Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

leon8

Szlachcic zagrodowy
jak zdobyć zakładkę gdzie zmotywuję wszystkich znajomych jednym kliknięciem powtórzę pytanie z wczoraj
 

Azulena

Baron
a mi nie pokazała się ta zakładka do wspierania gildian, znajomych macie jakiś pomysł jak ją zdobyć nie mam też żadnej reklamy
Miałam przez pół dnia, czyli to są testy. ;) Przy 140 Znajomych, trwa to ok. 1/4 czasu przeklikania, więc korzyść byłaby znaczna. ;)
 

GEoMax

Baron
jak zdobyć zakładkę gdzie zmotywuję wszystkich znajomych jednym kliknięciem powtórzę pytanie z wczoraj
Ten temat to losowy wybór graczy, nie można jej ot tak zdobyć .
Trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać , czekać i czekać aż się zostanie wybrańcem :)
 

aza III

Wójt
Ja robiłem motywów codziennie i niestety też zostałem wybrany do grupy testowej. Jak dla mnie opcja kompletnie nietrafiona ale to zależy od tego jak kto gra. Ja zawsze robiłem motywke i tawerne jednocześnie. Teraz najpierw musiałbym oglądać reklamy po czym wejść na listę i klikać tawerny. Podwójna strata czasu więc tego nie używam. Ale jak ktoś robi to oddzielnie to może dla niego będzie to przydatne.
 
Tylko podczas automotywki możemy pisać wiadomości, czytać, przeglądać inne strony, itd. Oszczędność czasu spora. Na komputerze żadnych reklam. Na pewnym etapie wchodzi się tylko do tawerny na zadania i eventy.
 

sebas110

Szlachcic zagrodowy
Mam tą zakladkę do automatycznej motywki. Na kompie i na mobilu nie ma reklam i w międzyczasie można robić inne rzeczy Tak samo w tawernie dodali 3 zakladka z premiami które się aktywuje co 4h za darmo
 

Arisei

Baron
szkoda, ze ten budynek dodatkowy jest za diaxy, a najlepsze to, ze z calej tej listy za diaxy tylko ten budynek jest ciekawy xD
 

Martti

Szlachcic zagrodowy
Czy producent gry wprowadzi coś co zatrzyma ludzi w grze? Bo ostatnio to tylko same eventy się pojawiają. A to nie jest coś co zachęca do dalszej gry.
 

piotresz

Hrabia
Czy producent gry wprowadzi coś co zatrzyma ludzi w grze? Bo ostatnio to tylko same eventy się pojawiają. A to nie jest coś co zachęca do dalszej gry.
Od 10 lat gra żyje z eventów i raczej ma się dobrze, co jakiś czas pojawiają się lepsze lub gorsze urozmaicenia typu GPC, Pvp, teraz system zamkowy
A co innego ma zachęcać wg ciebie ? Jakieś pomysły od siebie ?
 

GEoMax

Baron
Czy producent gry wprowadzi coś co zatrzyma ludzi w grze? Bo ostatnio to tylko same eventy się pojawiają. A to nie jest coś co zachęca do dalszej gry.
Nic na siłę :) Zawsze można zakończyć grę i zacząć przygodę z inną . Ludzie bawią się grą, ale nie może być priorytetem i wracamy do realnego świata. Pozdrawiam :)
Ps. Jestem tu bo chcę :) i nic mnie nie zatrzyma, gdy zechce odejść .
 
Do góry