Wyniki wyszukiwania

  1. Rozprawa na temat pushu i legalności wymian między światami

    Co to jest ten pushing i jak działa? Proszę o dokładny opis. Może skorzystam, skoro piszecie, że nie da się tego wykryć.
  2. Kumulacja PR

    100 PR za codzienne wyzwanie + 50 PR za 7/7 (skrzynia pretendenta)
  3. Postmodernizm i powtarzalność misji

    Witajcie, tak sobie wymyśliłem, że zrobię wszystkie misje w epoce postmodernistycznej. Po pierwsze - bo tak, a po drugie - zauważyłem, że za niektóre misje dostaję jednostki wojskowe ze współczesności (do obrony jak znalazł). I tu pojawia się moje pytanie: czy misje "zbuduj 5 limuzyn / 5 junk...
  4. Misja poboczna: uzyskaj mniej niż 60 dostępnej ludności

    Jesteś Wielki! Nawet nie było to takie upierdliwe. Drogi mam 2x2 więc miejsca się zrobiło tyle, że starczyło na 5 wyrzutni rakiet, strzelnicę RKM i zakład lotniczy (16 750 luda). Dzięki wielkie i pozdrawiam.
  5. Misja poboczna: uzyskaj mniej niż 60 dostępnej ludności

    Może ma ktoś sprytny pomysł jak ją ugryźć? Zależy mi na jej zrobieniu, ale: - nie mam domów do sprzedania, - nie mam miejsca, żeby zbudować coś co mi wchłonie ludzi zostało mi jeszcze 16k ludności
  6. FoE muli

    Procesor Pentium Dual Core CPU E5500@2,80GHz Pamięć RAM 4,00 GB Grafika NVidia GeForce GTX 550Ti Wydaje się, że to wystarczy żeby udźwignąć FoE ale u mnie muli jak diabli. Jedna operacja zajmuje minutę. Gralem w wiele przeglądarek na Firefoxie i to wlączonych jednocześnie ale od kilku tygodni...
  7. Czy ktoś gra bez diamentów?

    Graj za darmo w FoE - Bzdura Dom wielopiętrowy - aby odblokować technologię musisz wyłożyć 600 diamentów. Co tu niby jest za darmo? Dziękuję , idę sie bawić gdzie indziej :D
Do góry