Wyniki wyszukiwania

  1. [Inne] Limit zbieranych Punktów Rozwoju

    I dup** z tymi diamentami. Nie działa to tak jak powinno, nie zbiera całej produkcji. Muszę najpierw zbiory z BG wydać dopiero zbierze całość. Dramat jest z tą grą........
  2. [Inne] Limit zbieranych Punktów Rozwoju

    I właśnie tak muszę chyba zacząć kombinować bo przecież nie można normlanie, po ludzku (jak trzeba) zbudować funkcjonalności w grze :D
  3. [Inne] Limit zbieranych Punktów Rozwoju

    C (główne) i H,J (dość często)
  4. [Inne] Limit zbieranych Punktów Rozwoju

    ..... wszystko jest w jednym czasie.... zbieram z BG (bonus) - > zbieram np. Bocianie gniazdo, opuszczony zakład psychiatryczny itd. A jeśli od razu wezmę z 5 diax to bonus mi idzie w piz... nie tam gdzie chcę Przeto zbieram z 12 budynków dla mnie najbardziej opłacalnych a dopiero resztę mogę...
  5. [Inne] Limit zbieranych Punktów Rozwoju

    Tyle, że wcześniej na 3 razy (minimum) zbierasz produkcję z bonusu BG + 4 raz z diamentem. Więc minimum 4 razy trzeba na raty zbierać więc o jakim jednym kliknięciu ty opowiadasz
  6. [Inne] Limit zbieranych Punktów Rozwoju

    Z paczkowaniem nie mam problemu tylko to ciągłe *klikanie* zbierz, znajdź, wydaj po te 100PR i tak w kółko jest mega irytujące. A co do zbierania diaxami - ok może nie jest to drogie ale są dużo ważniejsze rzeczy na ich wydawanie niż zbieranie produkcji :haha:
  7. [Inne] Limit zbieranych Punktów Rozwoju

    Jeszcze przeszło mi na myśl, żeby zamiast tego zegara wraz z kolejna epoką zwiększać limit co np. 20PR ma to w sumie odzwierciedlenie w coraz większych zbiorach wraz z epoką. Np w epoce jutra było by to już 100 + 260 PR, które można na raz zebrać z produkcji a to już MEGA dużo. Myślę że to jest...
  8. [Inne] Limit zbieranych Punktów Rozwoju

    Chodzi o to, że wkurza mnie zbieranie PR w mieście na minimum 5-6 razy (nie sądzę, że tylko mnie) i przeskakiwanie między perłami/wątkami/drzewkiem badań aby móc wydać te marne 100PR by zebrać kolejne 100, wydać, zebrać, wydać itd. Powoli już mnie to tak irytuje, że jestem skłonny wkrótce...
  9. [Inne] Limit zbieranych Punktów Rozwoju

    Jaka zatem by była Twoja propozycja aby zwiększyć limit (lub najlepiej usunąć) PR zbieranych z miasta a jednocześnie aby nie można było "chomikować" tych PR ze zbiorów tak aby Twórcy uznali, że nie doprowadzi to do nadużyć?
  10. [Inne] Limit zbieranych Punktów Rozwoju

    Muszę poprawić opis bo poprzednicy dosadnie odczytują przykładowa wartości :haha:
  11. [Inne] Limit zbieranych Punktów Rozwoju

    Limit nadal jest 100. To, że wbije mi 102 ze zbioru to nie pozwala mi zebrać więcej. Jak to robisz że możesz zebrać więcej niż 100PR?????????
  12. [Inne] Limit zbieranych Punktów Rozwoju

    Dlaczego dziwny? To jest potrzeba niemal tak ważna jak woda do picia. Chyba sam wiesz jakie jest uporczywe zbieranie PR z budynków przy np. produkcji 600-800PR. Limit 24h jest całkiem realny- od zbioru do zbioru i w sumie ma on sens. Też przed chwilą o tym pomyślałem. Bo skoro ktoś przechowuje...
  13. [Inne] Limit zbieranych Punktów Rozwoju

    Samo zwiększenie limitu nigdy nie przejdzie... chyba jesteś tego świadoma/y? Limit czasu nie musi być jedno godzinny, tak samo wysokość limitu przechowywania. To wszystko są wartości przykładowe, dlatego prośba aby najpierw uważniej zrozumieć treść a następnie jeśli można coś skorygować w...
  14. [Inne] Limit zbieranych Punktów Rozwoju

    Witam, wiem, że wiele osób "cierpi" z powodu limitu zbierania 100PR z budynków (w tym ja). Z drugiej jednak strony twórcy gry mają rację, że całkowity brak limitu prowadziłby do nadużyć. Po przemyśleniach stwierdziłem, że można znaleźć rozwiązanie bliskie idealnemu. Moja propozycja jest...
  15. Wersja 1.164 - komentarze

    kasia2389 - dokładnie. Nie chce im się. Zmienić jeden parametr, dodać 5 linijek skryptu, a przede wszystkim posłuchać graczy. Mają zupełnie inne podejście do graczy niż np. CDPR a chcą czerpać z tego super kasę. Jak można się tak męczyć z limitem 100PR jak się zbiera 300-500? Albo choćby nawet...
  16. Skuteczna obrona miasta

    Problem nie tkwi w balansie jednostek lecz w balansie pereł. Mając na uwadze że można zwiększyć obronę za pomocą wież należałoby zredukować obronę z dwóch pereł do 100% i ich atak w obronie zwiększyć do 100%. To rozwiązanie daje nam następujące efekty: Atakujący przy bonusie 150 atakując...
  17. Epokowy konkurs - propozycje

    Jako że ktoś mi usunął post ponawiam moją propozycję: Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. Wybudowano w 1880 a oficjalne otwarcie odbyło się w 1881.
  18. Loteria Apollina VII - 22.01-31.01

    liczba: 34 nick: adrian200a
Do góry