Najnowsze treści autorstwa adaskowr

  1. adaskowr

    Kalendarium 11-20

    1. 102 rocznica 2. Gildyjne Pola Chwały 3. Order Orła Białego
  2. adaskowr

    Wyzwanie 1

    15
  3. adaskowr

    Loteria skojarzeniowo-forgowo-youtube'owa LXXI -18.02 - 23.02

    1. Jak maskarada to tylko podczas karnawału w Wenecji. 2. 6 3. adaskowr
  4. adaskowr

    Loteria skojarzeniowo-forgowo-youtube'owa LXVIII -24.12 -29.12

    1. Często przed samymi świętami wyjeżdżałem i wracając do domu ta piosenka mnie nastrajała świątecznym nastrojem :) 2. 24 3. adaskowr
  5. adaskowr

    Loteria skojarzeniowo-forgowo-youtube'owa LXVII -10.12 -15.12

    1. Nieodzowny element idealnych świąt dla wszystkich dzieci (także tych dorosłych :haha: ): św. Mikołaj i śnieg :) 2. 24 3. adaskowr
  6. adaskowr

    Loteria skojarzeniowo-forgowo-youtube'owa LXVI -26.11 -01.12

    1. Jeśli zima to kulig, a do tylko ta piosenka 2. 24 3. adaskowr
  7. adaskowr

    Loteria skojarzeniowo-forgowo-youtube'owa LXV -12.11 -17.11

    1. Piękna piosenka o Pięknej Polsce :) 2. 1 3. adaskowr
  8. adaskowr

    Loteria skojarzeniowo-forgowo-youtube'owa LXV -9.10 -13.10

    1. A może ciasto nad oceanem? :) 2. 9 3. adaskowr
  9. adaskowr

    Loteria skojarzeniowo-forgowo-youtube'owa LXIV -1.10 -6.10

    1. Kuchnia o jakiej każdy marzy :) (no może kiedyś) :D 2. 22 3. adaskowr
  10. adaskowr

    Loteria skojarzeniowo-forgowo-youtube'owa LXIII -17.09 -22.09

    1. Stary, odkurzony kawałek o młynie. Mam też sentyment do tej piosenki: młynarz Jasio (mam syna o tym imieniu) i Anieli (tak ma na imię moja teściowa) :) 2. 2 3. adaskowr
  11. adaskowr

    Loteria skojarzeniowo-forgowo-youtube'owa LXII -10.09 -15.09

    1. Handel ewidentnie kojaży mi się z piosenką przewodnią i filmem "Pan życia i śmierci" z Nicolasem Cage. 2. 47 3. adaskowr
  12. adaskowr

    [Perły Architektury] Perła recyklingowa.

    Powracam ponownie z tematem. Pojawiła sie kolejna możliwość mojej perełki - fragmenty studni lub św (bedą w nowym evencie). Można by całe budynki lub specjalne kombinacje budynków (dla urozmaicenia i trudności) zamieniać na pojedyncze fragmenty tych właśnie budynków. Wkładasz np trzy budynki i...
  13. adaskowr

    Lato 2018 w FoE - Dyskusja

    Super nagroda i sam pomysł na różne wersje jest w deche...ale rozmiar tego statku jest powlający. Ciekawe gdzie znajdę miejsce na to cudeńko :( Zgadzam się z Tobą piotresz - powinna być jednocześnie nagroda pod postacią terenu na takie zdobycze, np za wykonanie wszystkich zadań z eventu :)
  14. adaskowr

    [Perły Architektury] Perła recyklingowa.

    Miałbym pomysł na perełkę recyklingową. W moim inwentarzu gromadzą się i piętrzą niepotrzebne budynki/ulepszenia. Z każdym kolejnym eventem i każdą kolejną wyprawą, wpada do inwentarza mnóstwo mało potrzebnych rzeczy. U mnie, 90% z nich nie jest mi potrzebna... Co powiecie na to, aby nowa...
Do góry