Medale PvP

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser452
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser452

Guest
Cześć, możecie mi powiedzieć jak się zdobywa medale PvP , stoczylem już chyba 7 walk ,a medalu nie ma żadnego , ktoś mi wytlumaczy o co tu dokładniej chodzi ?
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Medale PvP

Masz odkrytą wieże PVP?
Jest tam ranking całego PVP danej epoki. Aby zdobyć medale w trakcie końca turnieju musisz znajdować sie w pierwszej piątce rankingu. Im wyższa pozycja tym więcej medali dostaniesz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Medale PvP

A ja mam pytanie bo cos jest nie tak, wygralem pvp epoki brazu a teraz nie wiem czemu pkty nalicza mi znow na braz zamiast na zelazo pomimo ze mam odkryta wieze pvp zelaza
 

DeletedUser

Guest
Odp: Medale PvP

Musisz atakować jednostkami z epoki żelaza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Medale PvP

jak się dobrze kombinuje to można być w rankingu w 3 epokach naraz i wygrać każdą, ale to już zależy od aktywności pozostałych w grupie.
 

DeletedUser579

Guest
Odp: Medale PvP

mam pytanie czy jeśli jestem we wczesnym średniowieczu mogę walczyć we wcześniejszych epokach czy to już nie ma powrotu
jakoś pominęłam tę możliwość zdobycia medali co zrobić ??
 

DeletedUser512

Guest
Odp: Medale PvP

mam pytanie czy jeśli jestem we wczesnym średniowieczu mogę walczyć we wcześniejszych epokach czy to już nie ma powrotu
jakoś pominęłam tę możliwość zdobycia medali co zrobić ??


można walczyć w każdej epoce pod warunkiem iż będziesz używać jednostek tylko z danej epoki,jednostki które używasz w walce decydują do jakiej epoki zaliczane śa punkty
 

DeletedUser

Guest
Odp: Medale PvP

Możesz walczyć we wcześniejszych wieżach, wystarczy że bedziesz sie bił jednostkami z danej wcześniejszej epoki :) Można na dobrą sprawe we wszytskich naraz zdybywać punkty :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Medale PvP

Z tego co napisano w FAQ na ten temat wynika, że wystarczy jedna jednostka z wyższej epoki niż pozostałe, żeby właśnie w wieży pvp tej epoki zdobywać pkt. Żeby zdobywać pkt w wieży z niższej epoki, nie można walczyć jednostkami z wyższej epoki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Medale PvP

Czy medale z poszczególnych wież się sumują aby uzyskać rozszerzenie terenu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Medale PvP

Czy medale z poszczególnych wież się sumują aby uzyskać rozszerzenie terenu?

Tak, sumują się. Kliknij na ikonkę "Buduj", potem na zakładkę "Rozszerzenie terenu" i przesuń kursor nad "Powiększ". Wyświetli ci się informacja o tym ile potrzebujesz medali na kolejne rozszerzenie terenu oraz obecna ilość zdobytych przez ciebie medali. Wraz z wykorzystaniem kolejnych rozszerzeń terenu, od liczby dostępnych medali odejmowane są kolejno 10, 50 i 200 medali.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Medale PvP

Jak mam te medale zdobywać. :( Tłukę, wygrywam, jakaś ranga mi rośnie i nic.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Medale PvP

Rośnie Ci ranga czyli miejsce danej wieży PVP. Jak na nią wejdziesz to masz na górze kiedy konczy się turniej. Gdy po jego zakonczeniu bedziesz na miejscu 1-4 chyba to dostaniesz odpowiednią ilosc medali Janusz :) Myśle ze juz kminisz motyw.
 

DeletedUser526

Guest
Odp: Medale PvP

a masz odsłoniętą wierzę z epoki brązu?

medale są od 1 do 5
 

DeletedUser

Guest
Odp: Medale PvP

Cholera wie, jaką mam odsłoniętą - gdzie to sprawdzić?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Medale PvP

:D nie wiem czy mam się uważać za mądrego że nie pytałem nikogo i takie rzeczy i sam to zobaczylem? :D

Musisz wejśc na mape kontynentu, jeśli masz odsłoniętą prowincje z wieżą to kliknij na nią. Jeśli nie to musisz tą prowincje odblokować.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Medale PvP

Dobra, dobra:D Już znalazłam :D To teraz idę chłopakom wlać :D Trzeba rangę podnieść :D
 
Do góry