Wersja 1.121 - komentarze

DeletedUser16730

Guest
Gracz będzie miał teraz możliwość wybrania opcji usunięcia gry ze świata, na którym aktualnie jest zalogowany.

Oj kusicie.
To nie może być przypadek, że wchodzi w trakcie najgorszego... tfu, najlepszego super eventu który ma unikatową super nagrodę, której nie da się lekko wywindować i dlatego jest właśnie unikatowa.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
To jest akurat bardzo długo oczekiwana opcja, dla osób które nie grają na wszystkich światach i najczęściej przez przypadek logują się na inny niż swój. A dodatkowo po co pisać "prośbę" potwierdzać i wypełniać jakieś tam obowiązkowe zeznanie, skoro założenie gry wymaga 1 min, to usunięcie nie powinno być takie trudne.

Ta zmiana jest świetna.
 

DeletedUser16730

Guest
Ta zmiana jest świetna.

Nigdzie nie napisałem, ze jest inaczej.
Nie mogę sobie teraz przypomnieć o co dokładnie chodziło, ale jak robiłem alty to mnie naszła taka myśl na początku. Jakoś gdzieś tam szybko diaxy wpadały i opłacało się restartować światy. Problem był taki, ze trzeba było czekać długo. Teraz to może być prostsze.
Jeśli mnie pamięć nie myli i faktycznie się to opłaca to uznacie za oszustwo, korzystanie z bugu i napiszecie skrypt żeby odebrać?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nigdzie nie napisałem, ze jest inaczej.
Nie mogę sobie teraz przypomnieć o co dokładnie chodziło, ale jak robiłem alty to mnie naszła taka myśl na początku. Jakoś gdzieś tam szybko diaxy wpadały i opłacało się restartować światy. Problem był taki, ze trzeba było czekać długo. Teraz to może być prostsze.
Jeśli mnie pamięć nie myli i faktycznie się to opłaca to uznacie za oszustwo, korzystanie z bugu i napiszecie skrypt żeby odebrać?

Teraz diaxy z samouczka wydaje sie na danym świecie, plus czeka się tyle samo na usunięcie.
 

DeletedUser13279

Guest
scyzor ma rację i go tu nie ośmieszać, sam dopiero to obczaiłem niedawno
 

DeletedUser16730

Guest
Teraz diaxy z samouczka wydaje sie na danym świecie, plus czeka się tyle samo na usunięcie.

Nic nie pisałem o samouczku, a wcześniej na usunięcie czekało się tyle:
10) Kasacja konta
Konto na świecie gry może zostać usunięte po trwającej 30 dni nieaktywności.
I prawdę mówić nie przyszło mi do głowy pisać do supportu o przyspieszenie. Zresztą chyba dziwne by było takie proszenie co tydzień.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nic nie pisałem o samouczku, a wcześniej na usunięcie czekało się tyle:

I prawdę mówić nie przyszło mi do głowy pisać do supportu o przyspieszenie. Zresztą chyba dziwne by było takie proszenie co tydzień.

Są kryteria usunięcia konta automatycznie, a zdanie o diamentach również tam miesza w tej kwestii.
Pisałeś o diamentach myślałam że chodzi o te z zadań na początku, tak się też robiło kiedyś ale po zmianach "samouczka" już nie można było czerpać z tego korzyści, a tobie chodzi o diamenty za zaproszenia?
 

DeletedUser16730

Guest
Nie, zwyczajnie robiąc zadania na początku można było ustukać trochę diamentów. Nie pamiętam teraz dokładnie ilości, ale była taka, że się nad tym zastanowiłem. Dodatkowo była to dosyć szybka i prosta robota jak się wiedziało co i gdzie. Robiłem 5-6 światów równolegle i suma z wszystkich wydawała się być warta kombinowania gdyby można to robić na okrągło.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie, zwyczajnie robiąc zadania na początku można było ustukać trochę diamentów. Nie pamiętam teraz dokładnie ilości, ale była taka, że się nad tym zastanowiłem. Dodatkowo była to dosyć szybka i prosta robota jak się wiedziało co i gdzie. Robiłem 5-6 światów równolegle i suma z wszystkich wydawała się być warta kombinowania gdyby można to robić na okrągło.

Czyli te z samouczka (może ta nazwa troszkę mylić, chodzi o początkowe zadania tam sie chyba 200 dostaje/dostawało) jak wspomniałam, jakoś dalej niż dawno była zmiana w tej kwestii w celu zablokowania tego procederu.

Ad. Jeszcze dodam że jak się ma diamenty na koncie to automatycznie nie zawsze usuwa się konto, więc o ile na początku miało sens robienie samouczka na diamenty to teraz już chyba jest to prawie nie możliwe, słowo prawie specjalnie użyłam bo potrafią niektórzy zaskoczyć filozofów ^^
 

DeletedUser16730

Guest
Czyli te z samouczka (może ta nazwa troszkę mylić, chodzi o początkowe zadania tam sie chyba 200 dostaje/dostawało

Nie, nie te, pisałem już, że nie z samouczka. Te 200 trzeba było wydać na tym samym świecie już wtedy jak robiłem alty.

Nie będę restartował świata żeby to sobie teraz wszystko przypomnieć bo już mi się nie opłaca, a zakładanie multikonta jest niezgodne z regulaminem.
Ciekawi mnie tylko jeśli mam rację jak to się ewentualnie skończy. Skryptem czy nie.
Jakby co napiszę "a nie mówiłem?"

Czy problem z zapętlającymi sie odgłosami walki też został wyeliminowany?

Poprzedni taki trwał ponad rok. Cierpliwości, robią co mogą NA PEWNO.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie będę restartował świata żeby to sobie teraz wszystko przypomnieć bo już mi się nie opłaca, a zakładanie multikonta jest niezgodne z regulaminem.
Ciekawi mnie tylko jeśli mam rację jak to się ewentualnie skończy. Skryptem czy nie.
Jakby co napiszę "a nie mówiłem?"

Raczej nie powiesz, większość graczy woli konta hodować do wymiany miedzy światami i zbieraniem diamentów ze studni. Usuwanie i na nowo robienie konta posiada mniejsze korzyści o ile jakieś posiada względem diamentów bo sama nie pamiętam innego sposobu niż ten z samouczkiem albo reflinki (tutaj w razie przyłapania są możliwości wyegzekwowania kary) .
 

DeletedUser16730

Guest
większość graczy woli konta hodować do wymiany miedzy światami i zbieraniem diamentów ze studni.

No oczywiście, jak już mają studnie to na pewno się nie opłaca. Ale jak ktoś nie ma alta to nie wiem czy prościej czekać na studnie.


Ja nie piszę o sposobie. Robiąc zadania na szybko, wiedząc jakie będą, wiedząc jakie ruchy wykonywać, co zrobić w między czasie żeby zaliczyło, można było w 2-3 dni nastukać diaxów. Robiąc to na 7 światach było tego więcej. Na początku są szybkie zadania, krótkie budowania, zwiady itp. Wszystko dzieje się szybko.
Jeśli w 2-3 dni można tak uzbierać np. 1200-1500 diaxów w sumie to już może być dla jednych konkret, a dla drugich ból. Jeśli można to robić co tydzień to ból może być duży.
 

DeletedUser16730

Guest
A tak z ciekawości. Jak ktoś usunie konto to co się stanie z cudzymi PR w jego niedomkniętych perłach?
 

DeletedUser3155

Guest
jak widać rak odżywa po kilku dniach "cichych" ...
Niech jeszcze 1 dzień se popisze ...
 

DeletedUser16730

Guest

W tym wypadku nie może się stać "nic", mogą przepaść,a mogą wrócić*
Wcześniej kiedy nie można było usuwać konta działo się właśnie "nic" jak ktoś robił przerwę/przestawał grać. Zastanowiło mnie czy dodając taką opcję nie powinno się jej bardziej przemyśleć bo wielu ludzi dostanie rykoszetem.

* żart
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
W tym wypadku nie może się stać "nic", mogą przepaść,a mogą wrócić*
Wcześniej kiedy nie można było usuwać konta działo się właśnie "nic" jak ktoś robił przerwę/przestawał grać. Zastanowiło mnie czy dodając taką opcję nie powinno się jej bardziej przemyśleć bo wielu ludzi dostanie rykoszetem.

* żart
Dopytam, ale myślę, że wygląda to identycznie, tak jakby ktoś się zgłosił do supportu o usunięcie konta. Czyli punkty lecą w zapomnienie.
 

DeletedUser3155

Guest
Ja to myślę (mogę się mylić) byście ten problem rozwiązali tak by wszyscy byli zadowoleni :)
Wiadomo, z góry, że nie "wszyscy" będą zadowoleni ale jak pewne osoby usuną konta chociaż na kilku światach to im to pomoże we wróceniu do stabilności emocjonalnej, co zarazem odbiję się pozytywnie na społeczności FoE
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Tutaj nie ma miejsca na zastanawianie się, punkty przepadają bo po wpłaceniu ich już ich nie posiadamy, a nagrodę dostaje się za lvl up.

Można tutaj wspomnieć o kulturze gry, tak samo jak z zamykaniem perły bez konsultacji, usuwanie konta bez zamknięcia pereł, tych z wpłatami znajomych, to kwestia dobrego zachowania? Chociaż i to nie zawsze, czasami gracze po prostu nie mogą grać, więc nie ma co ich oceniać negatywnie, bo straciliśmy wpłatę.
 

DeletedUser16730

Guest
Ja zawsze tłumaczę sobie i innym ze punkty wpłacone w perłę, należą do perły, co za tym idzie do właściciela tej perły.
Jak znika perła znikają punkty.

Tutaj nie ma miejsca na zastanawianie się, punkty przepadają bo po wpłaceniu ich już ich nie posiadamy, a nagrodę dostaje się za lvl up.

Tłumaczysz sobie też, że Twoje pieniądze w banku należą do banku, lub do innego Amber Gold?
Perła to inwestycja, nie darowizna. Oczywiście mogą przepaść, można stracić. Dlatego...

Chociaż i to nie zawsze, czasami gracze po prostu nie mogą grać, więc nie ma co ich oceniać negatywnie, bo straciliśmy wpłatę.

Nie oceniam graczy tylko system który w tej stracie pomaga. Zresztą nic nie oceniam, zastanawiam się w odróżnieniu od tych którzy godzą się z wszystkim dookoła bezmyślnie, tylko dlatego, że...

Było tak zawsze.

W XVII w palono czarownice na stosie i wtedy pewnie też ktoś powiedział, ze było tak zawsze jak zarzucano mordowanie kobiet.
 

DeletedUser3155

Guest
@Natalia Zgadzam się ... Jest czynnik etyczny jeszcze, ale co niektórym nie o to chodzi....
Jakbym grał na x światach to pewnie bym chciał tak ze 6-ciu by programisty coś zamotali i przekazali mi na konto główne te PR-Y (nie... nie chciałbym)
A tak z ciekawości. Jak ktoś usunie konto to co się stanie z cudzymi PR w jego niedomkniętych perłach?
Bo to o to chodzi ;)
Innym tokiem rozumowania:
Sam mam dość duże wpłaty w perłach nieaktywnych graczy....
I też tak do tego podchodzę: To są Ich perły ( z jakiegoś powodu im to wpłaciłem, zrezygnowali z gry czy inne ... szkoda ale z reguły mi wyrównali swego czasu mój wkład ... i ok)
Było, minęło :)

EDIT/
Do niego trzeba egzorcysty
//EDIT
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Tłumaczysz sobie też, że Twoje pieniądze w banku należą do banku, lub do innego Amber Gold?
Perła to inwestycja, nie darowizna. Oczywiście mogą przepaść, można stracić. Dlatego...

Bank płaci milionowe ubezpieczenie żeby w razie bankructwa zapłacić swoim inwestorom zwrot, ba nawet nie bank co wszystkie banki mają taki wymóg.
Dlatego jak skoki upadły to nikt nie dostał zwrotu wpłaconej gotówki, bo to nie bank ;)

Jednak gdzie nam do banków, dlatego odpowiadam jeszcze raz, punkty są wpłacone w perłę, nagrodę dostaje się po zamknięciu poziomu, usunięcie perły nie zwraca żadnych punktów, planów, medali, nic kompletnie.

Nie oceniam graczy tylko system który w tej stracie pomaga. Zresztą nic nie oceniam, zastanawiam się w odróżnieniu od tych którzy godzą się z wszystkim dookoła bezmyślnie, tylko dlatego, że...

Nie oceniasz, a potem komentarz o bezmyślnym godzeniu się. To jest coś w porównaniu jak sklep nie dla idiotów, niby nie obraża nikogo, a jednak jak nie kupujesz tam to kim wg reklamy jesteś?

W XVII w palono czarownice na stosie i wtedy pewnie też ktoś powiedział, ze było tak zawsze jak zarzucano mordowanie kobiet.

Bardzo fajne porównanie, jednak głównie duszono je, rzadko stosowano metodę hiszpańską (jak dobrze pamiętam) jednak co to ma do rzeczy, mogę napisać żebyś nie przechodził na zielonym bo zawsze tak było i warto spróbować na czerwonym chodzić ;)
 
Do góry