Najnowsze treści autorstwa Iris

  1. Iris

    SZANI5

    @SZANI5 Tawernę zapełniaj do ostatniego krzesełka - niech goście mają z kim porozmawiać. Każdy kolejny Gracz w Tawernie generuje o 2 srebrniki więcej od poprzedniego, bo impreza się rozkręca ;)
  2. Iris

    Dyskusja na temat pracy suportu

    Ja cały czas powtarzam, że członkiem zespołu dowolnej gry jest się z powołania. To trzeba lubić inaczej się ucieknie z krzykiem. I owszem trafiamy na bardzo różnych ludzi, ale osobiście mam frajdę z tego, że mogę pomóc czy wyjaśnić problem. Nie każdy trafia na Gildię, w której są osoby skore do...
  3. Iris

    Dyskusja na temat pracy suportu

    Nie jesteśmy pracownikami InnoGames... Tak... Dobrze widzisz - nie jesteśmy. Jeśli Gracz pisze w dniu X o godzinie Y wydarzyło (albo "przed chwilą") to weryfikacja trwa moment. Niestety bardzo często Gracze nie wiedzą kiedy i co się stało z np budynkiem w inwentarzu... Wtedy weryfikacja to...
  4. Iris

    Dyskusja na temat pracy suportu

    Jest taka opcja. Podczas prowadzonego zgłoszenia Gracz ma możliwość dania od 1 do 5 gwiazdek w konkretnym temacie. Jest to ocena naszej pracy.
  5. Iris

    Brak fair play = dyskwalifikacja?

    @Scou zwracam honor, faktycznie teraz popełniłam faux pas. Jak widać nie ma ludzi nieomylnych.
  6. Iris

    Brak fair play = dyskwalifikacja?

    @Agatonka59 tylko napisz, że zgłaszasz Gildię ;) tak dla pewności :P
  7. Iris

    Brak fair play = dyskwalifikacja?

    Filmik jak najbardziej może zostać przesłany (umieszczony np na Youtube, a w zgłoszeniu podany link do niego). Konkretnego Gracza podawać nie trzeba, w sumie to nawet pewności nie ma czy to akurat ten konkretny Gracz oszukiwał lub czy nie było kilku takich "uczciwych". Wystarczy podać dowolny...
  8. Iris

    Brak fair play = dyskwalifikacja?

    z reguły tylko obserwujemy, bo wypowiedź kończy się atakiem kilku na jednego, co poradzić. owszem, ponieważ Forum nie jest miejscem do takich dyskusji. Tym bardzie, że często kończą się kłótnią między kilkoma osobami. A już całkiem przysłowiowy bajzel się zrobi jak trafi na siebie dwóch Graczy...
  9. Iris

    Brak fair play = dyskwalifikacja?

    @Marik żadne zgłoszenie Gracza nie jest lekceważone, niezależnie od tego w jakim temacie Gracz pisze. A konsekwencje względem tych nieuczciwych - nie zawsze widoczne z poziomu gry. Łatwo jest osądzać stojąc z boku, zapraszam w nasze szeregi, poznaj grę z naszej strony. Wtedy zrozumiesz jak...
  10. Iris

    Brak fair play = dyskwalifikacja?

    A zdarzały się i szacunek dla osób, które je napisały.
  11. Iris

    Brak fair play = dyskwalifikacja?

    @Scou Forum nie jest miejscem do zamieszczania jakichkolwiek dowodów na łamanie Zasad Gry. Jeżeli posiadasz takie informacje to możesz napisać zgłoszenie w dziale Supportu. Gwarantujemy anonimowość, ponieważ żadnych informacji na temat kont innych Graczy nie udzielamy.
  12. Iris

    Brak fair play = dyskwalifikacja?

    Żaden Gracz nie ma pozwolenia na łamanie Zasad Gry. Tyle w temacie. Nie mam zamiaru tutaj się rozpisywać, ponieważ wiem, że za chwilę rozleje się fala krytyki - masz podejrzenia? Napisz zgłoszenie w systemie Supportu. To za dużo? Nie wydaje mi się. Co do FoE Helpera tylko przypominam, że to...
  13. Iris

    Prezent od INNO Games

    @maciuniu sprawa została poruszona tylko tutaj czy utworzyłeś zgłoszenie do działu Supportu?
  14. Iris

    [Forum ogólne] Zaprzestanie żartobliwych wiadomości w temacie o nowościach i poprawkach

    Nie tłumaczę tekstu dotyczących nowości czy poprawek, ale odkąd zmieniono surowy ton polegający na ich wyliczeniu o wiele więcej z nich pamiętam. W życiu jest wystarczająco dużo goryczy (np pogoda w środku lata...), humor się przyda. Tak wiem, teraz wyleje się fala hejtu, bo supporter zabrał...
  15. Iris

    [Inne] Propozycja zmian na GPC

    Takie słowa z mojej strony nie padły ;) nie ma czegoś takie jak "legalne" oprogramowanie, jeżeli pochodzi od dowolnego innego wydawcy niż Firma InnoGames. Zarówno firma jak i Obsługa gry nie zalecają używania programów osób/firm trzecich, ponieważ w przypadku jakichkolwiek machlojek (np...
Do góry