Wildlife 2021 - komentarze

mastika

Wicehrabia
Pojawia się +ileś tam złota czy młotków przy pasku zasobów i to nawet szybciej, niż okienko z info jaką nagrodę masz za skrzynkę.
 

robertusdejmon

Szlachcic zagrodowy
Miałem 2x plansze bez łapek - dopiero mi się pojawiła jak zużyłem ponad 10 + ruchów - i nie miałem żadnych szans na ściągnięcie ich na dół - tak mi się fatalnie ułożyły te kostki że nijak nie mogłem zrobić . Mogłem bawić się młotkiem czy innymi fajerwerkami - ale to nadal nie jest to . Chyba jestem za głupi na tą grę
Za mało tych łapek się pokazuje. 3 dni temu po aktywacji biletu pokazała mi się jedna łapka na całe losowanie- toż to jakiś żart jest. Jak ktoś ma ulepszyć budynek na 7 poziom skoro tak długo się zbiera te łapy.
 

Markiz.

Książę
Fantastyczny event. Na każdym świecie kompletny budynek główny, oraz dodatkowe ulepszenia plus podstawa dla kolejnego. Na głównym musiałem trochę diaxów wydać, żeby postawić dwie Góry Orła, no i jest super.
 

chemik12

Wicehrabia
Udało się :) 2x Góra orła jest. Jak dla mnie event udany. Atak skoczył z 674/443 na 807/514 co jak na współczesność chyba nie jest źle ;)/ Czyli przyrost o 133/71 w ciągu tych 3 czy 4 tyg. A jeszcze rotundy nie ustawione...musze pokombinować jak to ustawić bo trochę ich się zebrało (22 szt). Fakt na głównym diamenty poszły w ruch ale i tak mniej niż planowałem. Na pobocznych bez większego kłopotu po 1 budynku na maxa bez wydania choćby 1 diamentu...
 

anaconda8

Baron
Do fantastyki to temu eventowi trochę brakuje ale nie był zupełnie zły. Spacjowanie mnie wkurzyło bo żeby się wyrobić musiałam parę razy posiedzieć dłużej niż mi się chciało, ale cóż, coś za coś. Orła cień fruwa, event dokończony, nie bez potknięć ale jakoś dałam radę. Dla statystyk i potomności: gram tylko na jednym świecie i nie znalazłam ani jednego biletu. Monety się zdarzały, najczęściej po 3, ale biletu ani jednego.
 
Do góry