2 Pytania GPC i Zbiory

Robert.

Szlachcic zagrodowy
Mam 2 pytania
1.Pozostały nam fragmenty wielkiego słonia oraz statuy honoru , ze starego GPC , czy nie można ich dodać do obecnych zestawów wielkiego słonia i statuy honoru.
2.Przy zbiorach ręcznie w mieście przy każdym budynku eventowym wyskakują okienka zdobytych nagród ,które pojedynczo musimy zamykać,jest to kłopotliwe i wydłuża czas zbiorów. Czy jest jakaś opcja w ustawieniach która pozwala na wyłączenie podglądu zdobytych nagród przy zbiorach.
 
Ostatnia edycja:

hddk

Hrabia
Ad. 1. Akurat na Becie pojawiło się info w tej kwestii, że wkrótce wszystkie stare fragmenty zostaną automatycznie zmienione na nowe, w stosunku 2:1, tzn.:
- za 2 fragmenty Statuy lub Drogi otrzymamy 1 fragment Zestawu Statuy
- za 2 fragmenty Słonia lub Ogrodu otrzymamy 1 fragment Zestawu Słonia
Dopracowują skrypt i poinformują o dacie wprowadzenia zmian.

Ogłoszenie na Becie:
 
Fajnie bo już wszystkie usunołem

Mam 2 pytania
1.Pozostały nam fragmenty wielkiego słonia oraz statuy honoru , ze starego GPC , czy nie można ich dodać do obecnych zestawów wielkiego słonia i statuy honoru.
2.Przy zbiorach ręcznie w mieście przy każdym budynku eventowym wyskakują okienka zdobytych nagród ,które pojedynczo musimy zamykać,jest to kłopotliwe i wydłuża czas zbiorów. Czy jest jakaś opcja w ustawieniach która pozwala na wyłączenie podglądu zdobytych nagród przy zbiorach.
5 diaxów i masz wszystko na raz
 

Robert.

Szlachcic zagrodowy
hddk dzieki za odpowiedź ,pytanie 1 zamykam
co do pytania 2 Wirakocza pytałem o zbiory ręczne bez wydawania diaxów
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Nie ma takiej opcji.
napisze jak na forum elektrody - wertowane sto razy, użyj opcji szukaj, do zamknięcia

xD
 
Do góry