Wersja 1.121 - komentarze

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A tak z ciekawości. Jak ktoś usunie konto to co się stanie z cudzymi PR w jego niedomkniętych perłach?
Bo to o to chodzi ;)

Ja naprawdę rozumiem że jest to strata punktów rozwoju, sama takie poniosłam i poniosę nie raz. Jednak zmiana o której piszemy czyli zwrot punktów na konto niesie inne konsekwencje.

Dlatego punkty nie zwracają się przy usunięciu perły, usunięciu konta, itd. Jest to prosta zasada którą niestety będziemy wszyscy musieli zaakceptować, jak do tej pory.
 

DeletedUser3155

Guest
Dla mnie wszystko jasne i normalne :)
Ty, jak chcesz to kop się z koniem :|
 

DeletedUser16730

Guest
mogę napisać żebyś nie przechodził na zielonym bo zawsze tak było i warto spróbować na czerwonym chodzić

No widzisz tu jest clou problemu każdej dyskusji z Tobą. Konfabulacja.
Ludzie nie chodzą na zielonym bo zawsze tak było, tylko dlatego, że są takie zasady które im zapewniają jakieś bezpieczeństwo.
Argumenty "zawsze tak było" i "pr w perle są perły" same się nie napisały. A w sumie wystarczyło napisać...

punkty są wpłacone w perłę, nagrodę dostaje się po zamknięciu poziomu, usunięcie perły nie zwraca żadnych punktów, planów, medali, nic kompletnie.

Dodać "bo tak" i tupnąć nóżką. Albo nic nie dodawać bo w sumie tylko zapytałem czy przepadają.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
No widzisz tu jest clou problemu każdej dyskusji z Tobą. Konfabulacja.
Ludzie nie chodzą na zielonym bo zawsze tak było, tylko dlatego, że są takie zasady które im zapewniają jakieś bezpieczeństwo.
Argumenty "zawsze tak było" i "pr w perle są perły" same się nie napisały. A w sumie wystarczyło napisać...



Dodać "bo tak" i tupnąć nóżką. Albo nic nie dodawać bo w sumie tylko zapytałem czy przepadają.

ehym więc jak odpowiedzieć na pytanie "Co się dzieje z punktami w płaconymi w niezamknięty poziom, po usunięciu konta przez właściciela perły?" żeby Pan scyzoryk zaakceptował fakt że punkty te znikają?
Tu nie ma żadnego tupania, żadnego bo tak i już. Po prostu odpowiadam na zadane pytanie, tłumaczę nawet dlaczego jest to całkiem logiczne. W odpowiedzi dostaje jakieś porównania i sugestie.

Nie wiem jak do ciebie odpisywać, dlatego zaprzestane tego co najmniej w kontynuacji tej wymiany zdań, bo rozmowy z tobą są jednostronne. Każdy sobie.
 

DeletedUser16730

Guest
tłumaczę nawet dlaczego jest to całkiem logiczne.

Formalnie rzecz ujmując tłumaczysz dlaczego logiczne wydaje się Tobie.

W odpowiedzi dostaje jakieś porównania i sugestie.

Które potrafisz rozbudować w nieskończoność.

PR dajemy w perły więc są pereł. > czy dając do banku pieniądze są one banku > banki płacą milionowe ubezpieczenia...
Jeżeli te ciągi są tak logiczne jak logiczne jest to, że pr przepadają to przepadają NA PEWNO SŁUSZNIE!
 

DeletedUser3155

Guest
Spróbuję delikatnie: skąd wg. ciebie analogia z bankami w "realu"?
Tak "logicznie", wytłumacz, może ja gupi jestem:
Perły Architektury w grze mmo powinny działać tak jak banki w realnym życiu?
 
Do góry