Przeglądarki internetowe

  • Rozpoczynający wątek HERO
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ja gram na Fire i jakoś takich problemów nie mam ... Chociaż Chrome też dobry, ogólnie jest dobry ... a nie ogółem już nie :p

Co do szybkości tych 2 przeglądarek to jednak chyba FF jest szybsza ale nie wiele od Chrome lecz jeżeli chodzi o stabilność to Chrome miażdży FF :D Przynajmniej w moim odczuciu :p
 

DeletedUser8996

Guest
Ja też korzystam z chrome i bardzo polecam, nie ma problemów z czatem, czasami tylko flasha wywali :)
No i to nieszczęsne ą, nie wiem co się dzieje ale wyłączyłem NPAPI i nie działa, a jak wyłącze PPAPI to też nie działa, jak oba naraz też nie, chyba jakąś aktualizacje chrome miałem albo coś...
 

DeletedUser

Guest
Ja już do tego "ą" się przyzwyczaiłem, bo też u mnie nie działa opcja z wyłączeniem NPAPI ;/
 

DeletedUser625

Guest
Co wy tu ludziom wciskacie ja korzystam z Mozilli Firefox od chyba z 5 lat i nie miałem żadnych problemów z nią. Oprócz tego, że wysypywał się flash czasem jak za dużo w nim odpaliłem. I tyle. A problem ze znikającym chatem? Pierwsze słyszę.
 

DeletedUser8996

Guest
Co do szybkości tych 2 przeglądarek to jednak chyba FF jest szybsza ale nie wiele od Chrome lecz jeżeli chodzi o stabilność to Chrome miażdży FF :D Przynajmniej w moim odczuciu :p

Nie wiem, kto Ci powiedział, że FF jest szybsza, bo u mnie to, jest ze 3x wolniejsza od Chrome.
Chrome jak na razie rządzi, według mnie najlepsza przeglądarka jak na razie :)
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem, kto Ci powiedział, że FF jest szybsza, bo u mnie to, jest ze 3x wolniejsza od Chrome.
Chrome jak na razie rządzi, według mnie najlepsza przeglądarka jak na razie :)

A ja znów u siebie miałem odczucie, że FF jest ciut szybsza od Chrome lecz z powodu jej niestabilności i już jak dla mnie zrypanego designu przesiadłem się na Chrome i żadnego póki co problemu z nią nie miałem :D

Teraz jeszcze FF wypuścił swój OS na smartfony i jestem ciekaw jak to śmiga, bo aż mi wierzyć się nie chce, że to zda egzamin :D
 

chudya

Hrabia
Od ponad roku gram na Operze i jestem zadowolony, b.dużo miast muszę przejść żeby odświeżać. Polecam
 

DeletedUser8996

Guest
A ja znów u siebie miałem odczucie, że FF jest ciut szybsza od Chrome lecz z powodu jej niestabilności i już jak dla mnie zrypanego designu przesiadłem się na Chrome i żadnego póki co problemu z nią nie miałem :D

Teraz jeszcze FF wypuścił swój OS na smartfony i jestem ciekaw jak to śmiga, bo aż mi wierzyć się nie chce, że to zda egzamin :D

No to prawda, FF design jest słaby, Chrome jest raczej bardziej taki lepszy :)
Co do Systemu na smartfony, jestem ciekaw również jak to działa, ale w połączeniu z Alcatelem, których nie lubię, to jeszcze pewnie się spotęguje siła "shitu" jaki zrobili :p

- - - Zaktualizowano - - -

Od ponad roku gram na Operze i jestem zadowolony, b.dużo miast muszę przejść żeby odświeżać. Polecam

Na operze? o.O
Mnie to by jasny szlag trafił, miałem przez chwilę, nie polecam, jakieś problemy były cały czas, a jeżeli chodzi o szybkość to najwyżej ciut szybsza od IE, a IE to totalna masakra.
 

DeletedUser625

Guest
Eeee SkyThane Microsoft się poprawił najnowsza IE jest niezła. Żebyś ty używał IE 5 albo 6. :D Tam to była porażka. :D
 

DeletedUser

Guest
Mój pierwszy Windows to był 3.1 z 1992r. ale mniejsza o to :p Na Win 95 działałem na IE, bo wtedy chyba nie było innej przeglądarki i nie powiem, że była tragedia, bowiem nie było porównania, a teraz jak mam porównywać to nie zamieniłbym Chrome na inną, no chyba, że się spartoli lecz mam nadzieję, że jednak będą pracowali nad szybkością i stabilnością dalej :D

Co do IE to korzystałem z niej tylko na Win XP gdy chciałem pobrać aktualizacje do systemu, bo tylko z tej przeglądarki była taka możliwość :D Teraz działam na Win 7 i jest wsio ok :D

Podsumowując mój ranking przeglądarek:
1. Chrome
2. FF
3. IE
4. Opera

- - - Zaktualizowano - - -

Mnie to by jasny szlag trafił, miałem przez chwilę, nie polecam, jakieś problemy były cały czas, a jeżeli chodzi o szybkość to najwyżej ciut szybsza od IE, a IE to totalna masakra.
Raz tylko ją zainstalowałem i jak szybko zainstalowałem tak szybko wywaliłem :D Chłam i tyle :p
 

DeletedUser

Guest
Troszkę się to odpowiadanie na pytanie zamieniło w dyskusję o przeglądarkach... :D
Zapraszam do działu "Pomoc techniczna", może tam coś przydatnego znajdziesz, jeżeli czyszczenie ciasteczek ani zmiana przeglądarki nie pomoże :)
1. Gdzie taki dział można znaleźć ??? :D

>>>Dobrze wiesz, że chodzi mi o tematy z etykietką 'Pomoc techniczna" w dziale FAQ... nie czepiaj się :)- Siorprajs

W takim razie poprosimy o przeniesienie tego tematu do działu "Dyskusja" + zmianę nazwy tematu na "Przeglądarkowe eldorado" i będzie git hehe :D

Wracając do samej dyskusji o przeglądarkach to wczoraj dosłownie oczom nie mogłem uwierzyć jak na mojej ukochanym Chrome Chat mi się przyciął i musiałem reloga zrobić :( Zacząłem szlochać i bić się w pierś, że za wcześnie chyba zachwaliłem tego Chrome lecz niemniej jednak nadal uważam, że nie zamieniłbym jej na inną - no może gdyby na prawdę coś ciekawego jakaś firma stworzyła lecz Ci giganci na pewno nie odpuszczą :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8996

Guest
1. Gdzie taki dział można znaleźć ??? :D

W takim razie poprosimy o przeniesienie tego tematu do działu "Dyskusja" + zmianę nazwy tematu na "Przeglądarkowe eldorado" i będzie git hehe :D

Wracając do samej dyskusji o przeglądarkach to wczoraj dosłownie oczom nie mogłem uwierzyć jak na mojej ukochanym Chrome Chat mi się przyciął i musiałem reloga zrobić :( Zacząłem szlochać i bić się w pierś, że za wcześnie chyba zachwaliłem tego Chrome lecz niemniej jednak nadal uważam, że nie zamieniłbym jej na inną - no może gdyby na prawdę coś ciekawego jakaś firma stworzyła lecz Ci giganci na pewno nie odpuszczą :D

A mi się czat ani razu na Chrome nie zawiesił ani nic, jedynie jak już jestem przy końcy motywowania to flash crashuje, ale to do przeżycia i bardziej wina mojego łącza niż przeglądarki ;)
A nie wiem jeszcze jak sprawuje się Safari for Windows, ciekawe :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8996

Guest
No przecież piszemy, że czat crashuje na FF, a na Chromie bardzo rzadko, to dalej w sumie o czacie piszemy :)
Ale już dobra, nie będę robił problemów ;)
 

DeletedUser8996

Guest
Ale jest też Safari dla Windowsa ;)
http://support.apple.com/kb/dl1531
I wygląda tak:
eb3a235ccfdf4.png.html
<--jak za mały obrazek, to kliknijcie na to

Jak widzicie mam otworzone 2 karty, a na pasku startu jest jakbym miał 2 okna otworzone, podejrzewam, że to może wpłynąć na jej szybkość, ale jak na razie nie jest źle, przynajmniej nie ma problemow z ą, tylko wydaję mi się, że czat troszeczkę tak laguje, ale przeglądarka wydaję mi się, szybsza od Mozilli, od Chroma to trudno mi stwierdzić, ale chyba to starcie wygra Google ;)
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    20,4 KB · Wyświetlenia: 154
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8996

Guest
Safari for Windows

Zainstalowałem, od razu sprawdziłem jak działa forge no i wychodzi na to, że safari do flasha się nie nadaje. ale co ciekawe już YT chodzi przyzwoicie, a forum i zwykłe strony wczytują się szybciej niż nawet w Chrome, także nie sprawdziłem jeszcze innych wtyczek, ale później to zrobię, ogólnie moje pierwsze rażenia, to, że ta przeglądarka jest dla ludzi, którzy nie grają w żadne gry WWW, flash, ani nic takiego, jest ona dla ludzi, którzy wymagają tylko maila, portalu jakiegoś czy coś no i ewentualnie lubią na jakimś forum napisać :)

Czyli tak mozilla i chrome są lepsze co do obsługi flasha i takich rzeczy, natomiast Safari jest lepsza do przeglądania stron, YT i jednak niekoniecznie do maila
Także starcie jak zwykle wygrywa Chrome :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
A zresztą proszę Was bardzo - nowiutki temat do rozmów o przeglądarkach :)
 

DeletedUser

Guest
A zresztą proszę Was bardzo - nowiutki temat do rozmów o przeglądarkach :)
Dziękujemy ^_^

Zastanawiam się nad tym Safari czy ją nie przetestować ale skoro ma Ona problemy z Flashem to ja podziękuję :p Wracając do Chrome to co mnie jeszcze denerwuje to pod koniec supportowania ludzi (+50 w górę) zaczyna strasznie mulić ale już nie w takim stopniu co na FF, bo tam bez restarta przeglądarki było strasznie nerwowo :D
 

DeletedUser8996

Guest
Dokładnie Chrome muli, ale u mnie tak przy 100+
Mozilla przy 50+

A Safari 20+....
I to jest właśnie problem, nie jest ona w stanie udźwignąć flasha na dłuższą metę, tylko przez chwilę, podziała, mi scrashowało po motywacji 30 osób...

Ale jak wyżej napisałem, szybko chodzi, ale flasha trzeba się wystrzegać, bo strasznie wolno odczytuje O.o
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie Chrome muli, ale u mnie tak przy 100+

Łee to pewnie dlatego, że ja odwiedzam bardziej zaawansowanych graczy w sensie mających lepsze i większe miasta niż Ty :p
A jeżeli można wiedzieć to na jakim sprzęcie grasz, bo to jednak też ma wpływ choć u mnie nie wydaje mi się, by to miało większy wpływ mając 8GB RAM-u/Intel i5 3-ej generacji/2GB grafy :p
 

DeletedUser8996

Guest
Łee to pewnie dlatego, że ja odwiedzam bardziej zaawansowanych graczy w sensie mających lepsze i większe miasta niż Ty :p
A jeżeli można wiedzieć to na jakim sprzęcie grasz, bo to jednak też ma wpływ choć u mnie nie wydaje mi się, by to miało większy wpływ mając 8GB RAM-u/Intel i5 3-ej generacji/2GB grafy :p

Rzeczywiście nie pomyślałem, możliwe, że to wina większych miast :)
Bo mój sprżet 4GB Ram-u/Intel i3 330M/1GB grafiki
po za tym 10Mb/s Internet
Także to chyba na pewno wina miast :)
 

DeletedUser

Guest
O necie zapomniałem - mam 6Mb/s :D Prawie LTE hahahahhaha :D

Większe miasta + więcej wczytywania = więcej problemów :D

Przypomniało mi się - kiedyś ktoś pisał, że FoE dobrze śmiga na przeglądarce Maxthon czy jakoś tak, kiedyś to miałem zainstalowane lecz nie powiem już dokładnie jak to śmigało, bo nie pamiętam :( Ale z tego co tam mi świta z prawym zwoju mózgu to jednak śmigała w miarę szybko na FoE lecz szczegółów nie pamiętam :p
 

DeletedUser8996

Guest
W takim razie biorę się za sprawdzenie jak ona się sprawuje :)

LTE to chłam, bo jest tylko na transfer, a jak dużo pobierasz, czy coś to nie bardzo, bo na przykład kupujesz transfer 5GB to chwila i nie ma, jak dla mnie to jest zło kompletne ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry