Wersja 1.136 - komentarze

DomLuk

Wójt
Wirtualnej już były te 2 razy klikniecie widze prowadzone dla pozostałych jest to tak bez sensu to jeśli chce dojść do swojej misji mijając mase innych zapedzam się czasem za daleko dawniej te za kupno podświetlało sie i wiedziałem ze to nastepne odpowiednie a nie bo oni wiedzą lepiej po jakie grzyba mam dwa razy klikac na produkty kupowania kupiłem monety młotków nie kupie wtf?
 

DeletedUser19532

Guest
kto bedzie robil negocjacje w zadaniach jak nagrody nie dorównują cenom surowców, które pójdą na negocjacje, o diaxach nie wspomnę. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem że mają się alternatywy do zadań pojawić? To dobrze bo siedze sobie w epoce średniowiecza i nie mogę żadnego zadania już zrobić bo dotyczą innych epok, nawet dziennych już nie mam jak zrobić
 

DeletedUser19746

Guest
Jeden obraz wart wiecej jak 1000 słów.
Czy opłaca się robić codzienne wyzwanie ?

95d76458e9bb99cdea18ce494a247afc.png


Jeśli do zyskania mamy tyle co wyżej :-(
A do stracenia tyle co niżej :-(((

2ca43864d2ab7896e479318de9cf58bf.jpg
 

DeletedUser19626

Guest
korikolo ja bym robił w skrzyni pretendenta masz 25% szansy na trafienie 2 przechowajek. polecam xD
 

Von Grun

Wicehrabia
Ja mam dzisiaj do wydania 80 towarów na pierwszą turę, żeby wygrać drzewko majowe :D
Dopalacze chyba poszły w ruch :p
 

bartekmod

Książę
Dziś 4/7 zadań dziennych zawiera u mnie negocjacje, 1/7 zawiera negocjacje mapy....
Wczoraj odwiedziłem tylko świat główny to negocjacje były...
Jak tak dalej pójdzie to ten element wyleci szybciej niż wyprawy pirackie
 

hlnrys

Baron
Odkąd weszły negocjacje, nie zrobiłem ani jednego dziennego.
Trafiam te zadanie za każdym razem.
Pech, ech...
 

DeletedUser19746

Guest
Niech one sobie będą ale nie za sieczkę - skoro amy wydać dożo surki to niech nagroda będzie adekwatna do poniesionych kosztów.
Może losowanie nagrody z zadania zróbmy przed wykonaniem zadania - wówczas będzie wiadomo czy wydać wagon zasobów czy nie.
 

DeletedUser19687

Guest
Te negocjacje w dziennych to przegięcie. Raz, że bardzo dużo sobie za to życzą to jeszcze ilość podejść do trudności to jakaś kpina i żerowanie na płaceniu diamentami. Jeśli gra zmierza w takim kierunku to niebawem nastąpi rozstanie. Odechciewa mi się robić dzienne z negocjacjami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18917

Guest
Oj tam, to tylko z troski. Gdzie by upychać te wszystkie nagrody!;)
Kasa musi się zgadzać. Więc wprowadzenie negocjacji do dziennych zadań, mnie wcale nie dziwi.
Gra strasznie muli przy walkach na mobilce, przynajmniej u mnie.
Ręce opadają, więc wychodzę do realu:haha:
W sumie to też chyba na plus:p
 

hddk

Hrabia
U mnie na F czat zaczął się od kilku dni wieszać. Czasem odwiesi się na godzinę, potem znowu wisi :)
 
Do góry