[Walki] (9) DZIEWIĘĆ JEDNOSTEK W ARMII

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4614
  • Data rozpoczęcia

Armia potrzebuje 9tego miejsca na jednostkę dla dobosza lub color army ?

  • TAK

    Głosy: 18 47,4%
  • NIE

    Głosy: 20 52,6%
  • Nie wiem

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    38

DeletedUser15643

Guest
ale dlaczego miałbym wybierać, czy w ten dodatkowy slot wstawić dobosza, czy chorążego?? dodać dziesiąty slot!
...i od razu jedenasty na wszelki wypadek, bo na pewno pracują już nad kolejną "superjednostką"

żeby była jasność: nie mam chorążych, nie mam doboszy (i mieć nie zamierzam), pomysł uważam za nierealny - ale zagłosuję na tak, a co?
 

DeletedUser14004

Guest
Czemu nierealny? Jak dla mnie to pomysł jest bardzo dobry - Jak komuś dobosze i chorąży, o których każdy marzy, zajmują tylko miejsce w armii, to może posłać ich na śmierć, ale do tego wykorzystując ich bonus(Kto wie, może ten bonus pozwoli komuś przejść trudny sektor?).

Natomiast osoby, które nie chcą zabijać swoich jednostek mogą najzwyczajniej w świecie korzystać z nich podczas trudniejszych walk.
Do tego dochodzą jeszcze gracze, którzy postawili koszary doboszów/chorążych i nie chcą ich sprzedawać, a na HH też nie trafili - im taka opcja bardzo się przyda, bo teraz te 2 budynki tylko zajmują miejsce w mieście i nic poza tym.
 

DeletedUser9827

Guest
Jak ktoś sobie stawia takie budynki to i tak nie gra na poważnie i 9 slot mu wisi.
Więc zamiast tego, żeby programiści tracili czas na nikomu niepotrzebną głupotę wolałbym, żeby się zajęli setkami zgłoszonymi, ważnymi sprawami.
 

DeletedUser14004

Guest
A skąd wiesz, że nie gra na poważnie? Może po prostu jest nowym graczem i nie wie, że takich budynków nie opłaca się stawiać?
Z tymi ważnymi sprawami to pewnie o GvG Ci chodzi? Jak widzisz IG jest specyficzną firmą, która woli dodawać milion niepotrzebnych rzeczy, zamiast tych ważniejszych, więc na poprawę GvG jeszcze trochę poczekamy.
 

DeletedUser11650

Guest
Myślę, że to dobry pomysł. Nareszcie miałbym powód stawiania doboszarni.
 

DeletedUser16631

Guest
Jestem na nie, ale ... nie wiedzieć czemu są dwie jednostki - dobosz i chorąży na 13 epok. Mam na to pomysł ale w nowym wątku
 
Do góry