Najnowsze treści autorstwa TLis

  1. [Budynki] Usprawnienie procesu przebudowy miasta

    Zgodnie z informacją otrzymaną z supportu, podczas przebudowy miasta budynki są chowane do schowka tymczasowego w losowy sposób. W sytuacji, gdy mamy 100-120 rodzajów budynku, odnalezienie właściwego na liście zajmuje sporo czasu i jest męczące, szczególnie gdy korzystamy z narzędzi typu Forge...
  2. [Budynki] Usprawnienie masowego zbierania produkcji

    Potwierdzam. Chodzi o wersję na PC
  3. [Budynki] Usprawnienie masowego zbierania produkcji

    Do pewnego momentu działało to sprawnie: wciskałeś przycisk myszy i jeździłeś jej kursorem po budynkach, gdzie można było coś zebrać. Skończyłeś - puszczałeś przycisk myszy. Obecnie mamy niektóre budynki, które prezentują okna dialogowe, które nie dość, że przerywają tę interakcję, to jeszcze...
  4. [Eventy] Zmiana czasy zakończenia eventów.

    A jak to sobie wyobrażacie, skoro w FOE grają ludzie z całego świata, z różnych stref czasowych? Event nie jest tylko dla Polaków, ale dla wszystkich. Doba ma 24 godziny - cokolwiek nie wybierzemy, ktoś będzie niezadowolony.
  5. [Walki] Kolejność epok w oknie Zarządzanie armią

    W oknie Zarządzanie armią mamy listę rozwijaną epok: Wszystkie epoki Brak epoki Epoka Brązu Epoka Żelaza ... Wybierając jednostki najczęściej wybieramy z epoki najnowszej, gdzie jesteśmy, lub tej bezpośrednio wcześniejszej. Aktualnie trzeba przewinąć listę, żeby np. dojść do Epoki Kosmicznej...
  6. [Zgłoszone] Lepsza nawigacja w panelu graczy (gildii, znajomych, sąsiadów)

    No niestety nie mam jak sprawdzić. Mam Microsoft Lumię 640, a na ten system raczej nie spodziewam się aplikacji mobilnej ;) No ale skoro tam sobie poradzili, to dlaczego nie zrobią tego w aplikacji na PC??? //PablooS Zawsze wszelkie aplikacje na androida idzie sprawdzić na komputerze w...
  7. [Zgłoszone] Lepsza nawigacja w panelu graczy (gildii, znajomych, sąsiadów)

    Wyobraźmy sobie, co by było gdyby ten system działał w dwóch kierunkach. 1. Motywacja "do przodu" Wspieramy gracza nr 1,2,3,4,5. Po wsparciu gracza nr 5 gra przewija pasek, pokazując graczy nr 6-10. Wspieramy gracza nr 6 - ponieważ to lewy skrajny gracz, gra przewinie z powrotem do graczy 1-5...
  8. [Zgłoszone] Lepsza nawigacja w panelu graczy (gildii, znajomych, sąsiadów)

    Codziennie staram się motywować moich gildian i znajomych i robię to sekwencyjnie, po kolei. Przydałoby się więc małe nawigacyjne usprawnienie ... Proponuję, aby po kliknięciu wsparcia gracza na skrajnej prawej pozycji w panelu graczy na dole ekranu, po zrealizowaniu wsparcia gra sama...
  9. Automatyczne dodawanie/usuwanie odbiorcy w wiadomości "do wszystkich"

    Będzie to prawda, jak gra umożliwi tworzenie WŁASNYCH, TEMATYCZNYCH grupowych wiadomości gildyjnych :) Jedna NIE WYSTARCZY :)
  10. Automatyczne dodawanie/usuwanie odbiorcy w wiadomości "do wszystkich"

    Samodzielne tworzenie wątków z automatycznie aktualizującą się listą członków gildii (mamy JEDEN kanał gildijny!) staje się coraz bardziej potrzebne. Mam kanały RUSZTOWANIA, PERŁY W BUDOWIE oraz HANDEL oraz grupę, której skład się dość dynamicznie zmienia. To naprawdę zajmuje czas, żeby usuwać...
  11. Automatyczne dodawanie/usuwanie odbiorcy w wiadomości "do wszystkich"

    No cóż. Jestem programistą :) 1. Tworząc wątek gra zapamiętuje nicki adresatów, wśród których może być specjalny nick, globalnie identyfikujący gildię, do które należy twórca wątku 2. Mimo iż twórca wątku wpisuje ten globalny symbol identyfikujący gildię, gra zapamiętuje konkretną gildię...
  12. Zwiększenie limitu na długość nazwy miasta

    Zauważyłem, że często gracze w gildiach komunikują poprzez zapisy w nazwie miasta, jaka jest ich preferowana kolejność supportu przez innych. Np. moje miasto miałoby "Lower Cambourne ZPD", "Lower Cambourne Z(bez dekor.)PD" lub coś podobnego. Aktualnie nie jest możliwe zapisanie nazwy miasta...
Do góry