minecraft

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4428
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5005

Guest
Ciekawe jest to że kiedyś to było internetowe lego. Teraz to RPG. :)
 

DeletedUser

Guest
Minecraft mimo grafiki może wciągnąć na kilka godzin. Szczególnie jeśli ma się jakąś wizje budynku czy czegokolwiek:p
Jednak mnie po kilku dniach układanie klocków znudziło się i gra jest wywalona z kompa.
 

DeletedUser5005

Guest
Nie wiem czy wiesz czy nie więc napisze 2 opcje

1. Wiesz: :D

2.Nie wiesz: widzenie rud przez ściany kamień itp. itd.

8>
 

DeletedUser4738

Guest
Minecraft – niezależna gra komputerowa z otwartym światem tworzona w języku Java pierwotnie przez Markusa Perssona. Następnie rozwijana przez firmę, którą założył za uzyskane dochody ze sprzedaży – Mojang AB. Inspiracją dla autora gry były gry Infiniminer, Dwarf Fortress oraz Dungeon Keeper. Od 1 grudnia 2011 roku głównym projektantem gry jest Jens Bergensten.


Gra ktoś?



Polecam też server:
Survival + Frakcje
Atrakcje:
- Czysty survival, bez gm`a.
- Darmowa gildia.
- Miła atmosfera
- Oczywiście cała frajda z bitw na inne gildie
- Miła atmosfera
IP: 37.59.10.167:25008
 

DeletedUser388

Guest
Ja czasami grywam w Mine. Ale nie tak często. Fajne, tylko trzeba się wykazać kreatywnością..
Niestety, żadnych serwerów nie znam. Grywam sam zupełnie. :(
Ale kto wie, może ktoś poda adres takiego ;)
 

DeletedUser

Guest
Grałem trochę i bardzo mi się podobało. Ten świat potrafi wciągnąć. Na single player jest trochę nudno, ale z kolegami gra się rewelacyjnie. Co ciekawe mimo swej graficznej prostoty gra zużywa naprawdę dużo pamięci i niejednokrotnie komp mi się przez nią przegrzał. Dlatego teraz już nie gram ;).
 

DeletedUser

Guest
Minecraft potrafi zadziwić. Taki przykład gram w Sniper Ghost Recorn i mam 100fps, włączam minecrafta i jest 15 LOL.
 

DeletedUser

Guest
Ma wymagania i to całkiem porządne. Nawet LoL nie poczynił takiej katastrofy z moim prockiem i pamięcią ;p.
 

DeletedUser8457

Guest
Hmm... kiedyś jak z kolegą jechałem do kopalni węgla przez przypadek powiedziałem " Kurcze diaxowego kilofa zapomniałem" :zzz:
 

DeletedUser8996

Guest
A ja jeszcze nie grałem w minecrafta i chyba nie będę, jestem raczej nastawiony na inne gry. Ale może kiedyś :)
 

DeletedUser

Guest
Z początku ta gra trochę straszy, sam długo nie umiałem się do niej przekonać. Dopiero kiedy człowiek się wkręci, stworzy pierwsze itemki i budowle, pokona kilka stworów i po prostu zrozumie, na czym to wszystko polega - wtedy czerpie z gry sporą przyjemność :). Dobra gra na deszczowe dni.
 

DeletedUser8457

Guest
Wiesz, wbije ale dwa warunki pierwszy: zmien na wersje 1.6.2 drugi: Odpowiedz na pytanie szukasz administracji? ^^
 

DeletedUser

Guest
Nie jestem Adminem, jestem pomocnikiem Admina. A administracje już niestety mamy zapełnioną.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem jak, próbowałem z hamachi i bezowocnie. Jak wiesz jak założyć to napisz.
 

DeletedUser

Guest
hmm......... no to problem bo jak już mówiłem próbowałem wszystkiego.

P.S sorry, że się nie odzywałem byłem na wakacjach:]
 
Do góry