Wyniki wyszukiwania

  1. kirrax22

    [Perły Architektury] Perły architektury ustawione epokami

    Zasada chyba samym tytułem wyjaśniona ustawienie pereł architektury w meny budowy i w inwentarzu zgodnie z epoką z której pochodzą, nadal tak jak jest perły które mają już zebrane wszsytkie plany i te którym można odblokować kolejny poziom
  2. kirrax22

    towary z portów

    Natrafiłem na problem jestem w oceanicznej i mam problemy z zakupami towarów z artycznej, a chce je kupować bo do technologii jest wymagany promet moze tak tworcy gry zmienia jedna rzecz wysylanie wyprawy za towary z epoki w ktorej znajduje sie gracz a nie z epoki w ktorej budynek mozna bylo...
  3. kirrax22

    druga perla z epoki jutra

    czy ktos widzial taka perle na polskich serwerach na becie jest nazywa sie voyager V1 i jest to diabelski mlyn a tak przy okazji to gdzie sie podzial spis perel architektury bo jakos go nie moge znalezc
  4. kirrax22

    Plany

    Nie znalazlem nigdzie na forum wiec pytam najlepiej jakby odpowiedz dali gmi jak to jest jak bylem we wczesnym sredniowieczu dostawalem dzennie 5-7 planow z roznych epok jak motywowalem/restaurowalem teraz jak jestem w rozkwicie sredniowiecza dostaje 0-2 czy cos zostalo zmienione w grze czy po...
Do góry