[Gildie] Akceptacja zdobytych PL

Czy warto dodać przycisk akceptuj PL zdobyte w gpch?


  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

Persarum Rex

Zablokowany
Proponuję dodanie funkcjonalnosci akceptacji lub nie zdobytych PL na gpch. Pozwolilo by to na decydowanie czy gildia "czuje sie" na tyle silna żeby awansowac w ligach czy nie. To by była strategia :) Technicznie tez chyba malo skomplikowane?
Prosze o merytoryczne opinie.
 

Blade1984

Książę
Mimo mojej krytyki obecnego stanu rzeczy w Gpc jestem na nie. Nie chodzi o to żeby móc decydować czy się chce awansu, taka opcja sprawi że niektórym bedzie na rękę specjalnie nie awansować żeby móc robić więcej walk w słabszej lidze.
 

Persarum Rex

Zablokowany
Bardzo rozsądny argument, rozumie, że takie zrzeczenie dotyczyło by całej nagrody łącznie z potencjałem i fragmentami budynków.
Patrzac na zyski i straty jak najbardziej - wiadomo cos za coś - moze być nawet tak :) Strategia to strategia :)
Krotkie uzasadnienie:
Wyższa liga kilkadziesiat walk czy kilkaset i "lepsze" nagrody czy szachownica w nizszej lidze i dziesiatki tysiecy walk = nagrody za walki wg. przelicznika? :(
 
Ostatnia edycja:

kasia2389

Arcyksiążę
Patrzac na zyski i straty jak najbardziej - wiadomo cos za coś - moze być nawet tak :) Strategia to strategia :)
W takim przypadku ja to popieram, było by to bardzo rozsądne rozwiązanie, z całą pewnością wiele gildii by na tym skorzystało, mogąc grać w niższych ligach, robiąc tam szachownice bez konkurencji ze strony innych gildii.
 

Persarum Rex

Zablokowany
W takim przypadku ja to popieram, było by to bardzo rozsądne rozwiązanie, z całą pewnością wiele gildii by na tym skorzystało, mogąc grać w niższych ligach, robiąc tam szachownice bez konkurencji ze strony innych gildii
To własnie jest strategia! :) a to gra strategiczna :)
PS atakuje sie słabych czy mocnych sąsiadów? - pytanie retoryczne ;)
 

Blade1984

Książę
Pomysl, jeśli bedzie mozna decydować czy się chce awansowac czy nie, to niektórym gildiom bedzie na rękę nie awansować i siedziec w jednej lidze gdzie zrobią wiecej walk niż w lidze wyżej. I w tym przypadku Kaśka ma akurat rację a przynajmniej ja uważam podobnie.
 
Ostatnia edycja:

Borisel

Hrabia
Mhm - a potem dojdzie do sytuacji , że to wasza gildia będzie robiła szachownice a inne gildie będą "tłem" do waszej zagrywki . Nie zaleciałoby trochę to hipokryzją ?
 

Persarum Rex

Zablokowany
Mhm - a potem dojdzie do sytuacji , że to wasza gildia będzie robiła szachownice a inne gildie będą "tłem" do waszej zagrywki . Nie zaleciałoby trochę to hipokryzją ?
Chyba nie zrozumialeś :( jaka hipokryzja? Przeciez o to wlasnie chodzi zeby robic szachownice a "wymuszony" systemem punktacji awans do wyzszej ligi nam to uniemozliwia :( gdzie tu hipokryzja? Chcemy bic slabszych nie byc bici przez mocniejszych chyba prosta strategia?
 

Blade1984

Książę
A co to za strategia bic slabszych? Stretegia jest potrzebna żeby bić równych sobie. Myślałem ze chcesz usprawnić pola, nadać im smaczku walki ale teraz widze że chcesz je zrobic tak żeby bylo Ci latwiej. Sorry ale takiego pomysłu nie popre, nie takiej zmiany oczekuję w GPC. zagłosowałem na nie bo mam dosyć właśnie takich sytuacji które wypaczają rywalizację.
 

Blade1984

Książę
Zgadzam się ale trzeba to zmienić tak żeby wyeliminowac takie sytuacje a nie poprzez dawanie możliwości do szachownic wiekszej grupie, pomyśleliście że w ten sposób nadal będą gildie które będą na tym cierpieć? Persarum piszesz o sprawiedliwosci a tak naprawdę nie chcesz jej dla wszystkich tylko dla siebie. Zreszta oddalem glos, umotywowalem go i na tym zakończę.
 

Persarum Rex

Zablokowany
Persarum piszesz o sprawiedliwosci a tak naprawdę nie chcesz jej dla wszystkich tylko dla siebie
Słabsze gildie z diamentu "zejda" do platyny kto zostanie w diamencie? Słabsze gildie z platyny "zejda" do zlotej kto zostanie w platynie itd. A jesli mocne gildie zdecyduja sie "zejsc" z diamentowej do platyny to slabsze moga wtedy "wskoczyc" do diamentu na ich miejsce - myslenie strategia ryzyko i wtedy ewentualne pretensje do decyzji nie do systemu punktacji :) mysle ze to bedzie sprawiedliwe :)
PS A w grze chyba nie ma takich co nie chca "dla siebie" ?
 

chemik12

Wicehrabia
Zgadzam się ale trzeba to zmienić tak żeby wyeliminowac takie sytuacje a nie poprzez dawanie możliwości do szachownic wiekszej grupie, pomyśleliście że w ten sposób nadal będą gildie które będą na tym cierpieć? Persarum piszesz o sprawiedliwosci a tak naprawdę nie chcesz jej dla wszystkich tylko dla siebie. Zreszta oddalem glos, umotywowalem go i na tym zakończę.
Nie tak dawno - wysłaliśmy zaproszenie dla 3 czy 4 gildii zaproszenie do współpracy na polach. Odpowiedz? Brak. A później płacz że silna Gildia bije słabsze...
I kolejny pomysł wzięty z sufitu. Sorry, ale skoro nie czujecie się na siłach by być w wyższej lidze to jest sposób - olać dany sezon. Spadacie do niższej i tam rządzicie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry