Najnowsze treści autorstwa Wielki Zdobywca

  1. Wielki Zdobywca

    Niedziałające prawidłowo zestawy?

    No właśnie ciekawe jaki. Na pewno nie z tawerny, mam ustawioną inną premię. Z tego co się orientuję, jedynymi budynkami dającymi bonus do ataku obrońców miasta, są perły. Jeżeli nie mam tych pereł na tych światach, skąd bierze się ten bonus? Błąd wyświetlania?
  2. Wielki Zdobywca

    Niedziałające prawidłowo zestawy?

    Wszystko fajnie, tylko zastanawia mnie pewna niekonsekwencja. Dla porównania screeny ze świata D i E. Na obu tych światach mam te same zestawy, nie mam tam żadnej perły obronnej miasta. Dlaczego zatem na E mam pokazane 6% w ataku obrońców, a na D nie mam? Świat D Świat E
  3. Wielki Zdobywca

    Niedziałające prawidłowo zestawy?

    Dzień dobry, posiadam w swoim mieście pełne zestawy Królewskiego ogrodu i Ogrodu japońskiego (1 poz.). W sumie powinny one dawać mi 6% do ataku obrońców miasta. Niestety podgląd obrony miasta wskazuję, że bonus nie jest zaliczany. Budynki są ze sobą połączone prawidłowo, taka sytuacja występuję...
  4. Wielki Zdobywca

    Wieże Zwycięstwa na późniejszym etapie gry

    Zdecydowanie do usunięcia, na późniejszym etapie całkowicie zbędny budynek. Zamiast tego stawiaj wieże sygnałowe.
  5. Wielki Zdobywca

    Podświetlenie wrogiego ruchu (desktop)

    Zgadzam się, zmiana na gorsze, zdecydowanie do cofnięcia. Dodatkowo nie zawsze podświetlana jest na żółto nasza jednostka, więc czasami nie wiadomo, o którą chodzi. Poprzednia kolorystyka była czytelna.
  6. Wielki Zdobywca

    Wydarzenia Losowe - komentarze

    Czy w mieście muszą być włączone animacje, aby wydarzenia losowe się pojawiły?
Do góry