualizacja forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8110

Guest
Znalazłeś błąd, który pojawił się po aktualizacji oprogramowania forum? Daj nam znać, abyśmy mogli go naprawić jak najszybciej!

Znane błędy, nad których rozwiązaniem już pracujemy:
  • Wygląd tabel w FAQ i w innych działach.
  • Wygląd ogłoszeń.
  • Niektóre linki nie działają
  • Niektóre filmiki nie są wyświetlane.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2776

Guest
Mam nadzieje, ze te wielkie litery to tylko niedorobka w CSS-ie. Wiem, ze przyzwyczajenie druga natura, ale jakos z poprzednimi, mniejszymi, literkami czulem sie lepiej.

No tak, pierwszy post i od razu problem.

ODDAJCIE MI MOJ OBRAZEK!!!
 

DeletedUser3876

Guest
Jeżeli zauważycie link, który nie odsyła na właściwą stronę użyjcie opcji "zgłoś użytkownika" w poście, w którym link się znajduje :)
Dzięki ;)
 

DeletedUser8110

Guest
Mam nadzieje, ze te wielkie litery to tylko niedorobka w CSS-ie. Wiem, ze przyzwyczajenie druga natura, ale jakos z poprzednimi, mniejszymi, literkami czulem sie lepiej.
(...)
ODDAJCIE MI MOJ OBRAZEK!!!
W którym konkretnie miejscu literki wydają Ci się za duże?

A co do obrazka - niestety, niektóre obrazki nie przeszły filtrów XenForo i "zaginęły" podczas aktualizacji. Trzeba będzie je ponownie ustawić. :( Przepraszamy bardzo za kłopot tym spowodowany.
 

DeletedUser8110

Guest
W jakim sensie "niewyraźne"? Mają wyglądać tak:
mq24ob4fdrm0_t.jpg
 

DeletedUser2776

Guest
W którym konkretnie miejscu literki wydają Ci się za duże?

Wszedzie. Czy to w liscie tematow czy tez na liscie podforow. Wszedzie litery sa jak dla mnie 1-2 rzedy za duze.
Jak dla mnie na forum Elvenara czcionka jest w porzadku i szkoda ze na forum FoE tak nie jest.

Zreszta roznica jest mniej wiecej jak na obrazkach Twoim i KeYse. Forum powinno wygladac jak na Twoim obrazku a wyglada jak u KeYse.

I jeszcze pytanie co do obrazkow - da sie je w tej chwili ustawic? A jesli tak, to w jaki sposob? W profilu nie znajduje zadnej opcji...
 

bartekmod

Książę
Tabelka w Spadku po Mędrcu nie jest tabelką.. i w obecnym i w zakończonych również nie wyświetla

Linki w loterii skojarzeniowo-youtubowej nie są w formie linków (znacznik video nie działa?)
 

DeletedUser2776

Guest
Dzieki.
Co do tabelek, to chyba nigdzie nie dzialaja. Tak samo jak linki w "Budynkach eventowych"
 

DeletedUser675

Guest
W nowych wiadomościach było widać od razu tematy w których pisałem, bo ikona tematu była inna. Teraz wszystkie są takie same. A nie ma opcji "tematy w których pisałem".

Jest poziomy pasek przewijania, mimo że forum mieści się na ekranie. Jak powiększę sobie stronę, to też jest ten pasek. Nie powinno być tak. Szerokości ustawia się w procentach, a nie pikselach. Każdy ma inną rozdzielczość ekranu.

Po co są te puste awatary? Jak ktoś nie chce sobie ustawiać żadnego, to nie ustawiajcie za niego.
 

DeletedUser

Guest
szkoda ze brak pola w profilu np. na jakim serwerze gra gracz
 

DeletedUser8110

Guest
To ma być w teorii "cień" czcionki jeśli się dobrze orientuję, ale dopytam.

Wszedzie. Czy to w liscie tematow czy tez na liscie podforow. Wszedzie litery sa jak dla mnie 1-2 rzedy za duze.
Jak dla mnie na forum Elvenara czcionka jest w porzadku i szkoda ze na forum FoE tak nie jest.

Zreszta roznica jest mniej wiecej jak na obrazkach Twoim i KeYse. Forum powinno wygladac jak na Twoim obrazku a wyglada jak u KeYse.
To akurat kwestia wielkości i rozdzielczości obrazka... Na moim się literki "zlały".

Tabelka w Spadku po Mędrcu nie jest tabelką.. i w obecnym i w zakończonych również nie wyświetla

Linki w loterii skojarzeniowo-youtubowej nie są w formie linków (znacznik video nie działa?)
Tabelki i linki do filmików nie działają nigdzie. Niestety inny BB Code odpowiadał za nie na używanym przez nas wcześniej vBulletinie a inny działa na XenForo...
 

DeletedUser7112

Guest
hm.......
trzeba sie przestawić.
i tyle.
Z drugiej strony...klasyczne forum;-)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Właśnie gdzie kolory! Nowe skórki! A nie znów brąz wpadający w g... gnijące drewno, delikatnie mówiąc.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A tak po za tym, czy ktoś mi wyjaśni co robi Napoleon i Cezar w tle?
Bo ja sobie nie przypominam żeby w grze cokolwiek było z taką twarzą... Bo nawiązania może do cezara kojarzę ale Napoleona już nie pamiętam kompletnie, a widzę ze i w reklamie FoE grają, skąd są?
 

DeletedUser

Guest
jeśli chodzi o szybkość to bardzo szybkie i na laptopie i na telefonie :)
 

Auksacer

Wicehrabia
Nareszcie nie ma króla z boku, który zasłaniał ekran:)
Zauważyłem jednak pewien mankament albo ja po prostu czegoś nie wiem.
Wchodzę w zakładkę Forum - Najnowsze wiadomości. Tam po najechaniu kursorem na nazwę tematu pokazuje pierwszy post tematu i nigdzie nie widzę możliwości podglądu najnowszego postu w tym temacie - trzeba wejść w temat żeby przeczytać najnowszy post. W starym forum w "Co nowego?" na liście był podgląd wszystkich ostatnich postów, tu tego brakuje albo ja ślepy jestem;)
 

Auksacer

Wicehrabia
Dobra, już "rozwiązałem" problem. Okazuje się, że odpowiednik "Co nowego?" ze starego forum jest w zakładce Użytkownicy - Ostatnia aktywność:)

P.S.
ups, nie złączyło mi postów:/
 
Do góry