Najnowsze treści autorstwa goodcat

  1. goodcat

    [Eventy] Częstotliwość eventów

    Zawsze możesz co drugi odpuścić wtedy nie będziesz musiał szukać miejsca, a jak chcesz nagrody to kombinuj :). Dla mnie każde urozmaicenie jest jak najbardziej na plus, nawet nudni i niedopracowani wikingowie.
  2. goodcat

    Bazylika św. Marka?

    Aż z ciekawości policzyłem dla świątyni wiedzy i wychodzi, że bonus działa. Można się spodziewać, że dla innych budynków też tak jest. Co ciekawe, bonus nie jest addytywny, co jest miłym zaskoczeniem :)
  3. goodcat

    LISTA PEREŁ

    W każdej epoce możesz mieć każdą perłę, nie ma ograniczenia.
  4. goodcat

    Wiosna 2019 - komentarze

    100, nawet trafiłem dwa razy.
  5. goodcat

    Wiosna 2019 - komentarze

    A co to było za zadanie?
  6. goodcat

    FoE Soccer Cup 2018 - komentarze

    Dzięki, nie zauważyłem tego.
  7. goodcat

    FoE Soccer Cup 2018 - komentarze

    Lista, która jest dwie strony wcześniej, to ta sama którą sam wkleiłem i nie ma tam ulepszenia tolosa. Tak, źródło jest ważne, nawet ważniejsze od informacji w tym wypadku. No ale nie ważne, nikt nie potrafi powiedzieć nic konkretnego, no to wróżymy z fusów dalej. Mam nadzieję, że macie rację :)
  8. goodcat

    FoE Soccer Cup 2018 - komentarze

    Jasne, ciekaw jestem tylko czemu jesteście pewni, że będzie ulepszenie, skoro nic na to nie wskazuje. Po prostu jestem ciekaw źródła informacji.
  9. goodcat

    FoE Soccer Cup 2018 - komentarze

    Rozumiem, tylko że na liście z której korzystam nie ma ulepszenia tolosa. Korzystam z tego: http://forgeofempires.wikia.com/wiki/2018_FoE_Soccer_Cup_Event/Beta
  10. goodcat

    FoE Soccer Cup 2018 - komentarze

    Czemu myślicie, że będzie ulepszenie tolosa w nagrodzie dnia, skoro na becie nie było? I to jeszcze znacie (?) datę?
  11. goodcat

    Dlaczego nie będzie kosmicznej przyszłości?

    I dlatego mamy w grze dostępne w każdym sklepie chemicznym promet i oricośtam a pod wodą pływamy ośmionogami, które jak wiadomo są na normalnym wyposażeniu marynarki wojennej każdego kraju. :)
  12. goodcat

    Brak możliwości zwiadu - oceaniczna przyszłość, szalejące fale

    Oki, dzięki za odpowiedź, zmyliły mnie te kontury dalszych prowincji.
  13. goodcat

    Brak możliwości zwiadu - oceaniczna przyszłość, szalejące fale

    Hej, Podbiłem sektor Szalejące Fale w oceanicznej i nie pojawiła się ikona do zwiadu następnej prowincji. Jak na obrazku poniżej :) To jest błąd czy tak ma być i na razie dalej nie można podbijać?
  14. goodcat

    Jesienne zbiory - dyskusja

    @Wojtek Tam nie ma albo. Musisz spełnić oba warunki zadania. Wykonać inne zadanie to drugi warunek, ale jest też pierwszy, tylko nie pamiętam jaki.
  15. goodcat

    Produkcja towarów z pereł architektury

    Tak już jest i nie jest to błąd. Od modernizmu, w budynkach towarowych produkujesz "towary przetworzone" do których potrzeba towarów z poprzednich epok poza monetami i zaopatrzeniem. Perły produkujące towary od tej epoki produkują właśnie te potrzebne w budynkach towarowych. Też mi się to nie...
Do góry