Dyskusja o wersji 1.111

DeletedUser16730

Guest
jakieś okno się nie zamykało klikając poza nie, co mnie doprowadzało do szału

Jedyne takie okno jakie mi się kojarzy to w wyprawach informacja gildyjna (ta druga, nie ta z widocznymi jednostkami) o zdobyciu ilości punktów po wygranej bitwie/negocjacji.

Tawerna nie jest taka zła, ustawiam od razu na następne wolne krzesło i klikam dwa razy. W miarę szybko to nawet idzie.
 

kasia2389

Arcyksiążę
ale jakieś okno się nie zamykało klikając poza nie, co mnie doprowadzało do szału
Jest wiele takich okien:
Okna promocji;
Otrzymanych nagród w wyprawach te tylko klik na przycisk
zebranej waluty ewentowej i incydentów, te można przez ESC

ogólnie to w tej sprawie panuje dom nie całkiem prywatny.
Może czas to ujednolicić.

A i jeszcze jedno skoro okazało się, że można używać klawiatury to można by wprowadzić walniecie w spacje w celu pominięcia ruchu jednostki w walce.
O błyskawicznym ruchu to nawet nie marzę, ale po co oglądać maszerujące wojsko, wojsko jest by walczyć a nie snuć się smętnie po mapie.
 

DeletedUser16965

Guest
Koniecznie musicie poprawić nowy system wrzucania punktów w perły.. Niby wszystko ładnie, pięknie, szybkiej i wygodniej, tylko dlaczego jak chcę wrzucić 9 pr otwiera mi 5 paczek po 2 pr.. W ten sposób paczki z 2 pr mogą się szybko skończyć a wówczas zeby wrzucić 1 pr będzie trzeba otwierać paczki 5 pr i zostanie 4 nie potrzebne w danej chwili.. Przy tym nowym systemie może warto pomyśleć całkowite nad likwidacją paczek i zostawić tylko liczbę pr.. A nie po raz kolejny raz zmuszać nas w sztuczny sposób do ich wydawania..
 

DeletedUser7795

Guest
Przy tym nowym systemie może warto pomyśleć całkowite nad likwidacją paczek i zostawić tylko liczbę pr.. A nie po raz kolejny raz zmuszać nas w sztuczny sposób do ich wydawania..

Koniecznie powinni zlikwidować paczki 2 PR , 5 PR i 10 PR i zastąpić je ogólną liczbą PR. Np. mamy w inwentarzu 4329 PR. Aktualnie przedstawia się to tak:
432 paczki po 10 PR
1 paczka 5 PR
2 paczki po 2 PR.

Po zmianie byłaby ogólna liczba posiadanych PR, w tym przykładzie 4329 PR.

Jakiś czas temu zaproponowałem pomysł aby dodać pole do wpisania dodawanych PR w badaniach i w perłach. Zaoszczędzimy dzięki temu bardzo dużo czasu. Nie będziemy bez sensu wielokrotnie klikać na przyciski użyj 10 PR.

https://forum.pl.forgeofempires.com...sania-liczby-dodawanych-pr.14953/#post-179994

Głosujcie i napiszcie swoje opinie.
 

DeletedUser7795

Guest
Zawsze możesz otworzyć 9 PR w inwentarzu ;)

Paczki PR są zbędne z obecnym systemem wrzucania PR w perły. Należy je posłać w kosmos i o nich zapomnieć.
Pole do wpisywania dodawanych PR jest o wiele, wiele wygodniejsze w użyciu niż jakieś klikanie użyj 10 PR. Gdyby to weszło do gry to bym się przed Inno ukłonił, naprawdę.
 

DeletedUser16965

Guest
na angielskim serwerze już zapowiadają nowa cześć epoki OP.. kiedy u nas ??
 

DeletedUser7795

Guest
Jak zwykle nowe niespodzianki w każdej nowej wersji.
Po odblokowaniu poziomu perły w Drezdeńskim Kościele Mariackim przycisk odblokuj poziom nadal miałem aktywny, mimo że jeden plan miał liczbę kopii 0.
 

DeletedUser12062

Guest
Gdyby to weszło do gry to bym się przed Inno ukłonił, naprawdę.
Może się mylę ale zawsze będzie i tak jakieś "ale"...... Tak czy siak wejdę wtedy na komin i zapisze tą datę.... Będzie to pamiętny, chociaż trudny do wyobrażenia, dzień.
 

DeletedUser12062

Guest
Masz na myśli ukłon, czy PeRki bez paczek? Bo jeśli to drugie trudno mi się nie zgodzić.
W tym przypadku jedno jest powiązane z drugim.... Chociaż sądzę, że Zuo i tak znajdzie jakieś ale..... Nowy system jest powiedzmy ułomny. Ja przez to straciłem na becie sporo cennych paczek.
 

DeletedUser7795

Guest
Czy planowane jest wprowadzenie pominięcia tury w walce za pomocą spacji?
 

krzysw

Wicehrabia
Aktualizacja pojutrze, a jak zwykle ogłosić wcześniej to za wysokie progi dla naszego teamu. Uznaliście że te 2 ostatnie aktualizacje, kiedy napisaliście o nich wcześniej wystarczą?
 

DeletedUser16730

Guest
Aktualizacja pojutrze, a jak zwykle ogłosić wcześniej to za wysokie progi dla naszego teamu.

Nie chodzi o to, że za wysokie progi tylko o to kto jest kierownikiem szatni w tym bajzlu.


Nie damy wcześniej zapowiedzi i co Pan nam zrobisz?
 

DeletedUser7795

Guest
Po co oni w ogóle są skoro nie napisali do tej pory żadnego ogłoszenia ?!
Gracze za was robotę odwalają i jeszcze kasujecie ich posty, bo my takich informacji przekazywać nie możemy.
 

DeletedUser17530

Guest
Te osiągnięcia z wypraw są dobre. Pokazują statystykę wypadania reliktów. Świątynia reliktów u mnie cały czas na 11 poziomie. I tak przez 17 tygodni robienia wypraw na maxa, wypadły mi relikty w takiej oto ilości:

pospolity - 115
złoty - 49
jadeitowy 11
 
Do góry