Wyniki wyszukiwania

  1. red speed

    [Inne] Paczkowanie pr z paska do inwentarzu

    przydalo by sie wedlug mnie
  2. red speed

    Czat sąsiedztwa

    Cześć, Wie ktoś do czego służy czat sąsiedztwa bo jest cały pusty i chyba do niczego nie służy tak mi się wydaje
  3. red speed

    [Perły Architektury] Po co możliwość wbijania sąsiadom w perły???

    Cześć, Gdy oglądałem swoje perły to zobaczyłem że sąsiad wbił znowu dla zarobku to się zacząłem zastanawiać po co właściwie jest ta możliwość aby wbijać sobie w perły jako sąsiedzi skoro to tylko szkodzi więc tu mój pomysł aby zniknęła taka opcja jeżeli się mylę co do tego że to bezużyteczne to...
  4. red speed

    [Handel] Wymiana między graczami niepotrzebnymi planami.

    Cześć W inwentarzu ciągle mam pełne plany pereł takich jak koloseum hagia sophia itd a ja tych planów nie potrzebuję i wpadłem na pomysł aby na targowisku wprowadzić zakładkę "plany" gdzie gracze będą dawać swoje nie potrzebne plany i kilka planów które potrzebują np. oddam komplet planów do...
  5. red speed

    [Walki] Walczenie z sąsiadami

    Cześć, gdy mam zadanie że np. wygraj 3 walki pod rząd to atakuje sąsiadów bo połowa nie ma wyznaczonych jednostek do walki i walcze wtedy głównie z włócznikami i wkurza mnie gdy przelatuje od najsłabszych i walczę i część to "gracz nie odblokował walk PVP" i czy nie lepiej nie wstawiać tej...
  6. red speed

    Beta

    Niektórzy piszą że coś było na becie że na becie jakiś event czy coś takiego i mam pytanie jak wejść na bete i co to właściwie w skrócie jest?
  7. red speed

    Microsoft Flight simulator

    Gra godna polecenia serio mega grafika fajne samoloty i odwzorowane w 99% miasta latałem nad miastem w którym mieszkam i serio widziałem nawet swój dom moją szkołę lub nawet sklep do którego chodzę często super gra. A pogoda taka jak w danym kraju/mieście
  8. red speed

    Jakieś gry godne polecenia?

    W jakie gry gracie godne polecenia ?
Do góry