[Gildie] 200 poziom gildii

Czy jesteś za podniesieniem maksymalnego poziomu gildii do 200?

  • TAK

    Głosy: 27 77,1%
  • NIE

    Głosy: 3 8,6%
  • NIE WIEM/ JEST MI TO OBOJĘTNE

    Głosy: 5 14,3%

  • W sumie głosujących
    35
  • Głosowanie zakończone .

Marik

Książę
Trochę nie rozumiem dlaczego twórcy narzucają maksymalny poziom gildii w grze której ,,nie da się przejść,,. 200 poziom no ok, kolejne ograniczenie. Skoro perły możeby podnosić w nieskończoność to, dlaczego poziomu gildii się nie da?
 
Trochę nie rozumiem dlaczego twórcy narzucają maksymalny poziom gildii w grze której ,,nie da się przejść,,. 200 poziom no ok, kolejne ograniczenie. Skoro perły możeby podnosić w nieskończoność to, dlaczego poziomu gildii się nie da?
To wygląda jakby z pewnego powodu nie chcieli tego zapętlać.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Trochę nie rozumiem dlaczego twórcy narzucają maksymalny poziom gildii w grze której ,,nie da się przejść,,. 200 poziom no ok, kolejne ograniczenie. Skoro perły możeby podnosić w nieskończoność to, dlaczego poziomu gildii się nie da?
Żeby gildia założona dzisiaj miała jakieś szanse na nadrobienie dystansu, albo przynajmniej żeby miała taką nadzieję ;)
Zagłosowałam oczywiście "za" :D
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Żeby gildia założona dzisiaj miała jakieś szanse na nadrobienie dystansu, albo przynajmniej żeby miała taką nadzieję ;)
Zagłosowałam oczywiście "za" :D
tu akurat powinni wywalić "prestiż" z poziomu gildii i wtedy faktycznie, która gildia ma wyzszy lvl to wyższe profity
bo to ze gildia ma 100 lvl nie czyni jej lepszej od jakiejs nowej. Wiem, że to jest minimalny "bonus" bo 2500 na 100 lvl, ale uważam to za irracjonalne różnicowanie xd

a i problem z "gonieniem" by zniknął
 
tu akurat powinni wywalić "prestiż" z poziomu gildii i wtedy faktycznie, która gildia ma wyzszy lvl to wyższe profity
bo to ze gildia ma 100 lvl nie czyni jej lepszej od jakiejs nowej. Wiem, że to jest minimalny "bonus" bo 2500 na 100 lvl, ale uważam to za irracjonalne różnicowanie xd

a i problem z "gonieniem" by zniknął
Tu akurat chyba Ci przyznam rację. Bonus do rankingu (bo tym przecież jest prestiż) za "staż" gildii jest trochę nie na miejscu.
 

Don Flamingo

Baronet
jak najbardziej na TAK, a jeszcze lepiej jakby zniesiono te śmieszne limity i poziom gildii rósłby w nieskonczoność, wtedy ludzie zabijaliby się o miejsca w gildiach posiadających najwyższy poziom ze względu na najlepsze bonusy i korzyści z ratusza. A i dobre byłoby to dla nowych graczy, na których InnoGames się wypieło wprowadzając zmiany w WG na poziomach 1-4 :)
 

i.am

Baron
Trochę nie rozumiem dlaczego twórcy narzucają maksymalny poziom gildii w grze której ,,nie da się przejść,,. 200 poziom no ok, kolejne ograniczenie. Skoro perły możeby podnosić w nieskończoność to, dlaczego poziomu gildii się nie da?
Pewnie dla tego że muszą ręcznie ustawiać nagrody za poziomy a nie tak jak w perłach że są one automatycznie skalowane
 

i.am

Baron
Po drugie, bo to gildia, poziom nalicza się na wszystko i jakieś ograczenie być powinno (z ograniczeniem wiąże się fakt że jest próg do którego dążysz) z drugiej strony faktem jest że trochę za rzadko podnoszą i poziomy nie są zbyt ciekawym rozwiązaniem teraz bo podwyższa o kolejne 50 lvl i znów w parę dni się to zrobi potem czekasz.
Może ciekawiej byłoby gdy zrobili dodatkowe koszta poziomów ale w to bym nie brnął
 

astrotaurus

Hrabia
czemu głosowanie juz sie zakończyło?!
chce oddać głos na "obojętne" , bo pewnie nawet 1200 poziom glidii nie zrekompensuje patologicznych bonusów poziomu 5 wypraw
 
Do góry