[Budynki] Zestaw zmniejszania tarasów rolnych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20535
  • Data rozpoczęcia

Czy jestes za stworzeniem zestawu do zmniejszania tarasow

  • tak

    Głosy: 59 75,6%
  • nie

    Głosy: 19 24,4%

  • W sumie głosujących
    78

DeletedUser20535

Guest
Witam wszytskich:)
Myślę, że każdy gracz byłby zadowolony z Zestawu zmniejszania tarasów rolnych jako opcji do wygrania w eventach:) zmniejszenie do rozmiaru 4x4
Głównym powodem jest fakt, że wiekszości z nas cały czas brakuje miejsca:)
Byłoby super jakby taki zestaw też zmniejszał o połowę potrzebną do zbudowania ilość dostępnej ludności.

Z góry dzięki za rozważenie pomysłu:)
Pozdrawiam
Katarzyna
 

DeletedUser18785

Guest
Ja jestem jak najbardziej na tak w obecnej chwili wolne miejsce w miescie jest na wage zlota dlatego przydaloby sie zmniejszenie tarasow .
 

Jereziah

Szlachcic zagrodowy
Jestem jak najbardziej za tym pomysłem! Nie posiadam może 10 ale już się zapełnia miejsce. Jestem za tym, aby był zestaw do zmniejszenia chociażby do rozmiarów 4x5 z 5x6.
 

DeletedUser15725

Guest
Super pomysł, tyle możliwości w grze a nie można z nich korzystać bo ciągły brak miejsca dotyka każdego na każdym etapie gry, takie udogodnienia tylko pomogą i uatrakcyjnią grę, gdy nagroda nie jest przysłowiową piertruszką a czymś cennym
 

DeletedUser16948

Guest
4x4, zdecydowanie nie.
to ja nic innego bym nie miał we wiosce, teraz mam jakieś 25-30 szt, skasowałbym wszystkie święte obsy, pałace, może nawet św, bo po co martwić się motywką?
 

DeletedUser20535

Guest
4x4, zdecydowanie nie.
to ja nic innego bym nie miał we wiosce, teraz mam jakieś 25-30 szt, skasowałbym wszystkie święte obsy, pałace, może nawet św, bo po co martwić się motywką?
przyznaje, ze 4x4 to moze zbyt duze ulatwienie w grze, ale jakies zmiejszenie powierzchni by sie przydalo, i jakies zmniejszenie potrzebnej liczby ludności. Poprostu jakis Zestaw zmniejszania :)
 

DeletedUser20533

Guest
o panie kto by nie chciał zmniejszyć tarasów do rozmiarów 4x4 chyba tylko FoE bo tracili by na tym, że gracze nie kupują rozszerzeń terenu za diamenty. Oczywiście fajnie byłoby gdyby zostało to wprowadzone jednak jest to bardzo mało prawdopodobne
 

DeletedUser

Guest
hmmmm....
policzmy...
obecnie:
30 ( 5x6 ) pól i 5 PR = 0,16 PR na krakte
28 ( 4x7 ) pól i 5 PR = 0,178 PR kratka - wciąż dupa
25 ( 5x5 ) pól i 5 PR = 0,2 PR / kratka - wciąz dupa
24 ( 4x6 ) pól i 5 PR = 0,208 PR kratka
20 ( 4x5 ) pól i 5 PR = 0,25 PR kratka - minimum dla zestawu do zmniejszania.
15 pól - tyle co powiny tarasy zajmować
 

DeletedUser7758

Guest
No pewnie i co jeszcze:D...nauczcie sie kombinować i myśleć w grze a nie na łatwiznę wszystko zmniejszyć...jestem na NIE
 

DeletedUser20535

Guest
o panie kto by nie chciał zmniejszyć tarasów do rozmiarów 4x4 chyba tylko FoE bo tracili by na tym, że gracze nie kupują rozszerzeń terenu za diamenty. Oczywiście fajnie byłoby gdyby zostało to wprowadzone jednak jest to bardzo mało prawdopodobne
Wlasnie FOE by zarabialo, bo kto by nie chcial miec ulepszenia, diamenty by zchodzily byleby tylko wygrac w evencie ulepszenie :)
 

DeletedUser20535

Guest
hmmmm....
policzmy...
obecnie:
30 ( 5x6 ) pól i 5 PR = 0,16 PR na krakte
28 ( 4x7 ) pól i 5 PR = 0,178 PR kratka - wciąż dupa
25 ( 5x5 ) pól i 5 PR = 0,2 PR / kratka - wciąz dupa
24 ( 4x6 ) pól i 5 PR = 0,208 PR kratka
20 ( 4x5 ) pól i 5 PR = 0,25 PR kratka - minimum dla zestawu do zmniejszania.
15 pól - tyle co powiny tarasy zajmować
Dobra kalkulacja :-)
 

DeletedUser

Guest
jesli stawiac tarasy to tylko dla PR - inne opcje niech se w dupe wsadza bo daja tak malo ze nawet szkoda na toczasu tracić.
a jak sie przeliczy pr to wcale dobre nie sa - zamast marnowac 30 kratek dla marnych5 pr - wole postawić 7 - 8 śwityn wiedzy - mam wtedy 7 - 8 pr a nie 5.
a jak sie przemnozy przykladowo 16 tarasów x5 pr = 80 pr
16 x 30 pól = 480 pó
480 / 4 = 120 świątyń wiedzy

więc zamiast 16 tarasów i 80 pr moge mieć 120 światyn i 120 pr = 40 pr do przodu.
więc jakby tego nie liczyć - tarasy w obecnej foprmie to dupa kościotrupa nic nie warta
 

DeletedUser18785

Guest
jesli stawiac tarasy to tylko dla PR - inne opcje niech se w dupe wsadza bo daja tak malo ze nawet szkoda na toczasu tracić.
a jak sie przeliczy pr to wcale dobre nie sa - zamast marnowac 30 kratek dla marnych5 pr - wole postawić 7 - 8 śwityn wiedzy - mam wtedy 7 - 8 pr a nie 5.
a jak sie przemnozy przykladowo 16 tarasów x5 pr = 80 pr
16 x 30 pól = 480 pó
480 / 4 = 120 świątyń wiedzy

więc zamiast 16 tarasów i 80 pr moge mieć 120 światyn i 120 pr = 40 pr do przodu.
więc jakby tego nie liczyć - tarasy w obecnej foprmie to dupa kościotrupa nic nie warta
Wzioles pod uwagę doprowadzenie drogi?
 
Do góry