Osada kulturowa - Imperium Mogołów - dyskusja

dawid17612

Hrabia
czyli tak jak zawsze trzeba olewac polskie serwery bo albo niema informacji albo nie przetłumaczone lub połowa ucięta.
 

Markiz.

Książę
Kolejna osada i kolejny raz pokazujecie że macie gdzieś opinie użytkowników. Pisałem o dymkach po rozpoczęciu budowy, które zasłaniają dużą część mapy osady i nie można normalnie postawić kolejnych budynków i prosiłem o zmiany.
Liczyłem na Waszą inteligencję, wskazując przykład osady Egipt, gdzie podczas budowy żadne dymki nie zasłaniają mapy, no i się przeliczyłem.
Nie tylko nie zostało to zmienione w pozostałych osadach, ale również dołączono tę głupotę do nowo wprowadzonej osady.
Żenada
 

aleq

Szlachcic zagrodowy
o jakie świetne !
o jakie nagrody !
o jakie ładne !
o .... dobrze ze jest perła LW, bo inaczej nikt tego kijem nie ruszy xD
 

Gozur

Wójt
Właśnie przeczytałem w informacjach o nowej aktualizacji.
"

  • Dodaliśmy Rupie jako ekstra nagrodę dla niektórych zadań w Imperium Mogołów.
O co chodzi z tymi Rupiami? Bo nie mogę znaleźć informacji
 

Gozur

Wójt
Zacząłem dzisiaj i już widzę "pomyłkę".
Na produkcję trzeba 2k rupii (kurde - wreszcie znalazłem co to te rupie, aż dziwne że nie w indiach tylko u mongołów). Za to produkujemy, budujemy drogi...
Żeby zacząć produkować te rupie trzeba 41 basmati, i 29 saree. to daje 14k rupii. Z jednego budynku mamy 51 na 4 godziny.
I BUM "na dzień dobry" widać że nie ma szansy na zakończenie w przewidzianym terminie.
 

dawid17612

Hrabia
(kurde - wreszcie znalazłem co to te rupie, aż dziwne że nie w indiach tylko u mongołów). Za to produkujemy, budujemy drogi...

Mongołowie sa w Mongoli
to są Mogołowie czyli w dawnych dziejach obecny lud z Indii
poczytaj troche na wiki, i zerknij na mapke,

to jak powiedzieć Indie i indianie to ten sam lud.
 

Feandil

Wójt
Zacząłem dzisiaj i już widzę "pomyłkę".
Na produkcję trzeba 2k rupii (kurde - wreszcie znalazłem co to te rupie, aż dziwne że nie w indiach tylko u mongołów). Za to produkujemy, budujemy drogi...
Żeby zacząć produkować te rupie trzeba 41 basmati, i 29 saree. to daje 14k rupii. Z jednego budynku mamy 51 na 4 godziny.
I BUM "na dzień dobry" widać że nie ma szansy na zakończenie w przewidzianym terminie.
Też marnie to widzę.
Odpaliłem tę osadę z ciekawości 3 dni temu. Chodzi tylko jedna produkcja, a i na nią rupii z domków + ratusza jest na styk. Dziś udało mi się odblokować te drugie, większe domy - i widzę, że nic to nie zmieni. Chatri spodziewam się dopiero za 3-4 dni. Może cokolwiek wtedy ruszy. Łącznie tydzień od startu, aby coś więcej podziałać. Bo na bonus x4 nie liczę przy 3% szansie.
Sporo terenu też niewykorzystanego. Może coś inaczej bym poukładał, miał ciut większy dochód. Ale drogi kosztują. Trzeba mocno kalkulować, ile na nie wydać, aby się w miarę szybko zwróciły. Podobnie jak Egipt, ale tam jakoś mniej upierdliwe to to. Choć przepraszam - w Egipcie kasiora nie jest potrzebna do produkcji! A tu jeszcze trzeba będzie kombinować z tymi łańcuchami, co odblokowanie coś burzyć i przestawiać (to akurat norma, jak co osadę), drogi za każdym razem gdzieś w kąt, żeby przypadkiem kawałeczka nie skasować... Brak również małych ozdób, które w każdej innej osadzie można wcisnąć między przeszkody. Też mi zagadka, minigra, też mi zabawa ;P
Nie wiem... niby dopiero zacząłem, ale jak kalkuluję tak z grubsza, to najgorsza osada dotąd. Pomijam Azteków, nie mam na razie możliwości sprawdzenia. W każdej innej, klikając bez ciśnienia, ale regularnie, kończę spokojnie przed czasem. A jestem z tych, którzy lubią powalczyć o tę dodatkową nagrodę. Tu marnie to widzę.

EDIT:

Pisałem wczoraj 3 dni? 3? Może... bo dopiero odblokowalem te "lepsze domy". Budowlanka, produkcja pod rozszerzenia, dokupienie rozszerzeń, kolejna budowlanka... zrobiły się dni 4. Efekt finalny:

Mogołowie 3.png

No to jedziemy z ryżem. Dużo ryżu. Dużo trzeba, żeby siłę mieli, Ćhatri zbudowali. A spod Ćhatri piniundz będzie. Tam buk korzeni nie zapuszcza, a liście oczu nie mają.

Z haraczy za dużo na jedną produkcję, za mało na dwie. Cóż... balans poszedł uprawiać miłość. Z kim? Któż go wie.


W prawym dolnym to Słonecznik. Taki bonus. Dla ptaszków. Albo głodnych graczy. Skubaczy.
Decydujcie. Dodać ankietę?
Paint za mocno wszedł.


(1337)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry