[Walki] Walczenie z sąsiadami

Czy to dobry pomysł?

  • Tak

  • Nie

  • To zależy

  • Nikomu to nie przeszkadza


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

red speed

Szlachcic
Cześć, gdy mam zadanie że np. wygraj 3 walki pod rząd to atakuje sąsiadów bo połowa nie ma wyznaczonych jednostek do walki i walcze wtedy głównie z włócznikami i wkurza mnie gdy przelatuje od najsłabszych i walczę i część to "gracz nie odblokował walk PVP" i czy nie lepiej nie wstawiać tej ikony do walki jak się nie da?
mówię o tej : Zrzut ekranu 2021-08-06 172013.png
 
Ostatnia edycja:

Królo

Rycerz
W sumie jakby było od razu pokazane to byłoby sprawniej. Z drugiej strony jakaś motywacja żeby skoczyć dalej z epoką i się nie irytować poza tym z wczesnych epok rozkwit moim zdaniem jest najprzyjemniejszy a tam tego problemu już nie ma
 

MaraJade

Szlachcic zagrodowy
Pomysł jest świetny, bądźmy realistami, nic mnie i wielu żelaźników nie zmusi do postępu w epokach, bez alcatraz na 80 nie ruszam się poza żelazo, ktoś może spytać dlaczego otóż jednostki produkują się 2 h bez bonusu gildii w żelazie 1 epokę wyżej jest to już 4 h bazowego 2 razy tyle. To jest pierwszy czynnik i w sumie najważniejszy który zniechęca mnie w obecnej sytuacji z progresji w epokach. Inną fajną rzeczą byłoby aby osoby bez ustawionej obrony miały 8 włóczników w obronie a nie tylko 2 mała zmiana a byłaby moim zdaniem dobra Nie jest ułatwieniem a byłoby chyba lepiej, ciekawiej
 

red speed

Szlachcic
Pomysł jest świetny, bądźmy realistami, nic mnie i wielu żelaźników nie zmusi do postępu w epokach, bez alcatraz na 80 nie ruszam się poza żelazo, ktoś może spytać dlaczego otóż jednostki produkują się 2 h bez bonusu gildii w żelazie 1 epokę wyżej jest to już 4 h bazowego 2 razy tyle. To jest pierwszy czynnik i w sumie najważniejszy który zniechęca mnie w obecnej sytuacji z progresji w epokach. Inną fajną rzeczą byłoby aby osoby bez ustawionej obrony miały 8 włóczników w obronie a nie tylko 2 mała zmiana a byłaby moim zdaniem dobra Nie jest ułatwieniem a byłoby chyba lepiej, ciekawiej
Ja najpierw wszyskie perły na 10 a potem będę rozwijać te co do ataku dają między innymi alca
 

Marik

Książę
Zacznijmy od tego że graczy z pvp nie powinno się mieszać z tymi, którzy pvp nie mają
 

kasia2389

Arcyksiążę
czy nie lepiej nie wstawiać tej ikony do walki jak się nie da?
Przecież to logiczne, że sąsiedzi, których nie można zaatakować nie powinni mieć ikony mieczy podobnie jak mają odpaloną tarcze.
Ale czasem zespól programujący jest daleko od logiki.
To tylko dobre, że czasem dają się przekonać.

Zacznijmy od tego że graczy z pvp nie powinno się mieszać z tymi, którzy pvp nie mają
A to niby dlaczego?
 

Marik

Książę
po co mi 40 sąsiadów których nie da się atakować w grze strategicznej? Wbije ci taki do perły bez pytania i nawet podziękować nie możesz ( to przykład wiem co to blok)
 
Do góry