Zmiany w pakietach Diamentów - komentarze

Borisel

Hrabia
Za drogie diamenty ? Mała ilość nieadekwatna do ceny ? Zmniejszmy jeszcze bardziej ilość diamentów - więcej ludzi na pewno kupi .

"Zdajemy sobie sprawę, że zmiany tego typu nie cieszą się popularnością, niestety czasami są one konieczne, aby zapewnić odpowiednią równowagę w naszej ofercie."

I po tym myślą , że bedzie cieszyło się wiekszą popularnością ? Nie ma co - tęgie głowy z ekonomii pracują w Inno .
 

kasia2389

Arcyksiążę
To są zmiany na jakie społeczność graczy czekała od długiego czasu, wreszcie prośby zostały wysłuchane.
Teraz czekamy na pilna realizacje innych podobnie oczekiwanych zmian.

A jak się komuś nie podoba, to nie musi kupować. Ale zauważcie, że diamenty nigdy nie były tak tanie.
 

DeletedUser18989

Guest
I to jest tak ważne, że trąbka musi się świecić? Tego typu akcje interesuje drobny odsetek graczy, nie sądzę by trzeba to było obwieszczać całemu światu.
 

JarOwantY

Szlachcic zagrodowy
niektórzy uważają się milionerami a słoma z butów wystaje trzeba wyeliminować cziterów na materiały takie jak diamenty złote talary zaopatrzenie i medale wówczas możecie pieprzyć te głupoty a nie pozwolić by te firmy się bogaciły waszym kosztem nie wszysty są bogaci a i oni by chcieli kupić od czasu do czasu diamenty trzeba też myśleć o innych biedniejszych
 

Azulena

Baron
Za drogie diamenty ? Mała ilość nieadekwatna do ceny ? Zmniejszmy jeszcze bardziej ilość diamentów - więcej ludzi na pewno kupi .

"Zdajemy sobie sprawę, że zmiany tego typu nie cieszą się popularnością, niestety czasami są one konieczne, aby zapewnić odpowiednią równowagę w naszej ofercie."

I po tym myślą , że bedzie cieszyło się wiekszą popularnością ? Nie ma co - tęgie głowy z ekonomii pracują w Inno .

Niestety, nie dostosowują ceny waluty premium do lokalnych rynków i dla nas (i nie tylko) są one zdecydowanie za drogie.

Gram od wielu lat w grę innej niemieckiej firmy, która wie, że w Polsce nie zarabia się w Euro tylko w Złotówkach - tam stać mnie na to, żeby co miesiąc kupić trochę waluty premium na bieżące potrzeby - kosztuje mnie to 10 złotych.
Ale "używalność" waluty premium tam i tu jest zupełnie inna.

Tam za 10 złotych mam znaczącą poprawę wygody w grze, nieporównywalną z tym, co tu można mieć za najmniejszą paczkę diamentów, która kosztuje dwa razy tyle co tam.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Niestety, nie dostosowują ceny waluty premium do lokalnych rynków i dla nas (i nie tylko) są one zdecydowanie za drogie.
Zdecydowanie nie można się z takim stwierdzeniem zgodzić, wystarczy uważnie przeczytacć ogłoszenie, wynika z niego coś wręcz odwrotnego:

Regularnie sprawdzamy produkty oferowane w naszych sklepach (zarówno mobilnych, jak i przeglądarkowych) i decydujemy na podstawie aktualnej sytuacji rynkowej i walutowej czy wymagają one korekty.

Po dokładnym sprawdzeniu oferowanych produktów podjęliśmy decyzję o zmianie niektórych naszych pakietów.
 

DeletedUser9273

Guest
Średnie zarobki w Niemczech to ponad 3200 euro (ponad 13tyś zł po przeliczeniu w/g aktualnego kursu), w Polsce 5,2tyś zł.
Polak kupi za "średnią" krajową 130 najtańszych pakietów, Niemiec najtańszy pakiet ma za 9.99 euro czyli kupi ich 320, nic dodać nic ująć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20833

Guest
A kiedy ceny w aplikacji mobilnej będą takie same jak w wersji przeglądarkowej? ;)
 

DeletedUser

Guest
Blackmark chciałbym zarabiać 5,2 tyś. zł.
W zwykłych firmach dostajesz 2 tys. i masz z tego wyżyć cały miesiąc.
Nikogo nie obchodzi, że czasem samo mieszkanie kosztuje 3/4 tego co zarobisz.
A co do tematu to fajnie, że o tym pomyśleli w ogóle.
 

Atli

Hrabia
niektórzy uważają się milionerami a słoma z butów wystaje trzeba wyeliminować cziterów na materiały takie jak diamenty złote talary zaopatrzenie i medale wówczas możecie pieprzyć te głupoty a nie pozwolić by te firmy się bogaciły waszym kosztem nie wszysty są bogaci a i oni by chcieli kupić od czasu do czasu diamenty trzeba też myśleć o innych biedniejszych

Niektórzy uważają się za milionerów, niektórzy uważają, że sprawnie posługują się językiem polskim, niektórzy mają pretensje do całego świata a niektórzy chcieliby wszystko za darmo "bo nam się należy".
 

kasia2389

Arcyksiążę
Ogłoszenie w grze będzie widoczne do samej zmiany i niestety, ale nie da się go ukryć nawet po jego przeczytaniu.
I to jest również to na co społeczność graczy czekała od długiego czasu, wreszcie prośby zostały wysłuchane.
Teraz czekamy na pilna realizacje innych podobnie oczekiwanych zmian.

Przecież wiecie, że to jest kosmiczna głupota nieinteresująca graczy. Najwyższy czas wprowadzić w trąbce kosz.
Dlaczego centrum wiadomości ma tylko 5 slotów? Myślicie, że gracze mają 14 calowe monitory?
 

linuxgeek

Baronet
Swietny pomysl na wiosenna poprawe budzetu firmy. ;)
Korzystajcie bo to ostatni miesiac kiedy jeszcze wiecej tych diamentow w pakietach bedzie. :haha:
 

DeletedUser222

Guest
niektórzy uważają się milionerami a słoma z butów wystaje trzeba wyeliminować cziterów na materiały takie jak diamenty złote talary zaopatrzenie i medale wówczas możecie pieprzyć te głupoty a nie pozwolić by te firmy się bogaciły waszym kosztem nie wszysty są bogaci a i oni by chcieli kupić od czasu do czasu diamenty trzeba też myśleć o innych biedniejszych
Nie pozwalajmy, żeby firmy takie jak Mercedes-Benz bogaciły się naszym kosztem! Nie wszyscy są bogaci, a i oni chcieliby jeździć nowym modelem Mercedesa, trzeba też myśleć o innych biedniejszych!
 

DeletedUser17701

Guest
normalnie - albo nienormalnie - na świecie tnie się koszty , obniża cenę towaru żeby sprzedać więcej i zyskać a nie podnosić cenę
Jak zdarzało mi się kupować diamenty tak raczej mi się już nie zdarzy - nie chodzi o różnicę ale o sam fakt
jest wiele różnych pomysłów na usprawnienie gry i raczej nie za bardzo widać chęć na zmianę - jak forum , czy motywki - bezsensowne klikanie po 100 i więcej razy
 

DeletedUser21154

Guest
Za drogie diamenty ? Mała ilość nieadekwatna do ceny ? Zmniejszmy jeszcze bardziej ilość diamentów - więcej ludzi na pewno kupi .

"Zdajemy sobie sprawę, że zmiany tego typu nie cieszą się popularnością, niestety czasami są one konieczne, aby zapewnić odpowiednią równowagę w naszej ofercie."

I po tym myślą , że bedzie cieszyło się wiekszą popularnością ? Nie ma co - tęgie głowy z ekonomii pracują w Inno .[/QUOTE
To są zmiany na jakie społeczność graczy czekała od długiego czasu, wreszcie prośby zostały wysłuchane.
Teraz czekamy na pilna realizacje innych podobnie oczekiwanych zmian.

A jak się komuś nie podoba, to nie musi kupować. Ale zauważcie, że diamenty nigdy nie były tak tanie.
Cały świat obniża ceny na produkt, gdy spada jego popyt, a podnosi gdy popyt przewyższa podaż. Wystarczy obniżyć cenę o 10%, a sprzedaż wzrośnie o minimum 15%. Dlatego ludzie pędzą na wyprzedaże. ;-)
 

DeletedUser17397

Guest
Trochę szkoda że jest ta obniżka ,no nic będę musiał przerzucić się na pakiety za 600 złotych ale będę je kupował raz na pół roku.J a zarabiam 2100 złotych nie pale nie pije wole sobie wydać na grę ^^


Najwięcej plączą ci którzy nie wydają w ogóle diamentów. ^^
 

DeletedUser21865

Guest
Jak dla mnie te Ceny za te Diamenty to jest jakaś PORAŻKA !! To ma być TANIE ??
To Jest DRAMAT ! Jak wyzyskują kasę z Gry ! Diamenty powinny być o'wiele tańsze !
Diamentów więcej powinno być rozdawanych w czasie Gry np w wyprawach bo jak na razie dostajesz bezużyteczne przedmioty które są zbierane i nic z nimi nie można zrobić np Albo powinna być Perła która daje Diamenty ! Powinna być wymiana Diamentów na targi pomiędzy uczestnikami za np zasoby ! Bo nie wszystkich stać na Diamenty !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser222

Guest
Diamentów więcej powinno być rozdawanych w czasie Gry np w wyprawach bo jak na razie dostajesz bezużyteczne przedmioty które są zbierane i nic z nimi nie można zrobić np Albo powinna być Perła która daje Diamenty ! Powinna być wymiana Diamentów na targi pomiędzy uczestnikami za np zasoby ! Bo nie wszystkich stać na Diamenty !
Nie wszystkich jest też stać na najnowsze 80' telewizory, to znaczy, ze powinni je rozdawać za darmo?
 

ZjemCię

Wójt
Jak dla mnie te Ceny za te Diamenty to jest jakaś PORAŻKA !! To ma być TANIE ??
To Jest DRAMAT ! Jak wyzyskują kasę z Gry ! Diamenty powinny być o'wiele tańsze !
Diamentów więcej powinno być rozdawanych w czasie Gry np w wyprawach bo jak na razie dostajesz bezużyteczne przedmioty które są zbierane i nic z nimi nie można zrobić np Albo powinna być Perła która daje Diamenty ! Powinna być wymiana Diamentów na targi pomiędzy uczestnikami za np zasoby ! Bo nie wszystkich stać na Diamenty !
Dej! Mi dej!!
Dej mnie bo ja ie mam, mi się należy!!
Dej mi bo mam chorom curke!
Na bombelka dej, zapłacę uśmiechem.
Najwięcej plączą ci którzy nie wydają w ogóle diamentów. ^^
O to to :)
 
Do góry