1 klik - Wsparcie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17006
  • Data rozpoczęcia

1 klik - gwiazdka dla wszystkich


  • W sumie głosujących
    18

DeletedUser17006

Guest
Cześć,

Propozycja aby pojawił się jeden przycisk, który z automatu odklika mi wsparcie wszystkich z podziałem dla sąsiedztwa i gildii.

Pójdźmy krok dalej, przycisk powinien:

1. Dać możliwość wyboru czy wsparcie będzie polegać na zwiększeniu zadowolenia czy produkcji.
lub
2. Bez możliwości wyboru, ale powinien z automatu wybierać cel do wsparcia na zasadzie hierarchii.
Hierarchia również dla punktu pierwszego!

Czyli gwiazdka wędruje do budynków poprawiających zadowolenie/produkcję poczynając od tego, który daje najwięcej.

Wtedy wiemy, że nie zmarnowaliśmy gwiazdki na byle pierdołę.
 

bartekmod

Książę
a gdzie odpowiedź nie? sorry ale nawet popierając ten projekt stwierdzam, że ankieta jest sformułowana nieuczciwie :p
 

DeletedUser16980

Guest
A gdzie tu nieuczciwość?
Ankieta dotyczy formy a nie czy chce się czy nie obecności takiej opcji.
 

DeletedUser17006

Guest
Ne specjalną prośbę, wręcz zamówienie dodaję opcję " Nie dzięki" ^^
PS.
Tak jak wspomina maSec, ankieta tyczyła formy, jak ktoś nie chce to przejdzie obojętnie no ale, żeby nie było mamy też opcję 3 :)
 

DeletedUser17006

Guest
a możesz mi wyjaśnić gdzie tej formy szukać i jak wybrać?
 

kasia2389

Arcyksiążę
a możesz mi wyjaśnić gdzie tej formy szukać i jak wybrać?
Skąd pomysł, ze cokolwiek można wybrać?
Kolejność wspierania została ustalona w programie, najpierw są świątynie wiedzy, potem inne budynki specjalne, a potem losowo motywacja/odrestaurowanie budynków w kolejności epok.
 

DeletedUser17259

Guest
Skąd pomysł, ze cokolwiek można wybrać?
Kolejność wspierania została ustalona w programie, najpierw są świątynie wiedzy, potem inne budynki specjalne, a potem losowo motywacja/odrestaurowanie budynków w kolejności epok.
Ale nie o tym tenwatek - tylko o tym zeby jednym kliknieciem zmotywowac 80 sasiadów i np ustawic ze wybieramy motywke zadowolenia
 

DeletedUser14317

Guest
Już bez przesady... zaczynając grę klikałam każdemu z osobna.... do każdego trzeba było wejść, znaleźć budynek i kliknąć i żeby zmotywować wszystkich trzeba było co najmniej pół godziny. wprowadzenie "wsparcia" było wielkim udogodnieniem dla nas, ale jak widać ciągle mało :D
 

DeletedUser17027

Guest
sadzę że wystarczyło by jedynie przycisk wsparcie dla wszystkich bez zadnego wyboru to i tak by było znaczne ułatwienie.
 

DeletedUser15643

Guest
Już bez przesady... zaczynając grę klikałam każdemu z osobna.... do każdego trzeba było wejść, znaleźć budynek i kliknąć i żeby zmotywować wszystkich trzeba było co najmniej pół godziny. wprowadzenie "wsparcia" było wielkim udogodnieniem dla nas, ale jak widać ciągle mało :D

trzeba iść z czasem, z postępem, z osiągnięciami - jeśli komuś odpowiada gra w stylu retro, to nadal ma możliwość odwiedzania każdego miasta i klikania w nim budynków, które sobie upodoba, ja natomiast z chęcią "kliknę wszystkich" jednym przyciskiem
- bo klikania w tej grze jest aż nadto...
 

DeletedUser12062

Guest
Ale z drugiej strony dziwne, że nie pojawił się pomysł o samo motywowaniu. Motywacje ustawialibyśmy zgodnie z pomysłem, co ma być klikane i następowałaby automatycznie co 24h leciałoby wsparcie...
Idea tego pomysłu może i dobra ale jednak Gra powinna wymagać poświęcenia chociaż odrobiny czasu na pomoc innym Graczom. I w tym przypadku sądzę, że przycisk "Wsparcie" jest idealnym konsensusem.
 

DeletedUser15643

Guest
ale jednak Gra powinna wymagać poświęcenia chociaż odrobiny czasu na pomoc innym Graczom.

a czym się różni pomoc dla jednego Gracza, jeśli kilkam jemu indywidulanie "wsparcie" od kliknięcia jednego przycisku "wsparcia dla wszystkich"? absolutnie niczym i takie tłumaczenie na siłę o "odrobinie czasu" jest za przeproszeniem całkowicie pozbawione sensu

a jeśli nadal nie rozumiesz, to weźmy pierwsze z brzegu porównanie: znajomy nie może chodzić i trzeba go dostarczyć do szpitala, więc biorę samochód i bez problemu podwożę go na miejsce przy pomocy owej (lub jak wolisz "ów") zdobyczy techniki - ale wg Twojej logiki w ten sposób nie poświęcam owemu (czy tam "ów") koleżce odpowiednio dużo czasu i powieniem zanieść go na plecach... cóż, może i masz rację, ale ja z Twojego rozumowania nie skorzystam
 

DeletedUser12062

Guest
a jeśli nadal nie rozumiesz, to weźmy pierwsze z brzegu porównanie: znajomy nie może chodzić i trzeba go dostarczyć do szpitala, więc biorę samochód i bez problemu podwożę go na miejsce przy pomocy owej (lub jak wolisz "ów") zdobyczy techniki - ale wg Twojej logiki w ten sposób nie poświęcam owemu (czy tam "ów") koleżce odpowiednio dużo czasu i powieniem zanieść go na plecach... cóż, może i masz rację, ale ja z Twojego rozumowania nie skorzystam

Nie popadajmy w skrajności. Jednak Gra internetowa wymaga aby poświęcić trochę czasu. Przycisk Wsparcia jest idealnym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Jedyne rozwiązanie, w kierunku którego byłbym skłonny się pochylić, to podobnie jak ze zbiorami produkcji, przycisk ten wymagałby oddania pewnej ilości diamentów. I wtedy OK. Bo jest to niewątpliwie podobnie jak przy podwojeniu całej produkcji bądź jej zebraniu rodzaj usługi premium.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10091

Guest
Od razu wprowadźmy, że jednym przyciskiem będzie zbierało się całą produkcję z miasta, włączając w to PR'y :) Bez przesady. A tym porównaniem zaprzeczasz sam sobie, rickyvampire. Jeśli odwozisz kolegę do szpitala, to angażujesz się dla jednej osoby i poświęcasz mu odpowiednio dużo czasu. Tak samo z sąsiadami czy znajomymi przy motywce ;)
 

DeletedUser

Guest
Od razu wprowadźmy, że jednym przyciskiem będzie zbierało się całą produkcję z miasta, włączając w to PR'y :) Bez przesady. A tym porównaniem zaprzeczasz sam sobie, rickyvampire. Jeśli odwozisz kolegę do szpitala, to angażujesz się dla jednej osoby i poświęcasz mu odpowiednio dużo czasu. Tak samo z sąsiadami czy znajomymi przy motywce ;)
ja to wolę kolegów do szpitala DHLem wysyłać , więcej ich można zapakować a płaci się od kilograma :haha:

P.S.
zagłoswałem na nie , ponieważ zupelnie traci sie kontakt z innymi graczami , wybierając opcje "hurtowej motowyacji"
 
Do góry