Wyniki wyszukiwania

  1. Wyłączenie GvG, nowe Najazdy Gildyjne - komentarze

    Nasza gildia po tych zapowiedziach kończy w zasadzie grę. Dziękuję Foe za 8 lat . Pozdrawiam Wszystkich z serwa G.
  2. Usprawnienia GvG - zmiana okresu podsumowania - komentarze.

    oby jak najpóźniej, jak to wprowadzą to składam chyba wypowiedzenie z FOE.
  3. Usprawnienia GvG - losowe jednostki - komentarze.

    zapewniam że tylko Ci co nie walczą mają dziesiątki tysięcy łotrów :) a zapełnia się aktualnie łukami bo tanie w produkcji są, po co łotry tracić?? a teksty bo to tylko silne gildie maja szanse itp dooopa tam , jak ktoś chce to może, ile jest kilku osobowych gildii które wbijaja gdzie chcą ...
  4. Usprawnienia GvG - losowe jednostki - komentarze.

    jak tylko zablokowali włóczników to jedziemy na łucznikach, gdyby wymieniałoby je na marsa to słabsi gracze którzy nie mają tego wojska nie za bardzo by sobie mogli powalczyć i nie byłaby to już mapka wszystkie epoki.
  5. Wojny Gildyjne - usprawnienia - komentarze

    Zapytam ponownie :) Czy załoga Foe mogłaby nam orientacyjnie określić termin wprowadzenia tych zmian? Jakie by one nie były :) Bo znowu zrobicie kurację szokową i dacie to z dnia na dzień bez uprzedzenia zainteresowanych.
  6. Wojny Gildyjne - usprawnienia - komentarze

    zabierasz kilka sektorów w okolicy plaży i STOP, 24h żeby przenieść sztab lub zrobić cokolwiek, za 4,8,12,16 godzin następni zabierają te zdobyte przez Ciebie sektory i są w tej samej sytuacji. Siekanina na plaży i tylko w głębi map da się zrobić coś sensownego. Bo będzie czas na reakcję :)...
  7. Wojny Gildyjne - usprawnienia - komentarze

    Wiadomo kiedy te cuda wejdą w życie?
  8. Wojny Gildyjne - usprawnienia - komentarze

    podejrzewam że jak to wprowadzą to pozegnam sie z Foe. Masochistą nie jestem.
  9. [Zadania] Zadania powtarzalne

    gdzie ja znajde te zadania powtarzalne gram dwa lata i nie wiem ;)
  10. serwery

    Pytanie takie mam, czy Wam też tak zamula bo jak sobie rozmawiamy w gildii to wszyscy narzekają, wiadomości się 20 sec otwierają,gvg to porażka, auto się 10 sec uruchamia. Jeśli inno ma takie serwery to powinni sprzedawać gry karciane, takiego pasjansa na przykład.
  11. multikonta

    Mam takie skromne pytanie do supportu. Czy Wy nie widzicie czy nie chcecie widzieć cwaniackie postępowanie co niektórych? Przecież wystarczy przejrzeć niektóre perły szczególnie wśród tych wypasionych graczy żeby zobaczyć że mają wspomaganie w postaci dawcy z żelaza albo ciut wyższej epoki. Po...
  12. Czy złoto wydane na pr liczy się do rankingu ?

    dzięki za info, wg mnie bezsens, przecież wydaję. Ehhh....
  13. Czy złoto wydane na pr liczy się do rankingu ?

    I jeśli tak to jaki jest przelicznik złoto/punkty?
Do góry