Wyniki wyszukiwania

  1. Mathieu

    [Inne] Rozszerzenia za diaxy szybciej dostępne?

    Wybacz, nie zauważyłem oznaczenia, @trupek1000 najwyraźniej też - dziwne. Powiem Ci szczerze, że nie pamiętam - być może jeszcze wtedy nie zajmowałem się moderacją Pomysłów, no i jak widać po plakietce pod portretem - od paru dni też nie jestem już za to odpowiedzialny. @trupek1000 kojarzysz...
  2. Mathieu

    Problem z zadowoleniem/entuzjazmem

    Zgadza się - odkąd usunęliśmy modyfikator za Zadowolenie dla punktów za walki - tylko ma wpływ na ilość tych dwóch zasobów. Oczywiście nie dotyczy to produkcji z Pereł Architektury; powiększana lub pomniejszana jest ilość zdobywanych Monet i Zaopatrzenia w budynkach mieszkalnych i produkcyjnych.
  3. Mathieu

    Problem z zadowoleniem/entuzjazmem

    Nie wiem, czy zerknąłeś na ogłoszenie, do którego umieściłem link. Jeśli nie - to zacytuję jego fragment, który odnosi się do usunięcia omawianego modyfikatora: Najważniejsza więc była, przy usunięciu modyfikatora za Zadowolenie, poprawa wydajności naszych serwerów - a na kwestię płynności gry...
  4. Mathieu

    Problem z zadowoleniem/entuzjazmem

    Tutaj może pozwolę sobie Panowie sprostować - bo celowo już tej informacji nigdzie nie znajdziecie. Mniej więcej półtora roku temu zdecydowaliśmy się na usunięcie modyfikatora współczynnika, który otrzymujecie za walki. W rezultacie każdy Gracz, niezależnie od zapewnianego Zadowolenia w mieście...
  5. Mathieu

    Problem z zadowoleniem/entuzjazmem

    Wybacz, nie zauważyłem dopisku z tego budynku. Jak mówisz, że to dopiero przesada to chyba wolę tego nie ruszać... Jak tendencja taka będzie to niedługo obok tych mniejszych budynków gdzieś się Gaję postawi, a nie Ty o podnoszeniu Alcatraz myslisz hehe ^^
  6. Mathieu

    Problem z zadowoleniem/entuzjazmem

    2x3? O tych Wieżach, co zapewniają dwa bonusy dla armii ofensywnej mówisz, tak? To zerknij dobrze - właśnie sam się zdziwiłem; one dodaję Zadowolenie haha :) Niemniej już przeszło mi przez myśl, czy paru Placów Zwycięzców nie wyjąć z Inwentarza.. Bo ja to mam już Alcatraz na 136, te poziomy...
  7. Mathieu

    Problem z zadowoleniem/entuzjazmem

    Szczerze też się zdziwiłem, jak zobaczyłem, że moi mieszkańcy nie są już zachwyceni. Pierwsza reakcja: jakim cudem!? Przecież było tysiące nadwyżki; już z rok nie spoglądałem na te wartości. No to druga myśl: A, budynki halloweewe i na pewno to przez te, których nastawiałem sporo: Wieży...
  8. Mathieu

    "Łapka" na gpch.

    Rozumiem. Zwróćcie następnym razem, w podobnej sytuacji, uwagę na to, czy dotyczy to tylko wskaźnika zakazu, czy postawionego wskaźnika celu również. Taką informację umieśćcie proszę w zgłoszeniu, wraz z orientacyjnym czasem zdarzenia i współrzędnymi sektora. Będziemy monitorować sytuację...
  9. Mathieu

    "Łapka" na gpch.

    Nie zadziałała w ogóle czy wskaźnik zakazu pojawił się, ale ze znacznym opóźnieniem? Celownik zaznaczony na innym sektorze również nie był wówczas widoczny (czy też pojawił się z opóźnieniem) u innych Graczy?
  10. Mathieu

    Co się dzieje z GPC jakieś ciche zmiany

    Wszelkie zmiany w poziomie ograniczenia zwolnienia z oporu (który aktualnie wynosi 80%) będą przez nas Zespół odpowiednio wcześniej zapowiadane; proszę się tą kwestią naprawdę nie martwić. Firma, owszem, zastrzegła sobie prawo do ewentualnych dalszych regulacji jego poziomu, bo zależy nam, by...
  11. Mathieu

    [Forum ogólne] Przypadkowe niechciane zakładanie konta na kolejnym świecie

    Prosiłbym Cię uprzejmie, abyś dodał do wątku ankietę, w której inni Użytkownicy w prosty sposób będą mogli wyrazić odczucia do przedstawionej propozycji. Jest to warunek konieczny, aby temat mógł pozostać otwarty, zatem proszę uzupełnij braki. Z góry dzięki! ;)
  12. Mathieu

    "Łapka" na gpch.

    Ograniczenie zostało z premedytacją wprowadzone, także trudno będzie niestety je jakoś ominąć i tu nic nie podpowiem, choćbym chciał.. :shame:
  13. Mathieu

    Grupowanie jednostek na polach

    Było wielu Graczy, którzy proponowani takie rozwiązanie i czekali na tę zmianę. Co jednak nie zmienia faktu, że na pewno Wasze zastrzeżenia w tej sprawie zostaną również uwzględnione przez osoby decyzyjne. Może jakaś alternatywa, jak np. wyłączenie aktualnego systemu sortowania, powstanie...
  14. Mathieu

    GPC Jak są dobierani przeciwnicy?

    Tworzenie grup rywalizujących w Turnieju dalej odbywa się na starych zasadach, tych obowiązujących jeszcze sprzed modernizacji Gildyjnych Pól Chwały. Dlatego też w ostatniej edycji aktualnych Mistrzostw nie musiały się spotkać Gildie zajmujące do tej pory najwyższe miejsca w Rankingu. Podrzucę...
  15. Mathieu

    "Łapka" na gpch.

    Kiedyś konsultowaliśmy już podobny przypadek. Otrzymaliśmy informację od działu technicznego, że istnieje celowo wprowadzone ograniczenie w oznaczaniu i odznaczaniu prowincji na Gildyjnych Polach Chwały. Wskaźnik, który został wybrany przez Gracza z uprawnieniami Polowego oficera, pojawi się u...
  16. Mathieu

    Zaniedbane elementy gry

    @Dixaroc, dokładnie. Grunt, żeby na pasku nie było 100 Punktów Rozwoju lub więcej, bo w przeciwnym razie zablokowana zostaje możliwość zebrania jakiejkolwiek zakończonej produkcji z Punktami Rozwoju. Masowy zbiór za Diamenty nie omija obecnych w grze limitów, więc warto o tym pamiętać i przed...
  17. Mathieu

    Zaniedbane elementy gry

    Hmmm, faktycznie... Napisz proszę do nas w tej sprawie w systemie Support. Będziemy mieli wówczas dostęp do narzędzi, które umożliwią nam zweryfikowanie odpowiednio tego problemu i potem przekierowanie go do techników. Także jeśli mogę liczyć na utworzenie zgłoszenia, będę ogromnie wdzięczny. :)
  18. Mathieu

    GPC Jak są dobierani przeciwnicy?

    Jasne, jak najbardziej się z tym zgadzam. Moja reakcja na wcześniejszy post była taka, jak była ze względu na tę poniższą sugestię: A w naszym Teamie nie praktykujemy podziału członków na bardziej lub mniej wiarygodnych i każdego zapewnienia z Zespołu FoE powinny być przez Was odczytywane w ten...
  19. Mathieu

    Zaniedbane elementy gry

    Co masz dokładnie na myśli? Na pierwszy rzut oka nic niepokojącego nie widzę na screenie. Podpowiedz proszę. :shame:
  20. Mathieu

    GPC Jak są dobierani przeciwnicy?

    Raczej nie mam zwyczaju zapewniać rzeczy, co do których nie mam... pewności. Jeśli napisałem, że zbieramy Wasze opinie w tej sprawie i przekazujemy je dalej to faktycznie musiałem zaobserwować działania naszego zespołu potwierdzające moje słowa. Zresztą w bardzo wielu kwestiach Twórcy Gry proszą...
Do góry