7 rocznica Forge of Empires - dyskusja

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Przepraszamy za małą komplikację, już została usunięta, po odświeżeniu powinno Was kierować do właściwego miejsca.
 

DeletedUser21376

Guest
Dzień 7 zatrzymał się na dniu 6 !!!
Link do zadania z dnia siódmego cały czas wskazuje na dzień szósty.
Sprawdzałem na serwerze Angielskim, tam działa... należny opisać swoje najlepsze wspomnienie z FoE, a u nas cały czas wywala zadanie matematyczne z dnia 6.
Nie wiem komu to zgłosić i... czy w ogóle gdzieś zgłaszać?
 

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Dzień 7 zatrzymał się na dniu 6 !!!
Nie wiem komu to zgłosić i... czy w ogóle gdzieś zgłaszać?
Zawsze i jak najbardziej trzeba zgłaszać, jesteśmy tyko ludźmi i zdarzają nam się pomyłki, ta konkretna została już naprawiona o czym informowałem post wcześniej.
W jaki sposób zgłaszać? Można ticketem z konta w grze, można prywatną wiadomością do osoby publikującej
 

DeletedUser20205

Guest
Witam. Z całym szacunkiem kwiz swoją drogą ale czy nie lepiej było dać jakieś zadania na grze moim zdaniem było by najbardziej fer. Nagrody nie musiały być duże ale była by lepsza zabawa

Co to są "zadania na grze"? Mam na niej stanąć i wykonać zadanie?
I co to jest "fer"?
 

DeletedUser17849

Guest
Wiele udogodnień dochodzi w trakcie rozwoju gry, dzisiaj jest o wiele prostsze i szybsze rozbudowywanie miasta, dla mnie super wydarzeniem było stworzenie Zamku Himeji, bonusy rewelacyjne, pozdrawiam
 

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Niestety jest wiosna i ślimaki nie chciały się wyścigować, przy próbie ich wykorzystania jako kule niestety w bębnie maszyny losującej wypełzły ze swych skorup i skleiły się w jedną dużą bryłę i na chwilę obecną nadal tak tkwią, dostarczamy tam im jedzenie i picie.
Musieliśmy skorzystać z planu awaryjnego czyli chomików Rozborowskiego.
Jeden zapewniał energię i wentylację, drugi losował. Czy wiemy kto miał wygrać? Naturalnie, ale nie umiemy tego przekazać chomikowi.
Część laureatów już możecie znaleźć na odpowiednich stronach, kolejni w przyszłości jak chomik odpocznie.
 

DeletedUser20205

Guest
Dzień 5
Muzeum Atlantydy daje dwie premie: "produkcja towarów" oraz "plądrowanie i grabież". Dlaczego "poprawną" odpowiedzią jest podanie tylko drugiej premii?
 
Do góry