Dyskusja o wersji 1.111

DeletedUser7795

Guest
Gdzie jest wyłączenie pojawiania się okna tawerny za każdym razem gdy odwiedzamy tawerny znajomych? To jest denerwujące, że trzeba po każdych odwiedzinach zamykać okno tawerny.

Ale po co, lepiej dodać nowe, nikomu niepotrzebne osiągnięcia!
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Jak zwykle beznadziejna aktualizacja z jakimiś zbędnymi osiągnięciami.
Może poprawicie błąd wyświetlania zadawanych obrażeń podczas walk( a może odejmowania życia z paska jednostki), gdzie po pokazaniu obrażeń z przedziału 4-6 zabiera tylko 2 co uniemożliwia obrania skutecznej taktyki walki, gdzie nigdy nie wiadomo ile życia zabierze się przeciwnej jednostce, a nie jakimiś pierdołami się zajmujecie
 

DeletedUser16965

Guest
Nowe osiągnięcia :D:D nareszcie gra znów nabiera sensu.. Dobrze że nie dodaliście dalszej części Ocenicznej przyszłości i nowej perły.. Mogło by to niepotrzebnie urozmaicić na jakiś czas grę..
 

DeletedUser14308

Guest
Super napisaliście o nowej aktualizacji ktora wchodzi 5 a kiedy napiszecie o evencie który zaczyna się 4?No chyba ze mam zla date.
 

DeletedUser8577

Guest
W zasadzie, nie głupie zmiany, panowie i panie.
Zobaczymy jak to się odniesie w stosunku do przeglądarek.
I doskonale rozumiem i popieram Chodzonce Zuo i wSCIEKLY23.
Scyzoryk to w ogóle pozamiatał.
 

DeletedUser15836

Guest
Gdzie jest wyłączenie pojawiania się okna tawerny za każdym razem gdy odwiedzamy tawerny znajomych? To jest denerwujące, że trzeba po każdych odwiedzinach zamykać okno tawerny.

Ale po co, lepiej dodać nowe, nikomu niepotrzebne osiągnięcia!
Brakuje chociaż opcji zamknięcia z klawiatury lub kliknięciem poza okno (w większości innych sytuacji to jest).
Super napisaliście o nowej aktualizacji ktora wchodzi 5 a kiedy napiszecie o evencie który zaczyna się 4?No chyba ze mam zla date.
Pochwała, że w końcu newsy wcześniej, ale jeśli jest event, to fakt, zapowiedź powinna też już być ;)
 

kasia2389

Arcyksiążę
odp na 4 linijkę...

escape?
ESC nie, ale kliknięcie gdzie bądź tak.

Jak donosi Krashan z bratniego Syjamu

Szanowny gracz!

Mamy dla Was nową historię! Tym razem - jak widać - opowiemy o Mahatmie Gandhi, przywódcy indiańskiego ruchu niepodległościowego. Jest bohaterem narodowym Indii. Znany ludziom na całym świecie za ich pokojowe działania, niezliczone razy, rola jest doskonała, droga, która przynosi Indianie do niepodległości.
Możesz cieszyć zadań od 5 do 12 października
, jeśli nie wszystkie zadania w wyznaczonym czasie, dostaniesz awatary Gandhi i budowę nowego tematu Baroque Wzorzyste Garden: pawilon - rzeczą. Kultywuj kulturę, która zwiększy wydajność niezbędnego użycia.

Baw się dobrze!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16965

Guest
a dlaczego informacji o aktualizacji nie ma na stronie głównej ??

----
Dodane. Mój błąd, dzięki. - Shelian
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
Same pierdoły w tej aktualizacji. Gdyby chociaż były nagrody za te osiągnięcia...

Informacja podczas odwiedzania tawern powinna pojawiać się tak samo jak w przypadku WSPARCIA.

"Usiadłeś w tawernie gracza X"
"Brak wolnych miejsc w tawernie"
"Byłeś już w tej tawernie. Wróć za X minut".

Wszystko wam trzeba na tacy podawać. Nie możecie choć raz wyprzedzić naszych myśli i nas zaskoczyć ?
 

DeletedUser17027

Guest
czemu na Angielskim servie wiadomo juz o tej aktualizacji od jakiegos tygodnia a na naszym jak zwykle podaje sie wszystko na 2 dni przed
 

DeletedUser16965

Guest
A zamierzacie zrobić coś z tym, że gra co chwile się wiesza ??
 

DeletedUser8577

Guest
A zamierzacie zrobić coś z tym, że gra co chwile się wiesza ??
Chciałem założyć nowy post jakieś 5 minut temu, ale.... nie mogę.


1. Tematy w tym dziale zakładają tylko członkowie zespołu Forge of Empires. Służą one do komentowania wprowadzanych nowości i wyjaśniania niedomówień i niejasności z ogłoszeń.
2. Pamiętaj, żeby nikogo nie obrażać. Nie podoba Ci się nowość? Napisz dlaczego, chcemy wiedzieć. Zrób to jednak w sposób kulturalny.

Pomimo tego- nie mogę.
 

DeletedUser8577

Guest
no to Ci powiem, jestem zły.

forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/problem.15216/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14851

Guest
planujecie zwiekszyc poziom zalogantow w portach ? Pytalem sie kiedys o tym ale cisza wiec moze tutaj dostane odpowiedz.
 

DeletedUser8577

Guest
planujecie zwiekszyc poziom zalogantow w portach ? Pytalem sie kiedys o tym ale cisza wiec moze tutaj dostane odpowiedz.


Siemasz Popiół. :)

szczerze....

Nie mam pojęcia co masz na myśli, bo jestem za głupi. No ale, rozwiń swoją wypowiedź. Proszę.

He he he
 

DeletedUser14851

Guest
W Arktyce i Oceanii masz porty . wysylasz zaloge po surowiec potrzebny do technologii i negocjacji w wyprawach. Maxymalny poziom zalogi wynosi 10 lv. juz dawno mam na maxa i stad moje pytanie czy planuja zwiekszyc ich poziom ( poziom gildii dalo sie zwiekszyc to i chyba poziom zalogi tez nie stanowi problemu) .
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Technicznie jest to możliwe, ale nie ma w najbliższym czasie takich planów - niewykluczone jednak, że w przyszłości zostanie zwiększony.

Proszę o powrót do tematu.
 

DeletedUser15836

Guest
czemu na Angielskim servie wiadomo juz o tej aktualizacji od jakiegos tygodnia a na naszym jak zwykle podaje sie wszystko na 2 dni przed
Angielski serwer dostaje update jakieś 1-2 dni przed nami, u nas było ogłoszenie jeśli się nie mylę 4-5 dni przed? Czyli nienajgorzej ;)

@kasia2389, faktycznie, może tak być, ale jakieś okno się nie zamykało klikając poza nie, co mnie doprowadzało do szału
 
Do góry