1 MLN Punktów Gildia Staruchy & Wariatki

  • Rozpoczynający wątek LocBane
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Dokładnie o 11:56 przekroczyliśmy próg 1 000 000 punktów jako pierwsi na polskim serwerze. Brawo dla tych ,którzy się do tego przyczynili ! Nie zapominajmy o naszej Akademii Wariatek ,która też ma w tym udział.
Bez tytułu.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: 1 MLN Punktów Gildia Staruchy & Wariatki

Szacun dla was ;)

Edit:
Szkoda, że nie jesteście na drugim świecie :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1234

Guest
Odp: 1 MLN Punktów Gildia Staruchy & Wariatki

Dokładnie o 11:56 przekroczyliśmy próg 1 000 000 punktów jako pierwsi na polskim serwerze. Brawo dla tych ,którzy się do tego przyczynili ! Nie zapominajmy o naszej Akademii Wariatek ,która też ma w tym udział.
View attachment 185

no proszę,gratulacje...wielu z was jest daleko za mną:o...dlaczego mnie tam nie ma...hm,no tak nie korzystałem z forum.8>
 

DeletedUser

Guest
Odp: 1 MLN Punktów Gildia Staruchy & Wariatki

A dziękujemy :) Pochwal się nick'iem Semper w takim razie ;)
 

DeletedUser236

Guest
Odp: 1 MLN Punktów Gildia Staruchy & Wariatki

A z mojej strony nie będzie gratulacji.
Bo jesteście tak jak w innych tego tpyu grach zwykła masówką. Myślicie, że macie tyle punktów to jesteście dobrą gildią itd... a jeśteście zwykła masówką, gdzie założe sie połowa osób ma gildie gdzieś.
Masówke każdy głupi potrafi założyć, a że zaprosiliście graczy z top 100 to macie tyle punktów.
Nic trudnego też tak potrafie :).

Takze gratuluje masówki z nieaktywnymi graczami :)
 

DeletedUser1234

Guest
Odp: 1 MLN Punktów Gildia Staruchy & Wariatki

nauczyłem się być anonimowy do bólu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: 1 MLN Punktów Gildia Staruchy & Wariatki

A z mojej strony nie będzie gratulacji.
Bo jesteście tak jak w innych tego tpyu grach zwykła masówką. Myślicie, że macie tyle punktów to jesteście dobrą gildią itd... a jeśteście zwykła masówką, gdzie założe sie połowa osób ma gildie gdzieś.
Masówke każdy głupi potrafi założyć, a że zaprosiliście graczy z top 100 to macie tyle punktów.
Nic trudnego też tak potrafie :).

Takze gratuluje masówki z nieaktywnymi graczami :)

A co jeśli jesteś w błędzie? Nikt z nas nie napisał że dużo punktów = dobra gildia . Twierdząc że każdy głupi potrafi założyć masówkę próbujesz mnie obrazić,jednak chybiłeś zdecydowanie. Czy zapraszaliśmy graczy z top100 ? Pewnie,tych bez gildii.
A czemu z top100 a nie top 500? Proste,są lepiej rozwinięci czytaj więcej mogą zaoferować po wejściu update i handlu.

Też tak potrafisz? No to chyba samego siebie głupcem zwiesz. Bardzo lubię gdy np Ty wyrażasz swoje zdanie nie mając zielonego pojęcia co jest wewnątrz gildii.
A ja gratuluję niemasówki,z aktywnymi graczami,bez handlu. taka delikatna ironia..

@ Semper Fidelis no to niech Twa anonimowość poprowadzi na moja skrzynkę w grze :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: 1 MLN Punktów Gildia Staruchy & Wariatki

eXodus proszę cię daj sobie spokój bo na tym cierpi tylko nasza gildia...

A jeśli chodzi o mnie to gratuluję wyniku :) Po cichu liczę na to że kiedyś was dogonimy w rankingu ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: 1 MLN Punktów Gildia Staruchy & Wariatki

dziekuję :)

mam nadzieje na rywalizację- choć zaznaczam, że mi osobiście nie zależało na wyniku i top 1 a na samych graczach jako takich- wiadomo - ci co mają więcej pkt sa lepiej rozwinięci a tym samym mają wiecej towarów , a to ma byc przydatne

jest okres wakacyjny, sam niedługo wyjeżdzam na wczasy - sporo graczy będzie miało podobnie- wiec będą zastoje pktowe i może być różnie z gildiami :)

powodzenia :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: 1 MLN Punktów Gildia Staruchy & Wariatki

Dla mnie ranking to tylko dodatek do gildii. Dla mnie liczą się fajne osoby i miła atmosfera :) Ale wiadomo rywalizacja to zawsze jakieś urozmaicenie ^^
 

DeletedUser236

Guest
Odp: 1 MLN Punktów Gildia Staruchy & Wariatki

nie powiedziałem nic takiego, że ja jestem najlepszy a inni to g... więc naucz sie czytać ze zrozumieniem :).
wasza gildia to masówka bo masówka nie tylko bierze byle kogo ale jaknajszybciej dąży do zapełnienia wszystkich wolnych miejsc w gildii żeby było jak najwięcej ludzi z czego 3/4 to ludzie którzy mają gdzieś taką gildie.
wątpie byś grał dłużej w mmo ode mnie a nawet jeśli to i tak masz mniejsze pojęcie na pewne sprawy co widać :).
moja gildia nie jest w ogóle masówka i nie dąże do żadnej elitarnej gildii. ogarnij człoieku "w dupie byłeś ***** widziałeś" więc nie mądrzyj sie. mam gdzieś pozycje w rankingu w przeciwieństwie do was bo u mnie liczy sie zgrana aktywna i miła ekipa współpracująca w handlu a nie.... zdobyć milion punktów i kozaczyć na forum "jacy to my zaje**ci jestesmy".
to w takim razie to samo tyczy sie waszej gildii bo "wyjadaczu mmo" jakbys nie wiedzial to twoj leader gildii tez na forum werbuje ludzi.
najpierw zbierz troche informacji zanim zaczniesz rozmowe bo z twoich postow wyraznie widac ze mozesz byc starczy moze rok-dwa ale nie 2 razy tyle lat co ja :).
aha dla twojej informacji - FoE to nie jest mmo. naucz sie znaczenia co to oznacza mmo :)

Karola ja nic nie robie. Z LocBane popisaliśmy z 5 postów może i wszystko wyjaśnione zero kłótni bo jakoś zrozumiał moje zdanie na ten temat ale zawsze znajdzie sie idiota który nie ptroafi czytać i zgrywa wielkiego kozaka przez internet ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: 1 MLN Punktów Gildia Staruchy & Wariatki

Czy ja rzeczywiście muszę się wtrącać?

Rekrutacja jest na forum ; do Akademii Wariatek ; a że posta ja napisałem? Bez znaczenia. Na początku gry zbierałem chętnych nie zaprzecze,ale to też bez znaczenia.

Dziękuję, do widzenia.
 

DeletedUser236

Guest
Odp: 1 MLN Punktów Gildia Staruchy & Wariatki

LocBane - wiem i oczywiście jest to rzecz normalna i oczywista ale jak widzisz nie wszyscy to wiedzą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: 1 MLN Punktów Gildia Staruchy & Wariatki

eXodus robisz... Jak myślisz ile osób wpisze się w temacie 'Fighters Team Rekrutuje!!!!' po przeczytaniu twoich postów w których narzekasz na inne gildie i kłócisz się z ich członkami. Ja rozumiem możesz ich uważać za masówke, okey każdy może myśleć co chce... Ale chociaż byś pomyślał o tym jak to może się odbić na naszej gildii, na rekrutacji...

Chcesz wyrażać swoje zdanie na jakiś temat? Więc naucz się to robić... Wtedy nawet gdy twoja opinia będzie negatywna nie dojdzie do niepotrzebnych kłótni i słownych przepychanek.
 

DeletedUser193

Guest
Odp: 1 MLN Punktów Gildia Staruchy & Wariatki

Całkowicie się z Tobą Karola zgadzam i popieram :)
eXodus pisze o masówce i bardzo mocno to podkreśla, właśnie sobie sprawdziłam - Was jest 61 a Staruchy & Wariatki 69 więc chyba obie to masówki :haha::p:haha::p:haha::p
albo jak ja wole, normalne zwyczajne, gdzie ludzie się dobrze bawią i pomagają sobie na wzajem.
P.s. całe szczęście że mam za dużo punktów żeby znaleźć się obok eXodusa po aktualizacji :haha:

pozdrowionka Karola :)
a koledze eXodusowi to powinniście zabronić udzielania się na forum, bo postów ma milion wiadomej jakości, a punktów to oj malutko, malutko :|
więc chyba lepiej dla wszystkich będzie jak w końcu weźmie się za grę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9

Guest
Odp.: Odp: 1 MLN Punktów Gildia Staruchy & Wariatki

Gratulację, jednakże ten temat zamykam na prośbę autora.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry