Wyniki wyszukiwania

  1. hlnrys

    Walki - szybkość/ilość.

    Dzień dobry. Czytałem wątek o najnowszej wersji i ostatnie wpisy mnie intrygują. Mianowicie gracz pisze o robieniu 20 - 30 walk na minutę przy bitwach szybkich. Domyślam się że chodzi o walki automatyczne, jednak... Robię maksymalnie 100 walk na GPC i zajmuje mi to 15 - 20 min (9 -12 walk na...
  2. hlnrys

    Wenus - wzrost ataku/obrony w WG.

    Dzień dobry. Chodzi o porównanie z poprzednią epoką Atak/obrona wyprawy 4 poziomu (tylko te zapisywałem) 1-9 wzrosły o 30% - zgoda Wyprawa 10 (nie wiem jak dalej) wzrosła o 330% - tu chyba coś nie gra. To potwornie drastyczny skok, ale sądząc po wartości przypuszczam, że to zwyczajna pomyłka...
  3. hlnrys

    Plany Level Up.

    Mam w inwentarzu stary plan Level UP dla Posągu Zeusa. Były chyba kiedyś dane przy okazji wprowadzonych zmian. Jak to działa ? Mam 10 lvl. tej perły. Jak użyję planu to będę mieć zaliczony 11 lvl. , czy tylko odblokowaną możliwość dodawania PR ?
  4. hlnrys

    Misja szpiegowska.

    Dzień Dobry. Mam takie oto zadanie z linii głównej: "Przeszpieguj 6 sektorów Sao Malvado". Jest to ostatnia prowincja na mapie. Co się stanie z zadaniem, jeżeli ją zajmę bez szpiegowania ? Czy misja zostanie zaliczona, usunięta, czy może wpłynie to w jakiś inny sposób (negatywny) na zadania...
  5. hlnrys

    Leczenie jednostek

    Czy jednostki niezależne (bez swoich koszar w mieście), otrzymane z misji, bądź pereł leczą się tak jak jednostki koszarowe ?
  6. hlnrys

    Plany Alcatraz

    Możne je zdobyć wspierając obiekty z epoki. Czy jest różnica między motywowaniem a odrestaurowywaniem ? Jeśli tak, to jaką akcję wybrać ?
  7. hlnrys

    Galeria sław

    Trafiłem Galerię Sław. Nie należę do żadnej gildii. Jaki będę miał z niej profit po postawieniu ?
  8. hlnrys

    Usunięcie konta.

    Jak usunąć konto "forumowe". Wyszukiwarka daje tylko posty dotyczące usunięcia konta w grze, w ustawieniach profilu też nie widzę takiej możliwości, jest tylko możliwość zmiany loginu lub poczty.
  9. hlnrys

    Zmiany w OWU

    Dostałem powiadomienie o zmianach w OWU. Nie rozumiem tego zapisu: 2.4 Podczas rejestracji użytkownik ma obowiązek podać określone dane, np. nazwę gracza oraz zarejestrowany na niego adres e-mail. Użytkownikowi nie przysługuje prawo przydzielenia określonej nazwy gracza. Nazwa gracza nie może...
  10. hlnrys

    Ostatnie sektory Ameryki PN

    Jak pokonać tamte wojska bez pereł ? Mają one 100% bonusu, ja mam wojska o epokę wyższe i nic to nie daje, dostaję łupnia aż gwiżdże. Nie chodzi mi o możliwość wykupienia sektora, tylko jakich wojsk mam użyć aby pokonać tamte ?
  11. hlnrys

    Katedra Akwizgrańska

    Mam 4 poziom tej perły i takie bonusy: militarny 12% ; monety 5730. W tabeli militarny 20% ; monety 3820. Ja mam błąd czy trzeba zaktualizować tabelki ?
  12. hlnrys

    Perły architektury (plany)

    Od kilku dni nie dostaję planów za motywację/odrestaurowanie. Czy ta akcja jest anulowana, a może to błąd lub zwyczajny pech ?
  13. hlnrys

    Wieża sygnałowa

    Czy mając kilka takich wież, ich bonus obronny się zsumuje ?
  14. hlnrys

    Czas rekonwalescencji jednostek

    Mam dwa obozowiska katapult, w każdym odblokowane cztery sloty. Po podbiciu sektora straciłem jedną katapultę a druga została z jedną kreską. Czas produkcji katapulty to 4h, czas leczenia 24min.Dlaczego leczenie trwa dłużej niż produkcja od podstaw.Po 4h miałem brakującą katapultę odbudowaną...
  15. hlnrys

    Budynki Eventowe

    Czy po wyburzeniu budynków eventowych (cmentarz,ciastkarnia) będzie możliwe ponowne ich wybudowanie ?
Do góry