Najnowsze treści autorstwa Jantar st

  1. Jantar st

    Kalendarium 09-21

    1) Herbert George Wells ur. 21.09.1866r. 2) Bitwa pod Maratonem ok 490 p.n.e. 3) Bitwa pod Chocimiem 9.10.1921r.
  2. Jantar st

    Forge Bowl 2021 - komentarze

    Świetny event, chyba najlepszy.:) Na ponad 30 losowań ani jednej nagrody dnia. Markow001, Stan na boisku nie powinien się zmienić. Nagroda po północy, na pewno .:D
  3. Jantar st

    Pas asteroid wojsko

    Z pewnością istnieje jakiś powód że nam popsuli FoE tym nowym wojskiem .:) Może będą wyłączać serwery ? A może będzie upgrade do kupienia i zasięgi wrócą.:)
  4. Jantar st

    Wyzwanie 4

    Zagadka 1: F4 Zagadka 2: F1 Zagadka 3: C5 Zagadka 4: D2 Zagadka 5: A4 Pozdrawiam.:D
  5. Jantar st

    Potencjał z wypraw

    Dzięki.:) Czyli dalej daleko od rozwiązania.:D
  6. Jantar st

    Potencjał z wypraw

    "Korony" ( ja wolę mnożnik) razy podstawa gildii ( w przykładzie Kasi 1 211) i potencjał policzony dokładnie. Ale skąd podstawa? - 2/3 sumy wszystkich średnich potencjałów epok graczy. - Pięciokrotność sumy współczynników wsparcia epok graczy. Dla mojej gildii obie opcje dają ten sam wynik.:)...
  7. Jantar st

    Potencjał z wypraw

    To myliłem się niestety.:( Wszyscy z niskich epok mimo starań mają niewielki wpływ na potencjał. Dzięki.:D
  8. Jantar st

    Potencjał z wypraw

    Dokładnie - o potencjał chodzi.:) Mnie wydaje się że raczej z ilością rozwiązanych konfliktów niż ze zdobytymi punktami jest związany. Współczynnik średniej epoki dla gildii też jest uwzględniany.
  9. Jantar st

    [Gildie] Ranking gildii- czas na zmiany

    Oczywiście że nie.:) Trzeba będzie dla dobra gildii kolegów nie kończących wypraw, wywalić z gildii.
  10. Jantar st

    Potencjał z wypraw

    Jak jest liczony potencjał w wyprawach? Ktoś trafił na odpowiedni wzór?
  11. Jantar st

    Wyprawy

    Jak jest liczony potencjał zdobyty w wyprawach? Jakoś nie mogę natrafić na wzór.
  12. Jantar st

    Loteria skojarzeniowo-forgowo-youtube'owa XXV - 27.07-09.08

    Mam nieodparte wrażenie że jak w piosence wyżej ktoś mnie chce wymanewrować negocjacjami.:D Dlatego tylko wojsko w skomplikowanych przypadkach.:DDD (16)
  13. Jantar st

    Plądrowanie Pereł

    Doskonały pomysł.:) Przynajmniej opłacało by się poczatować przy wypasionym Canaveral czy Arce.:D
Do góry