Wyniki wyszukiwania

  1. Jak zabić grę.

    Przestań pisać bzdury o jakis profitach :) Siedze w najnowszej epoce od kiedy weszła. Mam po 100k kazdej surki z nowej epoki. 3x tyle juz gdzies rozdałem, wpłaciłem, zmarnowałem na zadania itd. Zadan powtarzalnych juz nie klikam od dawna choc posiadam ChF na 180 lev bo po co jak towar leci z...
  2. Jak zabić grę.

    Panie Trupek ale to sie jedno łączy z drugim i o tym jest dyskusja :) Ilość pominiętych zadań łączy sie z nabijaniem sobie walk i pkt w dwóch zadaniach z walkami w najwyższej epoce a wypowiadają się tu gracze którzy dzieki autoklikerom ponabijali sobie mase pkt a teraz płaczą jak im ten proceder...
  3. Jak zabić grę.

    Hehe nawet nie wiedziałem o tym limicie :) Wreszcie jakaś fajna zmiana. Limit i tak za wysoki dla tych korzystających z autoclickerów:)
  4. Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid - dyskusja

    Bonus z perły możesz wykorzystać przy zdobywaniu lodu w przerwie między gpc więc nie wiem z czym problem. Co do nowych jednostek, no cóż trzeba się ich pozbywać żeby w menu wyboru armi nie przeszkadzały
  5. Lato 2018 w FoE - Dyskusja

    To niezły macie bałagan że każdy supporter mówi co innego ;)
  6. Lato 2018 w FoE - Dyskusja

    Juz mam odp od suppa. Nie bedzie zmiany sasiedztwa.
  7. Lato 2018 w FoE - Dyskusja

    Czy przez najbliższe cztery tygodnie sąsiedztwo jest stałe??
  8. POZIOMY PEREŁ - AWARIA ? co sie dzieje ze znikło kilkadziesiąt poziomów graczom ?

    To ja mam krakena chociaz na 1 lev :))) Nie ma aktualizacji bez jakiegos błedu.
  9. Czas na serwerze, zbiórka, rabunek.

    Jest mozliwa. Ja mam tak codzien. Odswiezanie i jeszcze raz odswiezanie. Zbiory przesowaja sie codzien. A biecie sasiadow to juz wogole parodia.
  10. Wiosna w Forge of Empires - dyskusja

    Roscoe odpowiedz bedzie brzmiec NIE. Zeby zaliczyc w poprzednim evencie zadanie z technologia a nie wchodzic do Oceanicznej musialem wydac 600 diaxow zeby zaliczyc te domki z epoki starszej odblokowujacej domki za diaxy. Dziadostwo. Wiec ten event zaliczam na straty i pewnie kolejne tez jesli...
  11. AP cz.IV Walki

    Mam perly do ataku na 70 lev i lekko nie jest. Jestem na czwartej prowincji.
  12. Jesienne Zbiory - Dyskusja

    Ja zdobylem juz w tym evencie dzieki klodce i za 250 jablek lacznie 24 sw. Mowie tylko o swiecie D.
  13. Problemy techniczne

    Fajnie masz jak sie wogole zalogowałes. Ja probuje od 2h. Przedwczoraj było to samo.
  14. Nowe foe na androida nie wspiera mojego telefonu

    U mnie wystarczyło odinstalowac gre, pobrac i zainstalowac ponownie i smiga lepiej niz wczesniej. LG G3s
  15. Pochwal się kosztem kupna punktu rozwoju!

    ............................. 256100 ...........................
  16. Bonus z Chateau

    Wszystko powinno byc obejmowane tymi %%%%, czyli plany,paczki itd. skoro daje wiecej kasy, młotków itd.
  17. Pochwal się nagrodami z Eventu Wielkanocnego 2015

    Mam 2700 jaj i nie wiem na co je wydac bo oprocz zestawow do renowacji to same smieci. Na wszystkich innych swiatach dalo rade kupic po dwie studnie☺
  18. Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Ciekawe czy ma ktos wiecej walk niz ja, bo te 60 183 są moje:))
  19. Awaria

    Długo trza bedzie czekac az sie awaria usunie??
  20. Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    "Szkoda, że nie wypowiadają się inni weterani wojen gildyjnych. Liczyłem również na przedstawienie miazdżącej krytyki przez zwolenników nieczystej młócki." Sorry abe ale co mam tu komentowac?? Sami skakaliscie po roznych gildiach i nabijaliscie mase punktów do RO a teraz swietych tu zgrywacie i...
Do góry