Najnowsze treści autorstwa The.Guru

  1. [Perły Architektury] Handel planami pereł

    Szanowni Państwo, proponuję rozbudować grę o możliwość handlu między graczami planami pereł, może dałoby się rozszerzyć istniejący targ surowców o taką opcję. Jest dużo pereł i nikt nie buduje wszystkich, dużo planów niebudowanych pereł się marnuje a mogą być osoby, którym nieużywane plany by...
  2. Wersja 1.186 - komentarze

    Dajcie możliwość motywowania wszystkich znajomych i klanowiczów jednym kliknięciem.
  3. Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid - dyskusja

    Chyba już się wam skończyły pomysły... w sumie to nie ma po co badać technologii... surkę nam z perel i budynków eventowych, wojo jest słabe i zostanę z marsjańskim, kolonia też bez sensu ( tak jak na Marsie) tak na sjłę. Zabudowuję całą domkami tylko po to by mieć kredyty i nawet nie muszę...
  4. Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid - dyskusja

    No to zabieram się za zbieranie... 11K to dość dużo
  5. Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid - dyskusja

    A CZY ruda będzie potrzebna do technologii? Robć jej zapasy?
  6. Karnawał 2018 - dyskusja

    porąbało was z tą losowością ..... z wysiłkiem zbieram 700 monet przez kilka dni po to by wylosować motywkę, którą dajecie za darmo w krzakach w okolicy miasta !!!!!!!!
  7. Codzienne wyzwania - komentarze

    aby te wyzwania miały WIĘKSZY SENS konieczna wydaje mi się zmiana aby nie odejmować punktów za NIEPODJĘTE zadania ... nie zawsze mam czas aby cały dzień klikać co 5 minut by zaliczyć 90 pięciominutowych produkcji ... kiedy nie mam czasu to wyzwania nie podejmuję a MINUS I TAK LECI !!!
  8. Szybka Walka - komentarze

    Zróbcie jeszcze motywację wszystkich w gildii oraz wszystkich znajomych JEDNYM PRZYCISKIEM ! I to samo do tawerny !
  9. po co możliwość poddania bitwy??

    Dlaczego jest możliwość wycofania się z bitwy ? Od wielu dni atakował mnie koleś z 8-ma trebuszami i regularnie plądrował. Dorobiłem się lepszej armii i bonusu do obrony i bym wyciął go w pień ale kiedy moje wojsko doskoczyło do jego trebuszy to on się wycofał !!! Plądruje się łatwo...
  10. [Jednostki] artyleria

    Moim zdaniem arta jest za bardzo OP i jest nieprzemyslana!!! Trebusze i inna arta powinna mieć minimalny zakres ataku np 5 pól i do jednostek bliższych nie powinna móc strzelać. Śmieszne jest to że koleś wystawia 8 trebuszy i moi beserkerzy nawet nie zdążą dobiec do nich (nawet konnica nie...
Do góry