Wersja 1.136 - komentarze

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Przepraszam, mój błąd. Ogłoszenie już powinno być widoczne dla wszystkich.
 

DeletedUser7795

Guest
Tyle się mówiło, że jest za dużo klikania. A co! Damy wam jeszcze więcej klikania.
Okno tawerny dalej będzie cały ekran zasłaniało.
Gorylica Koko nauczyła się części języka migowego a wy, ludzie po ludzku nie rozumiecie. :haha:
 

DeletedUser20351

Guest
Z tymi negocjacjami to ktoś chyba przegiął pałę. 5 towaru z epoki za próbę w postmodernie? To ostatni poziom wypraw gildyjnych. A ile jest w wirtualnej?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Klik, klik, klik i jeszcze raz klik
Nie ma to jak sobie jeszcze więcej po klikać, tak bardzo wam przeszkadzało jak w powtarzalnych można było jednym przyciskiem zapłacić od razu młotki i złoto
 

Von Grun

Wicehrabia
A ja myślałem, że coś mnie się przewidziało. Zobaczymy jak będą wyglądały plusy do tego minusa.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19626

Guest
oddajcie moje 50 gazu które zniknęło w zadaniu głównym. a jeśli myślicie że ktoś wyda 200 towaru na negocjacje w dziennych żeby dostać przechowajkę to radzę się leczyć. te zadania będę omijał szerokim łukiem.
 

DeletedUser19626

Guest
no może, ale w skrzyni pretendenta jest 25% na 2 przechowajki a ten badziew za często wypada.
 

DeletedUser7795

Guest
Negocjacje pierwsze były w wyprawach i niech tylko w wyprawach będą. Tracić towary w dziennych zadaniach na jakieś pędzle czy przechowajki? Chyba coś ciężkiego wam na łeb spadło.
 

ZjemCię

Wójt
Negocjacje pierwsze były w wyprawach i niech tylko w wyprawach będą. Tracić towary w dziennych zadaniach na jakieś pędzle czy przechowajki? Chyba coś ciężkiego wam na łeb spadło.
Tobie spadło i to dawno temu.
Ktoś każe robić te negocjacje? Nie pasuje, nie korzystaj i nie becz że jest coś z czego nie korzystasz. - ja chętnie skorzystam bo nie chce mi się robić niektórych rzeczy.
 

DeletedUser7795

Guest
@rawiel wystarczy, że z wypraw wpadają przechowajki i pędzle. Po co jeszcze z zadań dziennych? Mam ich dużo w inwentarzu i nie mam co zrobić z tymi pędzlami i przechowajkami. Dla mnie kompletnie zbędny dodatek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Borisel

Hrabia
taaa.jpg
Mhm - wszedłem do arktycznej epoki 3 dni temu . Nie mam jeszcze odkrytej technologii produkcji baterii papierowych . Zaryzykować ?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Naprawdę, chcesz polegać na opinii obcych ludzi z internertu, którzy Ciebie ani Twojego miasta nie znają, nie wiedza jak i po co gracz, jakie są twoje cele?

Czego się boisz, jeśli nagroda warta jest ryzyka to zrób to, potem będziesz miał kolejne szanse i kolejne i kolejne....
 

DeletedUser4614

Guest
omg ........ NIKT nie lubi negocjacji a TU JESZCZE ŁADUJECIE do zadań dziennych :( . Są:

M Ę C Z Ą C E
N U D N E
U T R U D N I A J A C E

jak szukacie pieniędzy to dajcie abonament i konta premium dające USPRAWNIENIA i wprowadzające WIĘKSZĄ ERGONOMIE gry.. np. mniej kliknięć w różnych aspektach gry, wybór stałych zadań powtarzalnych, masowe wsparcie jednym klikiem, automatyczne odświeżanie wojsk do kolejnej walki, itd.....jest tyle możliwości zarabiania real kasy na produkcie jakim jest FOE, ale nie kupowanie towarów za diamenty przez biedaków, i wkurzanie graczy...

z gry ma być satysfakcja a nie denerwowanie się ze nie mogę czegoś bo coś
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Borisel

Hrabia
Kasiu - specjalnie napisałem to , by pokazać patologię tej aktualizacji . Nawet w wyprawach tego nie mam - ono aktualizuje się wraz z moim postępem w drzewku technologicznym . Tutaj widać , że trzeba będzie (na pewno) kupić diaxy na zakup towaru oraz kolejnych tur . Więc póki co "dziękuje , ale postoję" .
 

krzysw

Wicehrabia
w witrualnej po 9 (dziewięć!) towarów łyka, to więcej niż w wyprawach na ostatniej walce!
 
Do góry