Najnowsze treści autorstwa hlnrys

  1. hlnrys

    Event historyczny 2024 - dyskusje

    Czy ostatnia walka przegrana (przy jednoczesnym pokonaniu bosa) też daje nagrody główne od bosa?
  2. hlnrys

    Epoka Kosmiczna: Tytan - komentarze

    Mam pytanie odnośnie koloni/portów. Jak ustawiacie produkcję? Dotychczas starałem się mieć produkcję na 120% i stykało miejsca na 4 x 2 budynki towarowe (te z bonusem). Brakujące towary uzyskiwałem z wymiany na targu. Teraz zastanawiam się, czy nie dać towary bonusowe pojedynczo (2 x 1) plus te...
  3. hlnrys

    Walki - szybkość/ilość.

    Zadałem pytania, odpowiedzi mnie satysfakcjonują - dziękuję. To z jakim gram nastawieniem, to moja sprawa. Nie cisnę na siłę, nie zależy mi na walkach idących w setki, nie szukam każdego pojedynczego PR, nie poświęcam FOE dużo czasu. W zasadzie wchodzę trzy razy. Rano, potem na perły i po...
  4. hlnrys

    Walki - szybkość/ilość.

    Nie interesuje mnie to. Chciałem się tylko dowiedzieć w jaki sposób tak szybko się robi walki - wiem, nie dam rady. I w jaki sposób można zrobić do 600 walk (dziennie jak mniemam). Z tego co wyczytałem, wnioskuję, że to co ja nazywam walką - Wy rozbijacie na atomy. Jeśli walka składa się z...
  5. hlnrys

    Walki - szybkość/ilość.

    Co do szybkości, to odpadam - wiek już nie ten.:( WG V poziomu robię automatem w 3/4. Kolejne 3 walki ręcznie. Ostatnią negocjuję. W GPC robię 100 oporu automatem (czasem pojedyncze ostatnie walki muszę ręcznie). To nie jest tożsame ze 100 walkami? Robię jedną walkę i opór wzrasta o 1. W GvG...
  6. hlnrys

    Walki - szybkość/ilość.

    Dzień dobry. Czytałem wątek o najnowszej wersji i ostatnie wpisy mnie intrygują. Mianowicie gracz pisze o robieniu 20 - 30 walk na minutę przy bitwach szybkich. Domyślam się że chodzi o walki automatyczne, jednak... Robię maksymalnie 100 walk na GPC i zajmuje mi to 15 - 20 min (9 -12 walk na...
  7. hlnrys

    Halloween 2023 - komentarze

    Wywaliłem i zainstalowałem na nowo. Bez zmian. :( Może to wina przeglądarki? Używam FF. ------------- Odpaliłem Chrome. Tam jest wersja 3.0.0 i są karty. Na foksie jest jeszcze v2.2.9, bez kart.
  8. hlnrys

    Halloween 2023 - komentarze

    Oglądałem tutorial. W nim foe helper pokazuje karty w talii. U mnie tylko asystenta skrzyń. Na filmie podobno jest użyta wersja beta helpera. Skąd ją wziąć?
  9. hlnrys

    Jak przekazać do skarbca gildii towary

    Dzięki. Miewam w zadaniach do oddania 170 szt, a ze zbiorów wpływało 150 i się zastanawiałem dlaczego. Teraz wiem, i wiem skąd te 150 szt, bo też nie mogłem się doszukać. Znalazłem w inwentarzu zestawy słonia. Wystarczy na wymaksowanie i ten budynek rozwiąże mój niewielki problem. Jeszcze raz...
  10. hlnrys

    Jak przekazać do skarbca gildii towary

    Dzień dobry. Podepnę się z tutaj. Są zadania dzienne "przekaż do skarbca gildii x towarów". Mam 3 budynki z których taki towar jest przekazywany - łaźnie królewskie, arka i obserwatorium. Do zadania dziennego wliczany jest tylko zbiór z łaźni, z pereł nie. Czy to prawidłowe działanie i czy jest...
  11. hlnrys

    Event Rocznicowy 2023 - komentarze

    1.247 lvl / 2.360 en i wg moich obliczeń na spokojnie dojdę. Chyba że losowość zacznie wywijać fikołki. Zadania 43/61.
  12. hlnrys

    [Perły Architektury] Kalkulator

    Widzisz, tyle że gram sam. Nie lubię zobowiązań, ani nie wymagam. Jak wrzucam do pereł, to w znakomitej większości jako pierwszy, więc nie ma mowy o jakiejkolwiek kombinacji 1,9, ustawkach z właścicielem na bloki, itp. Z nikim się nie umawiam, po prostu wrzucam połowę. Chciałem poznać...
  13. hlnrys

    [Perły Architektury] Kalkulator

    Czyli jak wpłacę bez perły 1000 PR, dostaję z powrotem tylko wkład - 1000? Arka nawet na pierwszym poziomie da zwrot 1100 PR? Reasumując: Wpłacając w perły nigdy nie tracę, a mając arkę zawsze jestem do przodu? Jeśli tak, to źle rozumiałem jej działanie, bo sądziłem że zwrot jest tylko z arki...
  14. hlnrys

    [Perły Architektury] Kalkulator

    To może mnie kolega nauczy? A liczby które podałem, to przy arce na 125 lvl. Więc jak na 80 lvl ma być więcej? Przepłacam w swoich perłach? To mam czekać aż ktoś mi wrzuci, zapełniając punktowe miejsca i dopiero dopłacić resztę?
  15. hlnrys

    [Perły Architektury] Kalkulator

    Zarobek? Przecież zwrot PR nie pokrywa wpłaty, a co dopiero żeby ją przewyższał. Perła wymaga 6901, wpłacam 3451, dostaje zwrot 1520 + 1435 = 2955. Jestem w plecy 504 PR, to gdzie tu zarobek? Wpłacam, żeby mieć jak najwięcej planów.
Do góry