Wildlife 2021 - komentarze

dawid17612

Hrabia
tak jak pisałem :
1. nie można pominąć samouczka, lub powinien być zrobiony np. skasuj 2szt. tego samego koloru i gracz sam decyduje a nie jak w Ewencie że gracz jest zmuszony do skasowania 2 czerwonych.
2. niema żadnego "? " obok biletów, który jest symbolem informacji, i pokazywałby informacje jaką można miec max. liczbe posiadanych biletów, oraz np. bilety nie są naliczane poniewaz posiadasz max. czyli 4szt. jeżeli chcesz aby zegar naliczał kolejne zużyj przynajmniej 1 bilet.
takie coś powinno tam być,
3. Bilety są naliczane jak w Ewencie football gdzie był ranking i system Ligowy, tutaj gracz jedynie co może zrobić to zbierac śmieci, poniewaz i tak nie zbierze długo wyczzekiwanej nagrody dnia, bo jest zmuszany do marnowania biletów, rozumiem że niema opcji zbierania biletów ale przynajmniej jak kopiować z innych ewentów to kopiowac w 100% i dodać ranking i system ligowy.

nie wiem ile trwały prace nad tym ewentem, ale jest FOE Beta, miejsce gdzie takie błedy powinny być wyłapane,
 

Azulena

Baron
Dla mnie cała ta "nowa mechanika" to błąd -i to ogromny! :p

Serio - nie znoszę tego rodzaju gierek, jestem krótkowidzem z dużą tą wadą, wgapianie się w te spadające mikroskopijne klocki już mnie męczy, ostatni raz dobrowolnie grałam w takie coś, kiedy wszędzie było Tetris.

Nagroda jest dobra - ale chyba nie warta straconego czasu i nerwów a w moim przypadku męczenia oczu. Nie wiem, czy Inno ma jakieś pojęcie, kto gra w FoE - ale z moich kontaktów w grze wynika, że dzieci to tutaj jest mało... a ta "mechanika" jest pod dzieci. :/
 

dawid17612

Hrabia
miałem 3 bilety, wyskoczył zegar do kolejnego biletu 7 godzin i 30 min, wchodze teraz zerkam i mam 4 bilety, odświeżyłem stronę i dalej 4, fajny błąd :D
 

mastika

Wicehrabia
To, co jest mocno od czapy w tym evencie, to ceny bonusów. To jest zupełnie oderwane od rzeczywistości, duża paka za ponad 1200 waluty? Gdzie za zadanie wpada nam 10 sztuk? W archeo duża paka leciała za 395 sztuk waluty, tu trzy razy drożej. Nieporozumienie zupełne.
 

Suated

Szlachcic zagrodowy
Zagrałem (choć to bardzo łagodnie opisane) w ten niby event i muszę stwierdzić że to padlina. Dlaczego w grze gdzie chce się wyluzować po pracy mam myśleć i główkować jak sprowadzić klimatyczne łapy na ziemie? Inno zdecydowało że w pracy mam za mało główkowania i stresów, więc kolejny stresik dorzucili. Dno i wodorosty.
 
Aspekt używania szarych komórek w tym evencie to akurat coś, co bardzo brakuje w tej grze i dla mnie jest na plus. Może czasem poza tępym klikaniem bez zastanowienia trzeba nieco rozważyć w co i gdzie się klika. Niestety, jak już przedmówcy zauważyli, bywają plansze gdzie początkowo nie ma łapek, i na koniec pojawia się jedna góra dwie łapki które są trudne do opuszczenia bez pomocy. Mit o możliwości zdobycia dwóch nagród pozostanie chyba mitem, no chyba że sypnie się diamentami. Jednak może potem będzie lepiej, wszak to dopiero pierwszy dzień,
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
tak jak pisałem :
1. nie można pominąć samouczka, lub powinien być zrobiony np. skasuj 2szt. tego samego koloru i gracz sam decyduje a nie jak w Ewencie że gracz jest zmuszony do skasowania 2 czerwonych.
2. niema żadnego "? " obok biletów, który jest symbolem informacji, i pokazywałby informacje jaką można miec max. liczbe posiadanych biletów, oraz np. bilety nie są naliczane poniewaz posiadasz max. czyli 4szt. jeżeli chcesz aby zegar naliczał kolejne zużyj przynajmniej 1 bilet.
takie coś powinno tam być,
3. Bilety są naliczane jak w Ewencie football gdzie był ranking i system Ligowy, tutaj gracz jedynie co może zrobić to zbierac śmieci, poniewaz i tak nie zbierze długo wyczzekiwanej nagrody dnia, bo jest zmuszany do marnowania biletów, rozumiem że niema opcji zbierania biletów ale przynajmniej jak kopiować z innych ewentów to kopiowac w 100% i dodać ranking i system ligowy.

nie wiem ile trwały prace nad tym ewentem, ale jest FOE Beta, miejsce gdzie takie błedy powinny być wyłapane,

To nie są błędy..
Ale dziękujemy za opinię.
 

kasia2389

Arcyksiążę
To nie są błędy..
Ale dziękujemy za opinię.
Cały ten ewent to jeden wieki błąd.
Zagrałem (choć to bardzo łagodnie opisane) w ten niby event i muszę stwierdzić że to padlina.
Jest bardzo rozczarowujący, Jakbym chciał pograć w klocuszki to są tysiące gier z klocuszkami bardziej emocjonujące niż ten końcowy produkt przemiany materii.
Nie sądzę by wielu z Was nie zgodziło się z twierdzeniem, że to NAJGORSZY ewent w historii.

Komu przeszkadzało koło fortuny?

Programiści, zamiast zajmować się ważnymi rzeczami dla gry programują takie bzdury.

Może ktoś wie, co to ma wspólnego z przyrodą, a w szczególności z jej dziką odmianą?
 

*BIAŁA-GWIAZDA*

Baronet
Ex-Team
Co za event ręce same składają się do klaskania, super skrzynia pięć gwiazdek,
I jakże porywająca nagroda aż nie wiem na co wydać tyle PR chyba ulepszę Wyrocznie Delficką
Dzięki Inno za naprawdę rewelacyjny i porywający event już nie mogę się doczekać kolejnych cudnych nagród, a o kolejnych eventach nawet nie chce mi się myśleć.
Oddajcie tą grę proszę w ręce innych którym się chce i którzy może zaczną słuchać graczy i będą z nimi współpracować bez klapek na oczach.
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-07-14-08-42-32-968_com.innogames.foeandroid.jpg
    Screenshot_2021-07-14-08-42-32-968_com.innogames.foeandroid.jpg
    93,8 KB · Wyświetlenia: 35
  • Screenshot_2021-07-14-08-43-26-984_com.innogames.foeandroid.jpg
    Screenshot_2021-07-14-08-43-26-984_com.innogames.foeandroid.jpg
    82,3 KB · Wyświetlenia: 35

Von Grun

Wicehrabia
Trafienie nagrody dnia przy takiej mechanice jest praktycznie niemożliwe. Jeżeli uda nam się złożyć skrzynie, co takie proste nie jest i uda nam się ją sprowadzić na dół to i tak największą szanse mamy na trafienie jw. Z reguły medale, kilka pr i młotki. O łapkach nie wspomnę, 4 na planszy bez możliwości sprowadzenia na dół. Aż chce się marnować czas.
 

midh

Wójt
serio nie wiem co Wy chcecie od tego eventu, jest jaki jest ani zly ani dobry - jest choc jakas nowosc te klocuszki
wymusza codzienne logowanie ale to chyba normalne
nagroda glowna rewelacyjna
nagrody dzienne do zdobycia przy odrobinie kreatywnosci
swoja droga odnosze wrazenie, ze wszystkim sie juz poprzewracalo w glowach - celem eventu jest zdobycie nagrody glownej, wszystko pozostale to sa mile dodatki a poprzez zla polityke inno doszlo do sytuacji ze bywalo tak ze to nagrody dzienne byly celem bardziej niz glowna
brak mozliwosci gromadzenia biletow, waluty czy co tam i wydania wszystkiego w jeden dzien przywraca normalnosc

Trafienie nagrody dnia przy takiej mechanice jest praktycznie niemożliwe
jestem na 14 zadaniu, to 2 dzien eventu a ja juz mam 5 dziennych- bez wydania jednego diamentu i w miedzyczasie zebralem 40 lapek
nagroda glowna bedzie bardzo latwa do zdobycia - dzienne jak widac tez bardzo trudne nie sa
 

LtAden

Szlachcic zagrodowy
Wydaje mi sie że ktoś sie strzelił z liczbami. 10 monet za zadanie, i to nawet nie każde, Najbardziej opłacalna paczka 1.230 monety - wg. danych z bety, po zrobieniu wszystkich zadań wychodzi około 1.700 monet - czyli można sobie pozwolić na "ciut" mniej pakietów niż w takim evencie Halloweenowym. Nie byłby to jakiś dotkliwy problem, ale denerwująco często kończę z "szachownicą" na najniższych polach. Minigra i pomysł sam w sobie fajny, na pewno coś nowego, ale no te cyfry troche mnie gryzą
 

dawid17612

Hrabia
zawsze miej 3 w zapasie, i co 8h 1 szt wykorzystujesz, dzięki temu jak będzie nagroda dnia która cie interesuje masz :
3 bilety,
3 bilety bo co 8h 1szt.
oraz monety pakiet za 1200
 
A tu bezłapkowe plansze są, to kolejne kuriozum, ja się pytam, pytam się, gdzie są łapki.

View attachment 6250

Oczywiście odpowiedź nasuwa się sama:
W ...

To samo pomyślałam już kilka razy. 4 bilety wykorzystane, a wpadły 2 łapki, bo albo nijak ich nie dało się zdjąć, albo pojawiały się na koniec, przy ostatnich 2 ruchach, więc musiałabym wydać monety na kolejne ruchy, a lepiej je zostawić na te ułatwiacze, gdy będzie bardziej korzystna plansza, albo wręcz cała jedna gra przejdzie bez ani jednej łapki. Losowość FOE musi wejść wszędzie.
 

Von Grun

Wicehrabia
serio nie wiem co Wy chcecie od tego eventu, jest jaki jest ani zly ani dobry - jest choc jakas nowosc te klocuszki
wymusza codzienne logowanie ale to chyba normalne
nagroda glowna rewelacyjna
nagrody dzienne do zdobycia przy odrobinie kreatywnosci
swoja droga odnosze wrazenie, ze wszystkim sie juz poprzewracalo w glowach - celem eventu jest zdobycie nagrody glownej, wszystko pozostale to sa mile dodatki a poprzez zla polityke inno doszlo do sytuacji ze bywalo tak ze to nagrody dzienne byly celem bardziej niz glowna
brak mozliwosci gromadzenia biletow, waluty czy co tam i wydania wszystkiego w jeden dzien przywraca normalnosc


jestem na 14 zadaniu, to 2 dzien eventu a ja juz mam 5 dziennych- bez wydania jednego diamentu i w miedzyczasie zebralem 40 lapek
nagroda glowna bedzie bardzo latwa do zdobycia - dzienne jak widac tez bardzo trudne nie sa
Czyli norma. Jeden wyda 1000 dixów, bedzie losował z najwyższych skrzynek i nie trafi nagrody dnia, a drugi będzie łapał z najmniejszych kilka z rzędu bez wydawania diaxów. ;)
 
Do góry