3000 walk/dobę?

Status
Zamknięty.

Johnny McBride

Wicehrabia
odpowiedzią na Twoje pytanie jest tzw szachownica na polach chwały, czyli wymienianie się sektorami z drugą gildią i walka cały czas na 5+ obozów oblężniczych. Spokojnie można zrobić wtedy +3000 walk, nic z w tym nadzwyczajnego. W grze jest sporo osób dla których całym życiem stały się pola i siedzą od rana do wieczora i tłuką autowalki.
 

Johnny McBride

Wicehrabia
A tak orientacyjnie ile to czasu zajmuje i ile razy trzeba kliknąć?

zależy jak szybko klikasz :p mniej więcej godzina na to schodzi raz na 4 godziny , czyli 6 godzin dziennie. Jak masz duże bonusy do ataku i obrony to nawet armii nie trzeba zmieniać, walki się robi na zerowym zmęczeniu. A jak jeszcze przeskoczysz 2-3 epoki do przodu tuż po starcie pól, no to panie kolego, highlife
 

Persarum Rex

Zablokowany
Jeden problem te 3000 walk to średnia ze ....100 ostatnich dni a wczorajszy rekord 4290 walk.
300000 walk w 100 dni a 200000 walk gracz robił....prawie 2 lata!
Twierdzę że bez "wspomagania" to niemożliwe.
Pytanie dlaczego system to toleruje?
PS rekordy z innych światów ok. 1000 walk/dobę
 

Johnny McBride

Wicehrabia
u mnie w gildii też było robionych 1000 walk na całe pola, a nagle jak wjechała szachownica to ludzie zaczęli robić tysiące walk dziennie. Nic w tym nielegalnego nie ma, mówi Ci to mnóstwo osób a Ty dalej wiesz lepiej i twierdzisz że tyle walk to jakieś oszustwo. Zgadzam się,że powinno to zostać ukrócone bo to już poszło zdecydowanie za daleko, ale żadnych "wspomagaczy" ani kantów tutaj nie ma, po prostu sprzyjający układ na polach + poświęcenie całego życia na grę = tysiące walk dziennie na polach .
 

Persarum Rex

Zablokowany
Taaa 4290 walk wczoraj! Gdybyś zrobił 1500 to nie "łapiesz się" do top 10 tego świata a na kazdym innym jesteś top 1 ale to przecież "normalne" prawda?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Dlaczego system nie wykrywa takich przypadków? Człowiek bez "wspomagania" nie jest w stanie tego zrobić.
Tak się zastanawiam, nie sądzę, abyś był członkiem supportu, więc skąd masz wiedzę o tym czym dysponuje lub nie dysponuje i jaką wiedzę posiada lub nie support i to co sprawdza a czego nie sprawdza, jeśli jednak tam jesteś, to powinieneś wiedzieć, że forum nie jest właściwym miejscem zgłaszania potrzeby dodatkowych statystyk czy danych, czy mechanizmów, powinieneś to raczej zgłosić swoim przełożonym.

Prawdopodobieństwo tej drugiej ewentualności jest raczej zerowe, więc zaczynasz coraz to nowe tematy i mądrzysz się o sprawach, o których pojęcia nie masz.

Może powinieneś złożyć podanie do przyjęcia do suportu i już jako członek zespołu FOE rozpocząć krucjatę przeciwko zabronionym praktykom.
 

Persarum Rex

Zablokowany
Gdybyś się zastanowiła to może zdziwiło by Cię Kasiu2389 to że ktoś zrobił tyle walk co Ty od początku jak grasz w .....17 dni no ale po co się zastanawiać lepiej występować w roli moderatora forum (choć szanse że nim jesteś są zerowe - zgłoś się link znasz)
Ja wiem jak się robi tyle walk dlatego pytam tylko dlaczego jest to tolerowane? :)
Może ktoś kompetentny odpowie?
 

Persarum Rex

Zablokowany
Ja jednak mam nadal nadzieję że ktoś kompetentny odpowie bo może moje sugestie nieprawdziwe? Nie mam "narzedzi" które mają kompetentne odsoby to może się mylę?
 

LostAlex

Rycerz
Ale dlaczego ponad 3000 czy nawet 5000 walk na dobę ma być nietolerowane?
Mi daleko do top na D, ale skoro jestem w stanie przy sprzyjających warunkach na GPC zrobić w minutę 30 walk, a w 5-10 minut cały sektor w diamencie, sam, przy niskim oporze tracąc minimalnie wojsko, to mnie nie dziwi po kilka tysięcy walk na dobę.
Przy szachownicy, gdzie wymiana pól idzie w ilości 6-10 sektorów, czyli 960-1600 walk w przeciągu 1h, i tak co 4 h, to jaki problem jest zrobić w jedną dobę te 3000 czy więcej walk ?
 

Persarum Rex

Zablokowany
Skoro nie problem to czemu Cię w statach nie widać? Pewnie "nie chce Ci się" bo trzeba dużo klikać a te "osiagi" ktoś ma gdy nie ma gpch i "obozów" wiesz?
 

Devine111

Baron
GVG, GPCH, walki na sąsiadach, jeśli PA to zadania powtarzalne. Jest to spokojnie do zrobienia, wymaga jednak czasu.
 

Bożka123

Hrabia
Napisałeś, że samemu 17 sektorów w GVG to niemożliwe. Od tego momentu, w przerwach w pracy. zajęłam sama 19.
 
Status
Zamknięty.
Do góry