Codzienne wyzwania - komentarze

DeletedUser16730

Guest
Ale szkoda mi czasu na dyskusje kto co jak rozumie - wiadomo że w naszym kraju każdy rozumie inaczej.

Nie wiem na co Ci szkoda czasu, co w jakich krajach każdy rozumie i nie ma to żadnego znaczenia. Zasada jest jedna, gwiazdka to odnośnik i tekst należy umieścić w jej miejsce. Czyli całość brzmi tak.


Codzienne wyzwania znajdziecie w oknie przeglądu zadań. Codziennie od 8:00 czasu serwera, należy pamiętać, że funkcja ta może nie być dostępna o godzinie 8:00 czasu serwera pierwszego dnia (czwartek).

I jakieś obrazki nie mają na to wpływu.
 

DeletedUser17794

Guest
Wstałam o 6.00 rano i oczekiwałam nader ciekawie zapowiadającego się wydarzenia. Minęła 8.00, 9.00, 10.00 i nic :(. Czekam dalej
 

kasia2389

Arcyksiążę
Ostatnia edycja:

DeletedUser16730

Guest
Zalicza automatycznie, chociaz nie wiem czy takie zadania wgl są dostępne

No to wiesz.

cf87d7a878b7b.jpg
 

DeletedUser18367

Guest
Szkoda, że zadania są nie zawsze są jednak wykonalne. Mimo zapewnień.:

"Spędziliśmy trochę czasu, by mieć pewność, że nie będzie "niemożliwych" wyzwań (takich jak zwiad, który zajmie dwa dni) i nie będziemy takich stawiać."

Np.: mam zadanie wygraj 10 bitew. Niestety do jutra nie będę miał z kim wygrać. Zadanie trwa jeszcze 21h, a najbliższa możliwa walka za 22h. Pozostaje sprawdzić GvG. Ale czy Ci bez możliwości GvG nie będą mieć takiego zadania?

Oby tylko to był problem przy starcie, a potem nie było takich numerów.
 

DeletedUser11629

Guest
nie musisz walczyć z sąsiadami, są jeszcze wyprawy albo GvG
Ja na przykład skończyłam wyprawy, na apce GvG mam niedostępne, a sąsiadów rano przeleciałam z nudów, czekając na dzienne, a na mapie jestem 2 epoki do przodu... Zonk? Tym samym moje dzienne wyzwanie stało się niewykonalne, bo zawiera "Pokonaj 20 jednostek". Zawiera też: "Zajmij 5 sektorów na mapie kampanii", ale dla nędznych 5% szansy na wiadro farby i tak bym tego drugiego nie robiła wcale.

Te zadania są jednak niewykonalne, słabo to producent przemyślał, pewnie tak jak słynny skrypt z "Wyrocznia Gate".
 

DeletedUser17201

Guest
A ja nie mam nadal dostępu do zadań dziennych. Na A, bo na B, C, D, E, F, G i H jest...
 

DeletedUser18601

Guest
Hmmm, ciekawe, dlaczego gra faworyzuje mi wyraźnie miasto na Greifental. Tylko tam trafiło się zadanie dzienne, które jest wykonalne.
 

Atli

Hrabia
Ja na przykład skończyłam wyprawy, na apce GvG mam niedostępne, a sąsiadów rano przeleciałam z nudów, czekając na dzienne, a na mapie jestem 2 epoki do przodu... Zonk?


Nie, nie zonk - wybacz, ale przesadzasz. Nie trzeba było kończyć wypraw, przelatywać sąsiadów, grać tylko na mobilce.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Nie należy osądzać książki po okładce.

Dopiero dłuższe badanie może stwierdzić czy jakiś serwer jest faworyzowany.

Nie, nie zonk - wybacz, ale przesadzasz. Nie trzeba było kończyć wypraw, przelatywać sąsiadów, grać tylko na mobilce

I to jest głos rozsądku.

Trzeba przestawić godzinę rozpoczęcia zadań na noc by rano po zalogowaniu już miec zadanie.
 

DeletedUser19244

Guest
Szkoda, że zadania są nie zawsze są jednak wykonalne. Mimo zapewnień.:

"Spędziliśmy trochę czasu, by mieć pewność, że nie będzie "niemożliwych" wyzwań (takich jak zwiad, który zajmie dwa dni) i nie będziemy takich stawiać."

Np.: mam zadanie wygraj 10 bitew. Niestety do jutra nie będę miał z kim wygrać. Zadanie trwa jeszcze 21h, a najbliższa możliwa walka za 22h. Pozostaje sprawdzić GvG. Ale czy Ci bez możliwości GvG nie będą mieć takiego zadania?

Oby tylko to był problem przy starcie, a potem nie było takich numerów.

Całkowita zgoda. Pierwsze wyzwanie: wpłać do skarbca gildii 75szt towaru z obecnej lub poprzedniej epoki. Oki, zgoda a co z tymi co nie należą do żadnej gildii? :D
Pomysł samej rozrywki na plus, wykonie na minusie. Bilans zysków i strat 0.
 

DeletedUser11629

Guest
Nie, nie zonk - wybacz, ale przesadzasz. Nie trzeba było kończyć wypraw, przelatywać sąsiadów, grać tylko na mobilce.
W ogóle nie trzeba było grać, nie zaglądać do skrzyni, a najlepiej, żeby mnie mamusia z tatusiem nie zmajstrowali... a i Wielki Wybuch też był niepotrzebny... Jesteś zwyczajnie inteligentny czy niezwyczajnie? To mam nic nie robić w grze, a dodatkowo jeszcze zainwestować w taki specjalny komputer, na którym będę mogła grać tylko w grę? Żeby móc zrobić jakąś jedną rzecz w grze? Producent tak to wymyślił, że na apce nie ma GvG, że wyprawy można skończyć w pół godziny, że sąsiadów da się przelecieć w 10 minut, więc niech teraz wymyśli, jak umożliwić mi w stworzonym przez siebie środowisku uczestniczenie w jego projekcie. Coś Ci się strony tego równania pomyliły, kolego.
 

DeletedUser17201

Guest
A zobacz w drzewku, czy nie trzeba czegoś odblokować w żelazie, żeby mieć dostęp.
Na .en miałam w brązie, więc niby czemu tu nie?
Zresztą nie było mowy, że ograniczone do innych epok...

@#$%^&*( ale sprawdziłam, tak na wszelki wypadek. OCZYWIŚCIE, że trzeba mieć odblokowaną technologię z żelaza. Niech ich szlag, nam szczerą nadzieję, że ten kto to wymyślił dostanie wyjątkowo bolesnych pryszczy na tyłku. W sumie to jedyny serwer na którym czekałam na te zadania...
 

DeletedUser11629

Guest
Nie należy osądzać książki po okładce.

Dopiero dłuższe badanie może stwierdzić czy jakiś serwer jest faworyzowany.



I to jest głos rozsądku.

Trzeba przestawić godzinę rozpoczęcia zadań na noc by rano po zalogowaniu już miec zadanie.
No. Ale teraz nie mogłam, si? Szach mat.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Z doświadczenia na testowym wiem, że w 90% nagrodą jest 10 PR, więc nie ma się co przejmować bezimiennym.

Nowy obraz mapy bitowej1.jpg

Zadanie będzie TRWAĆ do 8:00 jutro, to możesz zdążyć z rana, a jeśli przesuniesz czas np na 16:00 do jutro do 16:00

Dyrektor: I zdanżam na czas, proszę pana.
Mężczyzna w jeansowej bluzie: Zdążam.
Dyrektor: No właśnie, i pan zdanża.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11629

Guest
Na .en miałam w brązie, więc niby czemu tu nie?
Zresztą nie było mowy, że ograniczone do innych epok...

@#$%^&*( ale sprawdziłam, tak na wszelki wypadek. OCZYWIŚCIE, że trzeba mieć odblokowaną technologię z żelaza. Niech ich szlag, nam szczerą nadzieję, że ten kto to wymyślił dostanie wyjątkowo bolesnych pryszczy na tyłku. W sumie to jedyny serwer na którym czekałam na te zadania...
Ale fajnie, że wspomnieli o tym w ogłoszeniu, nie? :D
 
Do góry